بازگشت به مدرسه ؟ 1 در 5 معلمان بعید به بازگشت به بازگشایی کلاس های درس این سقوط نظرسنجی می گوید

اکثر آمریکایی ها انتظار می رود مدارس برای بازگشایی در پاییز اما خیره کننده تعداد معلمان و دانش آموزان ممکن است وجود دارد.

در یک منحصر به فرد ایالات متحده آمریکا امروز/ایپسوس نظرسنجی 1 در 5 معلمان می گویند که بعید است به بازگشت به مدرسه اگر کلاس های درس خود را بازگشایی در سقوط یک پتانسیل عظیم موج استعفا. در حالی که اکثر معلمان گزارش کار بیش از حد معمول نزدیک به دو سوم می گویند که آنها نتوانسته اند به درستی انجام دهد شغل خود را در یک سیستم آموزشی طرح میتوانست توسط coronavirus.

یک نظرسنجی جداگانه از پدر و مادر با حداقل یک کودک در نمرات K-12 در می یابد که 6in 10 می گویند که آنها خواهد بود به احتمال زیاد به دنبال در خانه آموزش گزینه های به جای ارسال به فرزندان خود این سقوط. نزدیک به یک سوم از والدین 30 درصد می گویند که “به احتمال بسیار زیاد” برای انجام این کار است.

این COVID-19 همه گیر است توزیع مجدد آموزش و پرورش در ایالات متحده باعث تقریبا در هر منطقه به ارسال دانش آموزان خود را در خانه و با عجله اتخاذ آموزش از راه دور به نزدیک شدن سال تحصیلی که در حال حاضر پایان دادن به. کسانی که اختلال تضمین شده به طنین انداز به سال تحصیلی جدید و فراتر از آن به ویژه برای معلمان که محوری به نقش های جدید که بسیاری می گویند که آنها به خوبی آموزش دیده را پر کنید.

نظرسنجی تاکید چگونه نگرانی در مورد coronavirus را پیچیده تر شدن تلاش ها برای از سرگیری روزمره در زندگی در آمریکا از کار به اوقات فراغت به تجارت حداقل تا زمانی که یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.

“من در یک کمیته با منطقه من صحبت کردن در مورد چه ifs چون ما ندارد و پاسخ در مورد آنچه که اتفاق خواهد افتاد” گفت: J. W. White, 47, یک معلم مدرسه از فورت ورث بود که در میان کسانی که مورد مطالعه. “انتظار از پدر و مادر و جامعه ما در حال فرستادن فرزندان ما برای تحصیل در یک محیط امن و چگونه ما در حال رفتن به ارائه است که محیط امن است که به طور کامل ناشناخته است.”

آنچه مدارس را مانند زمانی که آنها بازگشایی: روز برنامه ریزی شده خانه بیشتر آموزش آنلاین بسیاری از شستن دست

چالش ها در چند ماه گذشته گاهی شده است قریب به اتفاق زبان هنر معلم گفت: در پی مصاحبه. “من احساس بسیار قطع از دانش آموزان من,” او گفت: “و من احساس می کنم آنها در حال سقوط است.”

به بررسی دیدگاه معلمان و والدین ایالات متحده آمریکا امروز و ایپسوس انجام موازی آنلاین سنجی ممکن است 18-21. در یکی 505 معلمان از کودکستان تا دبیرستان و بررسی شد. دیگر ملی نظرسنجی بررسی 403 پدر و مادر از K-12 کودک است.

اعتبار فواصل شبیه به یک حاشیه خطا هستند به علاوه یا منهای 5 درصد برای نظرسنجی از معلمان و 5.6 امتیاز برای نظرسنجی از والدین با کودکان در سن مدرسه.

“به عنوان جهان ما تغییر کرده است و تقریبا همه چیز ما تغییر کرده است از جمله اینکه چگونه ما دیدگاه و رویکرد آموزش و پرورش” صخره جوان جمهور ایپسوس گفت. “اگر آمریکایی ها خوشبین هستند در مورد بازگشت به فرد در یادگیری وجود دارد احساس وحشت و نگرانی در میان معلمان و پدر و مادر و امریکا در مورد چگونه به نگه داشتن مدارس ما امن اگر ویروس نیست به طور کامل موجود است.”

در میان یافته های کلیدی:

معلمان در حال مبارزه

تقریبا همه آنها 83 درصد می گویند آنها با داشتن یک زمان سخت تر کار خود را انجام در حال حاضر دو سوم می گویند که آنها مجبور به کار بیش از حد معمول است. دو سوم نیز می گویند که آنها شده اند قادر به انجام کار خود را به درستی پس از شروع به آموزش از راه دور یک وظیفه است که بسیاری می گویند که آنها تا به حال نشده است به خوبی آماده شده توسط این منطقه انجام دهد.

جدیدترین معلمان و کسانی که در این کار برای پنج سال یا کمتر تلاش بیشتر و با فاصله آموزش; 6 در 10 گفت: آنها تا به حال آموزش داده شده است به خوبی برای این کار است. قدیمی ترین معلمان بيشترين مشکل برخورد با فن آوری است. در میان معلمان 55 و بالاتر, 1 در 4 گفت: آن نشده است آسان برای آنها را به استفاده از این فن آوری مورد نیاز است.

پدر و مادر تشخیص چقدر سخت معلمان مشغول به کار هستند. هفت در 10 می گویند معلمان “کار سخت تر در حال حاضر از آنها تا کنون.”

پيشرفت کودکان در خطر است

سه چهارم از معلمان می گویند نیاز به تکیه بر آموزش از راه دور آموزش ساخت دانش آموزان خود را از سقوط در classwork اگر چه بسیاری نیز پیش بینی است که آنها در نهایت خواهد بود قادر به ایجاد تا زمین را از دست داد. توسط یک جارو حاشیه 6-1 معلمان می گویند که آنها نگران هستند در مورد دانش آموزان خود را در حال حاضر نیمی از معلمان “بسیار” نگران است.

پدر و مادر نیز نگران فرزندان خود را, البته, اما در سطوح پایین تر, کمتر از 2-1. پدر و مادر بسیار کمتر از معلمان می گویند که فرزندان خود را در حال حاضر در حال سقوط در پشت; 46 درصد از والدین می گویند که در مقایسه با 76% از معلمان است.

هر دو پدر و مادر و معلمان اذعان چقدر دشوار بوده و برای گروه دیگر به پشتیبانی از آموزش از راه دور. 52% اکثر پدر و مادر می گویند معلمان تلاش کرده اند; 85 درصد از معلمان می گویند پدر و مادر تلاش کرده اند.

تکنولوژی در حال کار برای بسیاری از

تقریبا همه پدر و مادر می گویند فرزندان خود را برای دسترسی به اینترنت قابل اعتماد خدمات در صفحه اصلی است که اجازه می دهد تا آنها را به مطالعه; فقط 3 درصد می گویند که آنها نمی. بیشتر چه, 86 درصد از پدر و مادر خود را می گویند کودکان باید نرم افزار و تجهیزات آنها نیاز; 10% می گویند که آنها نمی. به طور کلی والدین گزارش می دهند که این فن آوری شده است آسان برای استفاده.

اما خانواده های کم درآمد بودند بسیار بیشتر احتمال دارد به صورت مانع در دسترسی به فن آوری است. حدود 1 در 5 از کسانی که در خانواده های با درآمد سالانه کمتر از 50000 دلار در یک سال گفت: فرزندان خود را فاقد نرم افزار های لازم و تجهیزات برای یادگیری آنلاین.

Coronavirus’ مدرسه آنلاین به اندازه کافی سخت است. اگر شما هنوز هم یادگیری به صحبت می کنند زبان انگلیسی ؟

گرفتن یک واکسن است که دیده می شود به عنوان مهم

سهم قابل توجهی از والدین و معلمان در مورد چهار در 10, در مخالفت با بازگشت به کلاس درس قبل از وجود دارد coronavirus واکسن. (کمی حمایت بیشتر از بازگشت به مدرسه بدون واکسن اما در هر صورت کمتر از اکثریت.)

آن روز نیست ، خوش بینانه ترین پیش بینی ها می گویند واکسن ممکن است توسعه یافته تا پایان سال; کمتر خوش بینانه آنهایی که می گویند آن را ممکن است به خوبی به سال آینده و یا حتی طولانی تر است.

تاپیک جستجو برای راه حل های

تقریبا دو سوم از معلمان و والدین حمایت از ایده بازگشت به کلاس درس و به مدت دو یا سه روز در هفته و با استفاده از آموزش از راه دور روز دیگر. حدود دو سوم از هر دو گروه نیز تایید داشتن معلمان در نظر گرفته در معرض خطر بالا برای بیماری همچنان به تدریس در خط, در حالی که معلمان در معرض خطر کم آموزش در فرد است.

پدر و مادر و معلمان نشان داد بیشتر از یک تقسیم بر اساس این ایده از گسترش سال تحصیلی, شروع کلاس های پیش از آن در تابستان و در ادامه به تابستان آینده. پدر و مادر تمایل به حمایت از این ایده 47%-36%. معلمان مخالف آن 57%-34%.

یکی دیگر از تقسیم: 40 درصد از والدین می گویند عمومی-مدرسه معلمان پرداخت می شود نسبتا. فقط 24 درصد از معلمان به توافق برسند.

‘این بچه ها در حال آمدن به عقب’: بازگشایی مونتانا مدرسه ارائه می دهد زیرچشمی نگاه کردن در چه سقوط ممکن است به ارمغان بیاورد

اجتماعی فاصله در مدرسه ؟ موفق باشید با آن

معلمان در حال آماده شدن برای تغییرات در روال بعدی قرار می گیرند. نزدیک به 8 در 10 معلمان می گویند که آنها خواهد بود به احتمال زیاد به پوشیدن ماسک در حالی که آموزش و تقریبا 6 در 10 می گویند آنها به احتمال زیاد به کار ساعت دیگر. اما نزدیک به 9 در 10 هشدار می دهند که آنها در پیش بینی مشکلات در اجرای اجتماعی فاصله میان دانش آموزان خود را.

پدر و مادر به توافق برسند. هفت در 10 بپرسید فرزند خود را به پوشیدن ماسک در مدرسه اما بیش از دو سوم می گویند فرزند خود را در پیدا کردن آن سخت به پیروی اجتماعی فاصله.

“نیاز به 6 فوت از هم جدا برای بزرگسالان دشوار است و آن را حتی سخت تر برای کودکان و نوجوانان” گفت: Andrea Rodriquez, 23, پیتسبورگ ابتدایی-معلم مدرسه که با این نسخهها کار با کودکان که در حال یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم. که دشوار است به انجام این کار بدون تعامل شخصی.

“ما سعی می کنید برای انجام بهترین ما اما همان زمانی که آنها در مدرسه هستند, بنابراین ما می دانیم که آنها درک.” او گفت:. تغییر شد به طوری ناگهانی و معلمان هنوز در تلاش برای کشف کردن چگونه آن را به کار. “یک هفته ما مشغول به کار بودند و هفته دیگر همه چیز تغییر کرده است. هیچ کس نمی دانست این اتفاق می افتد, چه ابزار استفاده کنید. ما آموخته اند که در راه است.”

اگر بازگشایی مدارس در پاییز امسال حدود 1 در 5 معلمان مورد بررسی قرار گفت که آنها به احتمال زیاد به بازگشت به آموزش. در میان معلمان 55 ساله و مسن تر کسانی که با تجربه ترین, یکی در چهار گفت: آنها احتمالا نمی خواهد بازگشت.

اندی قهوه ای, 43, که می آموزد در یک روستایی در منتوا اوهایو می گوید: بعد از 20 سال در کار او اندیشند که آیا به بازگشت. “برای اولین بار … این سه ماه گذشته باید احساس من انجام شده است با انجام این کار برای به دست آوردن چک,” او گفت:. “این سطح تعامل با دانش آموزان نشده است وجود دارد و این دلیل من به این حرفه ای – تعامل و تعامل و دیدن و احساس شور و هیجان خود را.”

صلیب خود را-برنامه درسی کلاس ردیابی زیست محیطی تاریخ ایالات متحده مشغول به کار بود در دو سال پروژه به ساخت یک aquaponic گلخانه ای. گواهی حضور برای ساختمان جدید اعطا شده بود روز قبل از منطقه مدرسه تعطیل.

وجود دارد تردیدی در میان پدر و مادر به عنوان به خوبی. اگر کلاس های درس بازگشایی این سقوط پدر و مادر با 59% -36% می گویند که آنها خواهد بود به احتمال زیاد به دنبال در صفحه اصلی گزینه های مانند کلاس های آنلاین و یا تحصیل در خانه است. توسط دو رقمی مردان با احتمال بیشتری از زنان به نظر کسانی که به دنبال جایگزین است. کسانی که با کاهش درآمد خانوار بودند بیشتر علاقه مند از کسانی که با درآمد بالاتر و اقلیت نژادی شد بیشتر علاقه مند از سفید پوستان است.

آن را دوست دارم یا نه, پدر و مادر و معلمان موافقت کرد در این مدارس هستند به احتمال زیاد به بازگشایی در پاییز. شصت و سه درصد از پدر و مادر و 65 درصد از معلمان به نام که بسیار یا تا حدودی به احتمال زیاد.

با وجود چالش های لحظه ای معلمان’ تعهد به شغل خود را به نظر می رسد تقویت نمی شدند. در ایالات متحده آمریکا امروز/ایپسوس نظرسنجی از معلمان در ژانویه 2019, 92% گفت: آنها عاشق شغل خود را در حال حاضر 90% نه یک معنی داری رها کردن. در حال حاضر نزدیک به نیمی 48 درصد می گویند آنها را به فکر کردن در مورد ترک شغل خود به عنوان یک معلم. اما این کاهش از سال گذشته 54 درصد اکثریت تا به حال در مورد آن فکر.

بیشتر چه 77 درصد در حال حاضر می گویند اگر آنها می تواند در انتخاب یک حرفه ای همه را دوباره و دوباره آنها هنوز هم تصمیم به یک معلم – تیک از 73 درصد کسانی که ابراز این نظر در سال گذشته قبل از همه گیر آغاز شد.

سارا واو, 37, که می آموزد مهارت های کامپیوتر در یک دبیرستان در اوماها صرف آخرین هفته از سال تحصیلی در این منطقه آموزش اجباری در چگونه برای آموزش آنلاین به طوری که آنها بهتر می تواند آماده برای که امکان در پاییز. تعداد coronavirus موارد است که در ادامه به افزایش در جامعه, در بخشی به دلیل شیوع بیماری در محلی گوشت-بسته بندی گیاهان است. “ما هیچ ایده چه چیزی برای رفتن در پاییز” او گفت:. “من حتی نمی تواند حدس و گمان. من شنیده ام یک صد مختلف شایعات.”

او خواهید بود وجود دارد بدون توجه به آنچه او گفت. “من دوست دارم آنچه من انجام دهد و من احساس می کنم آنچه که من انجام می توان به کنترل از راه دور محیط یادگیری” او گفت: شاید آسان تر از افراد مانند زبان انگلیسی یا علم است. “من احساس می کنم آن می تواند انجام شود.”

بیشتر از ایالات متحده آمریکا امروز

بیشتر حملات در پیش است ؟ معلمان می گویند که عاشق شغل خود را اما نمی توانید پرداخت صورتحساب خود را

واقعیت را بررسی کنید: CDC دستورالعمل برای بازگشایی مدارس هستند توصیه نمی قوانین

تعداد مشاوران مدرسه در تلاش برای نگه داشتن بچه ها امن از راه دور

آموزش و پرورش ویژه خانواده های مبارزه با کروناویروس تعطیلی مدارس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de