‘لیسانس’ هانا قهوه ای معذرت خواهی بعد از استفاده از N-word on Instagram Live تصویری

هانا قهوه ای عذرخواهی کرد در Instagram صفحه به صورت “غیر قابل قبول” زبان – با استفاده از N-word در طول یک Instagram پخش زنده شنبه شب.

“لیسانس” و “رقص با ستارگان” قهرمان وجود دارد گفت: “هیچ بهانه ای” برای استفاده از نژادی لکه دار گنجانیده شده تفسیر خود را از یک آهنگ محبوب.

“من مدیون همه شما عمده عذرخواهی” قهوه ای نوشت: در Instagram داستان یکشنبه. “وجود دارد هیچ بهانه ای و من را توجیه نمی آنچه من گفتم. من به عنوان خوانده شده پیام های خود را دیده و صدمه دیده است من ایجاد می شود. من خود را از آن همه است. من خیلی متاسفم و می دانم که چه در عمومی و یا خصوصی این زبان غیر قابل قبول است. من قول می دهم برای انجام بهتر.”

در حال حاضر حذف شده تصویری, هنوز, نوشته شده در TMZ قهوه ای استفاده می شود در حالی که لکه دار کردن در حالی که ظاهرا در تلاش برای به یاد داشته باشید این شعر به DaBaby را “راک استار بشم.” او را متوقف خودش اما سپس ادامه داد: با این آهنگ.

قهوه ای و بعد خطاب به او استفاده از کلمه پس از طرفداران او به نام در Instagram Live نظرات. “من ؟ من خیلی متاسفم… من آواز… من خیلی متاسفم” او گفت:. قهوه ای دنبال کرد تا با تمام معذرت روز بعد.

“کارشناسی” آلوم Bekah مارتینز به نام قهوه ای و جنجال در خود Instagram داستان.

“چگونه افرادی هستند که هنوز هم تو دفاع از شادمهر با دسترسی به SOOO بسیار افتخار به علم و آموزش و پرورش گفت: N-word…حتی اگر آن را فقط ترانه برای آهنگ’…به خصوص وقتی که فرد تا به حال توانائی به جست و خیز بیش از F-کلمه شعر اول” مارتینز نوشت.

“ما باید برای نگه داشتن مردم پاسخگو به انجام بهتر در غیر این صورت ما در حال ادامه به اولویت بندی احساسات مردم سفید (و کسی که ما ‘استن’) پایان دادن به بیش از کشور ما loooong تاریخ گاه به گاه نژادپرستی و سبک ضد سیاهی,” مارتینز اضافه شده است. “پس آن را سرد نیست فقط برای خواندن آن همراه متن آهنگ. به خصوص در پلت فرم خود را با میلیون ها نفر از پیروان؟!! smh. آن سال 2020 است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>