برت Cyrgalis’ کتاب جدید “گلف را جنگ مقدس: نبرد برای روح یک بازی در عصر علم” (Simon & Schuster) تنظیم شده بود سه شنبه منتشر شد. آن است که در مورد تعارض بین علم و هنر بوجود آمده است که در این بازی و مدرن سوال چگونه ما را در آغوش و یا مقاومت در برابر تکنولوژی. این یک تغییر گزیده ای از فصل “کودک اموزش و تدریس تکاملی پرش.”

به عنوان گلف شد بیشتر سنجش, بازی, عجیب و غریب کلمه پدید آمده به واژگان: خود را. تایگر وودز معروف گفت که تنها دو بازیکن در تاریخ این بازی متعلق به خود را پیروز — بن هوگان و معارف نورمن. اما چگونه می تواند یک فرد را یک حرکت ؟

این معنایی است که از یک ریشه دوانده و شکست ناپذیر اعتماد به نفس در مکانیک. این رسیدن از نقطه ای که در آن هیچ نفوذ خارجی — می گویند یک مربی — مورد نیاز است.

و در عین حال در این عصر علم و تکنولوژی است که در زمان یک جهش بزرگ رو به جلو پس از جنگل برنده اول خود را در مسابقات بزرگ به عنوان یک حرفه ای در سال 1997 کارشناسی ارشد گلف نوسان تکامل از فکر به عنوان یک نرم و قابل انعطاف بخشی از هر فرد طبیعت به اینکه پیش بینی به عنوان یک به طور کامل بوم خالی است. گلف بازان شد برنامه ریزی ماشین آلات و سخت افزار خود را و خود را خارج از برنامه نویس — مربی — در نظر گرفته شد بزرگترین عوامل موفقیت خود را.

شگفت انگیز چگونه فقط یک کلمه ورود واژگان می تواند حجم صحبت می کنند. حتی بیشتر شگفت انگیز چگونه است که ذهن مجموعه آغاز شد — با یکی از بهترین بازیکنان بیس بال تا کنون.


از سال 1929 تا 1934, دخترک معصوم, اموزش حال پشتیبان در یانکی ها به نام سام برد. اغلب به عنوان “اموزش پاهای,” برد می آیند برای شگرف مشت زن در اواخر بازی به عنوان یک دفاعی جایگزینی و یا خرج کردن دونده.

Golf
برت Cyrgalis’ دفاع مقدس — نبرد برای روح یک بازی در عصر علم است.Simon & Schuster

برد حک شده خوب کمی حرفه ای شروع زمانی که او ضربه .312 در 203 صفحه ظاهر در rookie فصل است. در عین حال بومی گرجستان همیشه عاشق گلف و به زودی پس از بابی جونز برنده گرند اسلم در سال 1930 یانکی ها آمد به آتلانتا و جونز خواسته Yankees مدیر جو مک کارتی اگر برد می تواند دزدکی حرکت کردن به دور. با توجه به یک داستان بیرمنگام اخبار بعد از انتشار در سال 1937 برد استفاده می شود قرض گرفته شده باشگاه در یک دوره او تا به حال هرگز دیده می شود و شات 1-تحت همتراز بستن جونز. وقتی پرسید که چه او از برد در بازی جونز گفت: “او بهترین مرد و یک توپ را روی گوه من تا به حال دیدم.” وقتی پرسیده شد که اگر برد واقعا “یکی از بهترین” جونز روشن “نه یکی از بهترین ها; بهترین مرد با یک راننده من تا به حال دیدم.”

برد ترسیم مهارت خود را به عقب به روت که به او آموخت که چگونه به آمار بیس بال هنگامی که او برای اولین بار در سال 1929. اموزش توضیح داده شده یک مته او استفاده می شود که در آن او نگه داشته و یک دستمال در زیر منجر بازو در برد حق دست موضع که به معنای بازوی چپ خود را. هدف از این تمرین بود برای نگه داشتن نوسان خفاش سطح اجتناب از یک uppercut یا رو به پایین ریز ریز کردن که هر دو در نتیجه تماس با فقیر. اموزش اضافه شده که همه خوب hitters “بریس” روی پای عقب خود سیم پیچ در اطراف آن آتش از طریق ماهیچه — معنی ماهیچه های هسته ای بین لگن و شانه ها — انتقال وزن خود را به پای جلو. این دقیقا همان چیزی است که یک دانه دار تصویری از اموزش ضربه اجرا خانه به نظر می رسد. با نگه داشتن سرب بازو در بدن تمام چیزی که باقی می ماند “متصل است.” مته است که هنوز هم استفاده می شود در سراسر ورزشی امروز با PGA Tour بازیکنان اغلب با استفاده از headcovers به جای دستمال.

برد با استفاده از اموزش این روش با موفقیت در بیس بال و زمانی که برد فکر نوسان گلف همه او بود آن را تغییر دهید به یک سطح شیب دار. تصویر این بود که از یک میز مسطح برای بیس بال نوسان و سپس اوج آن به حدود چهل و پنج درجه مورب برای گلف. برای برد ساخته شده است که بیس بال نوسان و نوسان گلف یکسان فقط در صفحات مختلف. یک روز در حالی که برد در حال بازی گلف با مشهور روزنامه نویس, Grantland, برنج, ایده برای همکاری در یک کتاب در مورد تفاوت در دو نوسانات متولد شد.

“خوب قدیمی” برد گفت: “این رفتن به یک رفو کوتاه کتاب است.”


برد در نهایت ترک بیس بال در سال 1936 پس از کشمکش با مالاریا و در زمان بر روی یک کار با Ed دادلی که مشغول به کار به عنوان رئیس pro در سه ساله باشگاه گلف آگوستا ملی در طول زمستان و در فیلادلفیا باشگاه های کشور در تابستان. با وجود مبارزه قرار دادن yips, برد تا به حال یک جامد حرفه ای بازی برنده شش بار در تور PGA و ساخت نهایی سال 1945 PGA قهرمانی (پس از آن یک مسابقه-بازی بازی های رویداد) دست به بایرون نلسون در میان نلسون 11-مسابقات برنده خط.

توسط 1960 برد بود به درس در یک محدوده رانندگی و par-3 دوره متعلق به او در بیرمنگام آلاباما. در آن سال او را استخدام gangly هفده ساله به نام جیمی بالارد که شروع به ساخت یک نام برای خود به عنوان یک معلم با استفاده از کودک اموزش ایده “اتصال.” توسط 1970, بالارد در زمان بر روی یک دانش آموز به نام مک McLendon که یک گلف باز آمریکایی در LSU تقریبا برنده در rookie سال در تور, اما پس از آن ضربه عمده پچ خشن.

“شما می توانید تعداد زیادی از درس یک تمرین توپ را روی گوه در تور” McLendon گفت: در دهه های بعد. “من فقط به خودم کردم همه خراب کردن.”

پس از سالها کار McLendon تیمی با دوست دوران کودکی هوبرت سبز را به نفع خود 1974 PGA Tour رویداد در والت دیزنی جهانی. او را برداشت تا خود را به اولین پیروزی در سال 1976 و دو در سال 1978. او افتخار احیای پروژه جیمی بالارد و مردم شروع به هجوم آوردند. ناگهان معلمان ضروری به نظر میرسد.


جک ملات مشغول به کار به عنوان دستیار در گلن باغ باشگاه های کشور در فورت ورث تگزاس شروع در سال 1930 زمانی که بن هوگان و بایرون نلسون هر دو نوجوانان در caddie حیاط. در سال 1950 او در نقل مکان کرد به Scipio باشگاه های کشور در کلمبوس, اوهایو, جایی که او ملاقات 10 ساله و جک نیکلاس و دو را با شروع یک معلم-دانش آموز رابطه ای که یک عمر به طول انجامید.

در طول بیشتر از نیکلاس تاریخی حرفه ای که شامل یک رکورد 18 قهرمانی عمده خود برنامه شامل دیدار در هوای سرد در اوایل بهار و هدف قرار دادن از آنچه آنها به نام “باز Quonset کلبه.” وجود دارد هیچ overacting روش فقط اصول. بقیه در سمت چپ بود برای نیکلاس به شکل خود را.

“جک ملات هرگز پا در این تمرین توپ را روی گوه” نیکلاس گفت: “هرگز یک بار زمانی که من بازی گلف است.”

آن را بسیار متفاوت از نیکلاس را معاصران ، از آرنولد پالمر و لی Trevino, به Seve Ballesteros و تام واتسون, این همه لجباز مردان به سختی و با تکیه بر هر کسی اما خود را به آماده شدن برای رقابت است. که است که می گویند که کمال نیست dangled در مقابل چهره خود را با یک تاریخی قالب وجود دارد در نظر میگیریم.

“من در دوران هوگان” نیکلاس نوشت. “همه چیز من تو را دیدم او را خوانده و از او و شنیده از او نشان داد که او تا به حال به دست آورد مطلق مکانیکی کمال قابل توجه از یک توپ گلف است. کامل تکرار. بی عیب و نقص اتوماسیون. این رویای من بود. همه من نیاز به رسیدن به آن بود و زمان کافی برای کار در بازی است.

“من شوخی خودم. هنگامی که من تبدیل حرفه ای به طور ناگهانی من تا به حال در همه زمان و فرصت نیاز داشتم. و من کشف سریع که رویای من بود که: یک رویا است. مهم نیست که چقدر کار من یک هفته من آن را داشته باشد و من نمی توانستم ضربه کلاه من است.”

Jack Nicklaus
جک نیکلاسگتی ایماژ

پذیرش که تناقض این است که بخش بزرگی از آنچه ساخته نیکلاس ، اما ناتوانی آن را قبول و یا رانندگی تمایل به از بین بردن چیزی است که ذاتی در این بازی چیزی بود که سوار بنابراین بسیاری از مردم آنقدر عمیق به آموزش.

توسط راه McLendon موفقیت بالارد بود معلم که همه می خواستم برای کار با. روش او تا به حال جالب مبدا در کودکان اموزش و هر زمان طرفدار گلف بازان می تواند در نظر آنها چه ورزشی بیشتر و بیشتر در خط با ورزش های دیگر بیشتر آنها آن را دوست داشت. در سال 1988 بالارد به دست آورد آنچه را که او دوست داشت به نام “معلمان گرند اسلم.” در آن زمان او آموزش شنی لایل که برنده کارشناسی ارشد; Curtis عجیب و غریب که برنده جایزه اول خود را به ایالات متحده باز می شود; Ballesteros که برنده به انگلیسی, کفش; و یک سوئدی به نام بچه مسیحی هاردن که برنده فارسی, — نه کاملا حرفه ای و رفت و برگشت به عنوان PGA قهرمانی برنده شد توسط جف james knight اما مطمئنا چشمگیر کمی از رزومه ساخت برای بالارد.

او به نام “معلم از ده سال” توسط مجله گلف تازه ابداع عنوان کرده است که تقریبا ژرف در هر دهه قبل. جشن مربی نشانه های شدید تغییر در ماهیت معلم-ارتباط با دانشجو.

McLendon در نهایت بازنشسته از طرفدار گلف برای تبدیل شدن به یک کارگزار سهام —چیزی که او همیشه از خواب انجام می دهند. بالارد ادامه داد: فکر می کنم او هرگز به اندازه کافی اعتبار برای دستیابی به موفقیت در کار او. اما در زمان تایگر وودز آمد هر کس تدریس جنگل در این لحظه بود که بخشی از داستان است. هر بار جنگل روشن معلمان آن را نشانه یک خیابان جدید خرید برای خود یک حرکت است.

این امر تنها تر قطعی به عنوان علم پیشرفت کرده. و به فکر می کنم, دخترک معصوم, اموزش آغاز همه چیز است.

این گزیده ای از گلف را جنگ مقدس توسط برت Cyrgalis استفاده می شود با اجازه از خواننده مشتاق مطبوعات / Simon & Schuster کپی رایت © 2020 توسط برت Cyrgalis.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net