به دور از بازی بیس بال, Jose Reyes است که به دنبال شور موسیقی خود را

فقط چند ساعت قبل از او پاسخ تلفن او را به گپ زدن با پست خوزه ریس سوار سیتی زمینه است.

“من خاطرات خوبی وجود دارد” این متس’ دیرین shortstop گفت: در روز پنج شنبه. “شیا مورد علاقه من بود استادیوم. خیلی خاطرات خوبی از آن وجود دارد.”

در 37 ریس چند سال جوان تر از خود شخص دومینیکن infielder کانو رابینسون که چهار سال در سمت چپ در مقابله با متس و سه به علاوه سال جوانتر از دیگری دومینیکن افسانه, Albert Pujols که امضا شده است از طریق سال آینده با فرشتگان است.

او تا به بازی در لیگ های بزرگ, اما پس از آخرین روز از سال 2018 فصل زمانی که متس آغاز شده او را در مورد علاقه خود را و موقعیت (او تبدیل به یک ابزار انسان با آن) و او را برداشته و پس از یک زمین باز یافته و سپس به او ادای احترام کردند با یک scoreboard سلام و ایستاده اند.

او نمی خواهد با استفاده از R کلمه. “من نه بازنشسته نشده است,” او گفت:. “…من هنوز کار کردن. من هنوز هم در شکل و خوب است. اما اگر این است که آن را برای من پس من خوشحال هستم.” او می داند که این صنعت رفته جوانتر او گفت و او واقعا تلاش در ’18, قرار دادن یک .189/.260/.320 اسلش خط. او علاقه مند بود در سال گذشته گفت: در بازی برای یک تیم مستقل.

علاوه بر این زمان دور از میدان اجازه داده است ریس به دنبال شور دوم: موسیقی. اگر شما شده اند پس از فشار جانبی از سال های بسیاری است که من مسلما تا به حال تا زمانی که من در صحبت با او به شما از دست رفته. او عالی به عنوان یک خواننده و نوازنده و صفحه یوتیوب خود یک ضربه بزرگ با میلیون ها نفر از نمایش ها.

“لا Melaza,” نام مستعار خود را/موسیقی رسیدگی منتشر کرده است بیش از 30 آهنگ ها از جمله حدود 10 این سال است. او ساخته شده است یک استودیو در لانگ آیلند صفحه اصلی و همچنین در دومینیکن اجازه می دهد او را به کار در حالی که با خانواده خود — که سال گذشته به استقبال پنجمین دختر سرنوشت.

“موسیقی است که من آن را در مورد همه چیز است که من از طریق رفت و گفت:” ریس که همکاری می نویسد: این شعر به آهنگ های خود را. “…من در مورد صحبت من از کجا آمده. من با هیچ پول و من هنوز هم سخت کار می کنند و من از آن ساخته شده است.”

به عنوان او امیدوار است برای الهام بخشیدن به جوانان با پیام ریس در نهایت می خواهم دوباره به متس این تیم که امضا شده او را به عنوان یک تازه کار, و پس از خروج خود را به Marlins برای نه رقم قرارداد او را به عقب پس از تعلیق برای یک داخلی-خشونت جرم.

“من به دنبال به جلو در آینده به داشتن یک شغل با متس” او گفت:. “آنها به من فرصت می شود که من هستم به یک زندگی بهتر. امیدوارم در آینده من کار با توپ بازیکنان جوان از دومینیکن.”

که پایین جاده ، “در حال حاضر از آن زمان برای من برای لذت بردن از زندگی,” او گفت:. و اگر شما از طرفداران خود را, شما هنوز هم می تواند لذت بردن از عملکرد خود را فقط در یک مرحله مختلف.

P. S.: ریس می داند جدید متس مدیر لوئیس Rojas از تعاملات خود را در درون سازمان به عنوان به خوبی به عنوان میراث فرهنگی مشترک. “او یک مرد هوشمند بسیار خوب” ریس گفت: از Rojas. “او شده است در این بازی برای یک مدت زمان طولانی. او را به انجام عالی برای تیم است.”


— این هفته پاپ سوال مسابقه آمد از سام لرمان از ملکه: در یک سال 2002 قسمت از “Law & Order” دادستان منطقه آرتور شعبه (Fred Dalton Thompson) ادعا میکند که یک پارچ ساخته شده Hall of Fame با پرتاب یک spitball. نام پارچ.


— “این جو توره در خانه امن ویژه” را هوایی یکشنبه شب در 8 بعد از ظهر به وقت شرق در بله شبکه. تالار مشاهیر مدیریت پیوستن دیوید مخروط جان فرانکو, Al, Leiter, خورخه پوسادا بابی ولنتاین برنی ویلیامز و تاد Zeile در یک میزگرد بحث از 2000 مترو جهان مجموعه, با بله play-by-play مرد مایکل کی تعدیل. درآمد حاصل از این برنامه بهره مند شوند تره امن در خانه پایه و اساس است.


— Pop Quiz جواب باب گیبسون – نه Gaylord پری فوقالعاده. اگر شما یک چیز عالی است که متصل به بیس بال به فرهنگ عامه لطفا به من در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de