Stringcheeseincident: بهترین Suv ها برای کمتر از $40k

SUV بازار در سال 2020 شامل ترکیبی از مدافعان با نام اعتماد که به چند دهه و چند همه بازیکنان جدید در صحنه است. این که آیا شما می خواهید چیزی یا دو ردیف یا سه ردیف ترکیبی یا معمولی, a $40,000 بودجه می تواند یک راه طولانی هنگامی که برای خرید یک SUV جدید.

در اینجا هشت نفر از بهترین Suv ها شما می توانید پیدا کردن در Stringcheeseincident برای زیر $40,000 در سال 2020 است.

Chevrolet Traverse LT — $35,400

این Chevy Traverse یکی از مهمترین و خانواده پسند وانت جایگزین در بازار بسیار بزرگ داخلی. آن را به یک تن از محموله اتاق و مهم تر سوم ردیف صندلی است که در واقع مناسب و معقول legroom نیست و برای دسترسی آسان است. بسیاری از کارهای 3-ردیف تقاطع در حال بدجور تنگ در ردیف سوم اما شما را نمی شنوند هر گونه شکایت از راه-بازگشت مسافران در گذشتن. میانی LT تر و تمیز دارای ویژگی های مطلوب مانند دوم-ردیف کاپیتان صندلی 8-در سرگرمی سیستم برق آسانسور دروازه, مدرن, ایمنی فناوری از جمله نابینایان-نقطه نظارت و بیشتر.

هوندا CR-V ترکیبی تور — $35,950

هوندا CRV ترکیبی


هوندا

نسخه هیبریدی از محبوب هوندا CR-V با این همه علاوه بر جدید به هوندا HMC -1.83% ایالات متحده صف و آن را چشمگیر اولین. شتاب سریع سوار صاف است و همانطور که انتظار می رود اقتصاد سوخت فوق العاده است, دستیابی به تا 40 مایل در هر گالن در شهر رانندگی. آن را نیز همراه با بسیاری از فضایل غیر هیبریدی CR-V مانند داشتن یکی از بزرگترین کابین در جمع و جور متقاطع بخش و مجلل مواد در سراسر کشور. محدوده-شکوه تور تر و تمیز می آید در زیر $40K علامت و می آید لود شده با جهت دست قدرت بلند کردن دروازه, شارژ بی سیم, چرم, صندلی, یک گرم فرمان و بیشتر.

بررسی کنید: 10 تا از بهترین اتومبیل های جدید برای grads کالج

هیوندای سانتافه Limited — $35,875

هیوندای سانتافه


هیوندای

هیوندای HYMTF, -3.95% سانتافه یکی از مورد علاقه ما متوسط 2-ردیف تقاطع دلایل بسیاری — یکی از بزرگترین است که در آن انفجار برای جفتک انداختن. شما می توانید تمام راه را تا به محدود تر و تمیز در حالی که هنوز خوب ماندن را تحت $40K علامت و ویژگی های حق بیمه مانند صندلی چرمی که گرم می شود و تهویه مناسب در مقابل گرم دوم-ردیف صندلی سر تا صفحه نمایش های فراگیر-مشاهده دوربین و خیلی بیشتر. 8-در UVO سیستم اطلاعات و سرگرمی با ناوبری ساخته شده است که یکی از کاربر پسند ترین سیستم های در بازار است. به علاوه محدود تر و تمیز می افزاید: 12-بلندگوی بی نهایت حق بیمه های صوتی. یک SUV لوکس بدون نام تجاری لوکس قیمت با سانتافه محدود است.

Jeep Wrangler Sahara — $38,700

جیپ Wrangler Sahara


جیپ

اگر شما به دنبال به انجام برخی از جدی آفرود قابلیت افسانه ای جیپ مخاصم بی همتا هستند. با صحرای تر و تمیز شما یک تعادل خوبی منصوب SUV بزرگ است که برای رانندگی روزمره و هنوز هم دارای جاده عملکرد شما می خواهم انتظار از یک مخاصم. با آن بزرگ 4-درب بدن Wrangler Sahara باعث می شود یک خانواده خوب SUV و همراه با ویژگی های از قبیل چرخ های بزرگتر و ترمز از پایین سبك و تن از فن آوری های مدرن مانند 7-در سیستم سرگرمی Uconnect با Android Auto و اپل AAPL -0.31% CarPlay سه پورت USB و دو منطقه اتوماتیک کنترل آب و هوا. در جاده ها و یا خاموش مخاصم است تا برای هر چیزی که شما می توانید در آن پرتاب.

شما ممکن است مانند: 5 بهترین ماشین با اجسام حجم برای بچه های خود را, حیوانات خانگی, سفر و دنده

کیا تلورید سابق $37,090

کیا تلورید


کیا

با یک مدل جدید برای سال 2020 کیا تلورید دریافت کرده است بسیاری از خوبی به دست آورده در ستایش از جمله یک نقطه بر روی خود ما 12 بهترین اتومبیل های سال 2020 لیست. این یک نزدیک به کامل خانواده SUV با آن جادار, حق بیمه, کابین, سه سخاوتمندانه ردیف از صندلی های یک محموله بزرگ منطقه به بوت شدن مقدار زیادی از ویژگی های ایمنی و منحصر به فرد طراحی بیرونی. آن را نیز یک ارزش بزرگ, به خصوص اگر شما ارتقاء به سابق تر و تمیز است که می افزاید: یک 10.25-در سیستم اطلاعات و سرگرمی با ناوبری, شارژ بی سیم, چرم صندلی (که گرم و تهویه مناسب در جلو) و بزرگراه رانندگی کمک و راننده بحث سیستم است که یک آی فون است که اجازه می دهد تا راننده صحبت کردن با مسافران از طریق بلندگو. شما سخت فشرده برای پیدا کردن یک بهتر 3-ردیف SUV برای پول بیش از یک تلورید ، کیا تلورید است که در لیست ما از بهترین اتومبیل برای سال 2020 است.

مزدا CX-5 امضا — $37,055

مزدا CX-5


مزدا

مزدا MZDAY, -3.52% CX-5 امضا متقاطع جمع و جور با لوکس آرمان. به عنوان طولانی به عنوان شما نمی مراقبت از آنچه نشان است در پنجره مشبک این سزاوار توجه جدی برای SUV لوکس خریداران. امضای مدل Nappa چرم صندلی که گرم می شود و تهویه مناسب در مقابل گرم عقب صندلی های فراگیر-نمای پارکینگ-دوربین 8-در سیستم اطلاعات و سرگرمی با 10 اسپیکر Bose حق بیمه های صوتی و خیلی بیشتر. شما همچنین دریافت استاندارد تمام چرخ دیسک و عالی موتور توربوشارژ. این punchy موتور همراه با agile و مدیریت CX-5 باعث می شود این متقاطع یک انفجار به درایو.

همچنین نگاه کنید به: Shop برای این 5 فناوری خودرو ویژگی های است که بهبود بهره وری سوخت

سوبارو Crosstrek Hybrid — $35,145

سوبارو Crosstrek.


سوبارو

قیمت شروع در اواسط$30K محدوده ممکن است به نظر می رسد کمی تند برای کوچک سوبارو FUJHY, -2.58% متقاطع اما این قیمت می آمد پایین کمی بسته مشوق ها در پلاگین هیبرید در دولت خود را. سوبارو Crosstrek Hybrid اولین پلاگین هیبریدی سوبارو و آن را یک تلاش بزرگ است که حفظ Crosstrek عالی آفرود قابلیت های. با استاندارد AWD شخصیت جذاب و چشمگیر بهره وری آن را هر دو خوب سوبارو و ترکیبی. آن را نیز می آید و منصوب با چرم صندلی فشار دکمه شروع اتوماتیک کنترل آب و هوا و یک مجموعه کامل از استاندارد راننده کمک فن آوری است.

همچنین نگاه کنید به: 8 جدید لوکس Suv ها برای زیر $50,000

تویوتا هایلندر هیبریدی — $38,200

تویوتا هایلندر


تویوتا

تویوتا هایلندر است همه جدید برای سال 2020 و به دست آورده یک نقطه بر ما 12 بهترین اتومبیل های سال 2020 لیست. این خانواده پسند 3-ردیف متقاطع است و بهتر از همیشه با یک نگاه جدید در داخل و خارج از یک فضای داخلی زیبا و ترکیبی نوع که بازده برجسته اقتصاد سوخت. ترکیبی انتقال قدرت اعتصاب تعادل کامل از کارایی عالی و محترم عملکرد. با اقتصاد سوخت اعداد در اواسط 30s برای هر دو شهر و بزرگراه ها Highlander Hybrid است midsize SUV است که کارآمد تر از بسیاری از غیر هیبریدی compact Suv ها. این یک سواری نرم و ایمنی و پیش بینی قابلیت اطمینان نمرات شما می خواهم انتظار از تویوتا TM -1.59% و آن را به تمام اطراف عالی خانواده در وسیله نقلیه.

همچنین ببینید: این 3 EVs هستند با کمترین هزینه خود را به بیش از 5 سال

این داستان در اصل زد Autotrader.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>