به عنوان وسیله نقلیه جدید خرید و فروش شاقول زمان است که آن را دوباره به صورت نقدی برای Clunkers? چشم انداز چنین برنامه ای برای پرش شروع خرده فروشی با مشوق های دولت حرکت به جلو سوز در برخی از محله های. فقط بیش از یک دهه پیش دولت فدرال به نقدی کوپن به صاحبان با ماشین های قدیمی اگر آنها می خواهم قراضه آنها را به نفع یک وسیله نقلیه جدید است.

شد, نقدی برای Clunkers موفق ؟

زمانی که برنامه ساخته شده که اولین آن در تاریخ 1 ژوئیه 2009, آن را بسیار محبوب بود و زد اولیه آن 1 میلیارد دلار سهام در بیش از یک ماه است. اضافی $2 میلیارد مجاز به نگه داشتن آن شناور تا نوامبر است. در آن زمان Stringcheeseincident مشاهده شده است که برنامه کمک درایو در ماه جولای به خریداران ترافیک در سایت به بیش از 15 میلیون بازدید کننده.

آن را آسان ببینید که چرا این برنامه خیلی محبوب است. شرکت کنندگان می تواند 3500 $به $4,500 برای خود وسایل نقلیه بدون توجه به این وضعیت به عنوان طولانی به عنوان آنها کمتر از 25 سال با به روز ثبت نام. برای پول, Clunkers به دنبال قراضه در خانه کمتر سوخت اتومبیل ها و کامیون ها به نفع جدید با بهتر اقتصاد سوخت و تجهیزات ایمنی.

برخی تخمین می زنند که اتومبیل برای Clunkers مسئول از بین بردن بیش از 700 ، 000 اتومبیل ها و کامیون ها از جاده ها است. صنعت داده ها نشان می دهد که از بین بردن بسیاری از وسایل نقلیه منجر به افزایش در خودرو استفاده می شود قیمت. منتقدان بر این باورند که انداختن در غیر این صورت در حال اجرا وسایل نقلیه محروم و فقیر را از دسترسی به امن و مقرون به صرفه حمل و نقل شخصی.

چگونه یک پول جدید برای Clunkers برنامه کار می کند ؟

صنعت تماس صوتی برای یک پول جدید برای Clunkers برنامه آدام جوناس, یک خودرو, تحلیلگر مورگان استنلی. MS -2.61% او معتقد است در چندین طرح از جمله $5,000 دولت کوپن به قراضه ماشین. پرداخت ممکن است گزاره در خودرو با داشتن حد 60 درصد محتوای داخلی هزینه کمتر از $60,000 و درآمد خانوار کلاه برای دریافت کنندگان.

همانطور که قبل از این پول برای Clunker برنامه است گفت: به مزایای حذف سوخت ناکارآمد ماشین ها و کامیون ها از جاده. در علاوه بر این به بهتر شدن اقتصاد سوخت اتومبیل های جدید را نیز تولید کمتر گازهای گلخانه ای و ارائه آخرین تجهیزات ایمنی.

چرا برای پول, Clunkers مورد نیاز در حال حاضر ؟

خرده فروشی کاهش یافته و شتاب در ماه مارس یک روند است که در ادامه در ماه آوریل به دلیل ناتوانی از فروشندگان برای انجام خرده فروشی. تنها به تازگی جدید خودرو فروش طبقهبندی شده است به عنوان یک ضروری خدمات. فروش ادامه دارد نوآورانه از طریق برنامه های آنلاین است که اجازه می دهد به صورت مجازی خرید و در خانه مقابله تکمیل از طریق ابزارهایی مانند Stringcheeseincident را فروشنده خانه خدمات. حتی به عنوان اقتصاد بازگشایی وجود دارد و نشانه هایی که از رکود می تواند همچنان به عنوان یک نتیجه از دست دادن شغل.

در حالی که برخی از موجودی رشد کرده ممکن است به دلیل کاهش تولید و افت فروش آن نامشخص است که آیا مشوق های سخاوتمندانه خود ادامه خواهد داد و یا اینکه این صنعت آماده است برای رسیدگی به مقید کردن تقاضا اگر اقتصاد را دور می زنند. این است که عدم قطعیت که در پشت فشار برای پول نقد برای Clunkers.

همچنین نگاه کنید به: 8 مقرون به صرفه ماشین های جدید قیمت زیر $20k

تحلیلگر جوناس معتقد است که دوباره برنامه ممکن است مورد نیاز برای فروش در حال حرکت دوباره. او گفت: بارون که “ما فکر نمی کنم [خودرو] در حال رفتن به شکست راه برخی را در سال 2008 و 2009. اما این صنعت در حال رفتن به نیاز به پشتیبانی می کند.”

او در پروژه هایی که دولت صرف خواهد شد بیش از 3 میلیارد دلار به زمان گذشته است. “ما انتظار حدود 10 میلیارد دلار از محرک است که درایوهای 50 میلیارد دلار خرید و می افزاید: حدود چهار میلیون نفر از SAAR [تنظیم فصلی نرخ سالانه یک اندازه گیری از ماشین خریدهای] بیش از یک دوره شش ماهه در پاییز آغاز و سپس به اوایل 2021.”

صنعت خودرو بهره

تا کنون مدیران خودرو شده اند noncommittal به برنامه احیای. فورد F -3.34% گفته می شود نگه داشتن داخلی, بحث در مورد امکان. علامت LaNeve فورد معاون رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا, بازاریابی, فروش و خدمات, گفت اخبار خودرو “ما فکر می کنیم برخی از سطح از محرک جایی در طرف دیگر این کمک خواهد کرد که نه تنها صنعت خودرو و نمایندگی های ما هستند که بخش عظیمی از کلی ما اقتصاد کمک خواهد کرد که مشتریان نیز هست. ما در بحث در مورد چه خواهد بود مناسب ترین است.”

همچنین ببینید: این 3 EVs هستند با کمترین هزینه خود را به بیش از 5 سال

و: فورد پست 2 میلیارد دلار در سه ماهه اول ضرر می بیند حتی بزرگتر از دست دادن در سه ماهه بعدی

او اضافه کرد که “پول نقد برای Clunkers بسیار موثر بود در آن زمان. این امر می تواند به خوبی فکر می کنم ما می تواند چیزی به همان اندازه موثر برای سال 2020 زمانی که ما از این به دلیل آن بود که یک برنامه بزرگ است.”

کنگره هنوز به وزن با یک پیشنهاد رسمی اما دبی Dingell یک نماینده کنگره که منطقه شامل فورد ستاد بلومبرگ گفت: “آن را خارج وجود دارد به عنوان یک ایده همراه با بسیاری از ایده های دیگر. ما در حال کار با تمام اکوسیستم از خودروسازان و کارگران خود را از اتحادیه, تامین کنندگان, فروشندگان و مصرف کنندگان است.”

این داستان در اصل زد Autotrader.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de