شما ممکن است از رانندگی وسیله نقلیه خود را با توجه به سرپناه در محل نهاد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما این بدان معنا نیست که شما باید چشم پوشی از تعمیر و نگهداری خودرو.

بسیاری از multicar خانواده ها در حال حاضر محدود کردن خود را در رانندگی سفرهای که بدان معنی است که آنها ممکن است جمع اضافی خود را به گاراژ برای آینده قابل پیش بینی. ماشین به معنای هدایت می شود. نشسته هنوز هم سالم نیست برای آنها وجود دارد اما چند اقدامات پیشگیرانه شما می توانید کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود اتومبیل خود را در شرایط بالا را هنگامی که شما آن را شروع بعدی.

1. شروع آن و حرکت آن به صورت دوره ای

اگر در همه ممکن است شروع به موتور یک بار در هر هفته و حرکت ماشین به اطراف یک کمی. حتی اگر آن را فقط بالا و پایین جلوی خانه خود را پس از چند دقیقه از معطل ماندن برای رسیدن موتور به دمای کارکرد شما در حال کمک به گردش مایعات در ماشین. یک گرم موتور کمک می کند تا جلوگیری مایعات از رفتن بد را کاهش می دهد خطر ابتلا به انواع واشر و قطعات لاستیکی خشک شدن و شکست. استیون گرینسپن یک مربی و مدیر آموزش و پرورش در جهانی موسسه فنی و همچنین به عنوان یک ASE گواهی مکانیک می گوید: “امروز با تکنولوژی بالا وسایل نقلیه اغلب چندین کامپیوتر که همیشه و نظارت بر خودرو سیستم. این کامپیوترها را فراموش جذب انرژی و اگر یک ماشین نشسته است و شارژ باتری می تواند ظرف دو هفته. برای جلوگیری از یک باتری مرده آن است توصیه می شود که صاحب ماشین برای کوتاه مدت 5-10 دقیقه رانندگی.”

علاوه بر این, رانندگی, ماشین کمی نگه می دارد و پیشرانه — کسانی که بیت زیر است که کمک به نوبه خود چرخ — از درد و رنج همان عواقب و کمک می کند تا جلوگیری از لاستیک پهن در پایین. لاستیک حیاتی تعمیر و نگهداری خودرو, مورد, و, تخت, خال لاستیک به خصوص می تواند گران قیمت برای جایگزینی.

2. اضافه کردن یک تثبیت کننده سوخت و گرفتن یک قطره شارژر

اگر شما هیچ برنامه ای برای رانندگی ماشین وجه حداقل شما می خواهید به برخی پور تثبیت کننده سوخت به مخزن گاز و قلاب باتری به شارژر چکه. سوخت تثبیت کننده کمک می کند تا جلوگیری از گاز در مخزن از رفتن بد است. انجام نشده به طوری که تقریبا قطعا به معنای سیستم سوخت نیاز به تمیز یا حتی که مخزن سوخت پمپ و انژکتور باید برداشته شود و مرمت. که می تواند بسیار پر هزینه و حتی در یک ماشین است که تنها نشسته برای چند ماه.

همچنین ببینید: این 3 EVs هستند با کمترین هزینه خود را به بیش از 5 سال

اتصال یک قطره شارژر به باتری تضمین می کند که سیستم های الکتریکی را از دست نمی شارژ. قطره شارژر نیاز به یک پریز برق در نزدیکی خودرو هر چند بسیاری از کار با یک سیم رابط. نه تنها این می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که ماشین شروع خواهد شد هر زمان اتومبیل های جدیدتر می تواند گاهی اوقات نیاز بسیار پر هزینه reprogramming اگر سیستم های الکتریکی خود را به طور کامل خشک هستند.

3. پوشش خودرو خود را تا

اگر ماشین خود را پارک شده در خارج سرمایه گذاری در یک پوشش خوب برای محافظت از رنگ های داخلی و تمام لاستیک تر و تمیز. آیا به سادگی با استفاده از یک پارچهای که به سرعت می توانید ابتدا رنگ و تله آب زیر منجر به روست. به جای پیدا کردن یک نرم افزاری با کیفیت پوشش به طور خاص طراحی شده برای نفس کشیدن.

ترک خودرو خود را در آفتاب ویران کردن بر روی آن رنگ و لاستیک آن تر و تمیز. داخلی که سمت چپ قفل شده است و در معرض نور خورشید بسیار داغ می شود هر روز که می تواند به سرعت منجر به آسیب دیده اثاثه یا لوازم داخلی و تر و تمیز.

4. انجام خدمات چند

در حال حاضر زمان زیادی برای انجام خدمات چند در ماشین خود را که بسیاری از آنها راحت تر از شما ممکن است انتظار داشت. آنها همچنین می خواهید صرفه جویی در وقت و پول زمانی که شما شروع به رانندگی خودرو دوباره به طور منظم. موتور هوا و کابین فیلتر هوا بسیار آسان برای تغییر و کمک به آنها هر دو خودرو و اشغال آن تنفس بهتر.

بعدی نگاهی به در خود نگهداری سوابق برای دیدن آنچه حیاتی مایعات دلیل برای جایگزینی. فلاشینگ روغن موتور آسان است بر روی اکثر اتومبیل در حالی که سایر مایعات مانند گیربکس و دیفرانسیل اغلب نادیده گرفته شده است و لازم نیست مقدار زیادی از تلاش برای جایگزینی. یک سرویس خوب دستی – و یا یک جستجوی سریع برای ویدئوها آنلاین – می تواند به شما کمک کند تعیین کند که آیا این کار در داخل مجموعه مهارت های خود را.

همچنین نگاه کنید به:5 حقایق مهم در مورد بیمه اتومبیل هیچ کس تا به حال به شما می گوید

اگر شما ترجیح می دهید یک حرفه ای انجام تعمیر و نگهداری اتومبیل خود را بدون تماس با خدمات است که هنوز هم یک گزینه است.

5. تمیز کردن ماشین خود را

با ماشین خود را پارک شده و در حال استفاده, شما ممکن است دریابید که شما باید زمان آن را به یک اسکراب خوب و با جزئیات. فراتر از صابون ساده و آب با استفاده از یک خاک رس میت به هر گونه انباشته gunk پس از موم و یا یک پوشش سرامیکی برای نگه داشتن آن به دنبال هوش. آمار داخلی بعدی با فرش و اثاثه یا لوازم داخلی تمیز کننده و همچنین چرم تمیز کننده و نرم کننده.

جزئیات: 8 3-ردیف Suv ها با قیمت زیر $40k

اگر شما چراغهای جلو را آغاز کرده اند به نوبه خود زرد, شما ممکن است شگفت زده چگونه موثر و آسان برای تمیز کردن با یک کیت است. فقط مطمئن شوید که برای پوشش چراغ با یک محافظ پس از آن به سرعت هر آینده زرد.

این داستان در اصل زد Autotrader.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de