کالبد شکافی: Ahmaud Arbery به ضرب گلوله کشته شد دو بار در قفسه سینه قرق بر روی مچ دست در طول ‘مبارزه برای تفنگ ساچمهای’

آتلانتا — کالبد شکافی برای Ahmaud Arbery 25 ساله سیاه پوست که کشته شد در حالی که آهسته دویدن در گرجستان جنوبی محله به ضرب گلوله کشته شد دو بار در قفسه سینه با گلوله سوم چرا راست خود مچ دست با توجه به یک گزارش کالبد شکافی منتشر شده توسط گرجستان دفتر تحقیقات.

در این گزارش آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز می گوید Arbery پایدار از زخم گلوله “در طول یک مبارزه برای تفنگ ساچمهای است.”

کالبد شکافی به نظر می رسد برای مطابقت با ویروسی تصویری از فوریه تیراندازی نشان می دهد که دو نفر کشتی جودو بیش از یک تفنگ ساچمهای به عنوان سه اثر شلیک گلوله رفتن.

انتشار کالبد شکافی می آید به عنوان گرجستان دادستان کل کریس کار درخواست های متعدد سازمان به نگاه به رفتار جنوبی گرجستان وکلای منطقه که موفق به دستگیری در فوریه. 23 تیر اندازی در نزدیکی Brunswick, گرجستان.

Carr اعلام کرد که او درخواست GBI به بررسی Brunswick منطقه وکیل Jackie Johnson و ویکراس دادستان منطقه جورج Barnhill.

هر دو جانسون و Barnhill recused خود را از پرونده با استناد به تضاد منافع است.

“هنگامی که یک وکیل منطقه است که قادر به گرفتن بر روی یک مورد به دلیل درگیری با دفتر ما باید انتخاب یکی دیگر از دادستان برای رسیدگی به پرونده” Carr در بیانیه ای گفت. “متاسفانه بسیاری از سوالات و نگرانی های بوجود آمده اند مورد, میان چیزهای دیگر, ارتباطات بین, و اقدامات صورت گرفته توسط وکلای منطقه از نیوبرانزویک و ویکراس مدارهای. به عنوان یک نتیجه, ما درخواست کرده اند GBI به نقد و بررسی به منظور تعیین اینکه آیا این روند را تضعیف کرد و در هر راه است.”

زمينه و هدف: به همین دلیل آن را در زمان بیش از 2 سال به اتهام قتل و دستگیری

بیشتر: خانواده زن کشته شده توسط پلیس در آپارتمان او استخدام وکیل از Ahmaud Arbery مورد

Carr نیز خواسته وزارت دادگستری ایالات متحده به نگاه به رفتار جانسون و Barnhill.

DOJ سخنگوی Kerri Kupec روز دوشنبه گفت: این آژانس با توجه به Carr درخواست و “بررسی تمام شواهد برای تعیین اینکه آیا فدرال جنایات نفرت هزینه مناسب هستند.”

گرگوری McMichael و پسرش تراویس McMichael دستگیر شدند و به اتهام قتل و تشدید حمله مارس 7 پس از اعتراض عمومی از انتشار تصویری از تیراندازی. گرگوری McMichael پلیس گفت که او و پسرش فکر Arbery همسان دزدی مشکوک به طوری که آنها را در کامیون خود را با تفنگ ساچمه ای و تعقیب او را در یک مجتمع مسکونی در خیابان.

دستگیری نمی آمد تا گرجستان دفتر تحقیقات اعلام کرد که کمک در کاوشگر.

ویلیام “Roddie” Bryan که ضبط ویدئو نیز در حال بررسی مقامات می گویند که.

Carr گفت: اطلس قضایی مدار منطقه وکیل تام Durden سرب دادستان پس از 13 آوریل خواهد بود کناره گیری از این پرونده است. او منصوب Cobb County District Attorney Joyette هلمز به جای Durden.

هلمز گفت: او قصد دارد برای ارائه پرونده به یک Glynn شهرستان هیئت منصفه برای صدور کیفرخواست.

گرجستان دادگاه تا حد زیادی بسته از طریق ژوئن 12 با توجه به کروناویروس اما هولمز گفت: “تیم او کار خواهد کرد به سرعت به عنوان امکان پذیر است به حرکت مورد رو به جلو است.”

بیشتر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس Ahmaud Arbery مرگ ‘یک چیز وحشتناک’

Ahmaud Arbery عکسبرداری: مردان سفید پوست متهم به قتل Arbery نمی خواهد چهره گرجستان جرم و جنایت نفرت اتهامات عنوان شده علیه. در اینجا به همین دلیل است.

کمک: Kevin Johnson, ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>