Austin چاه: عبور در یانکی ها در سال 2018 شد ‘بهترین تصمیم من تا کنون ساخته شده’

تاریخ خود را تکرار می شود در شب چهارشنبه وقتی یانکی ها پیش نویس آستین حلقه چاه 28 کلی در سال 2020 MLB پیش نویس است.

اما برای چاه که یانکی ها در اصل پیش نویس در 35 دور در سال 2018 دو سال ساخته شده یک دنیا تفاوت.

پس از در حال ظهور به عنوان چشم انداز در تابستان سال 2017 چاه خود را آسیب آرنج و نبود قادر به شرکت در ارشد خود را در فصل Bishop Gorman دبیرستان در لاس وگاس. بدون در نظر گرفتن یانکی ها پیش نویس چاه در سال 2018 است.

در آن زمان چاه و خانواده اش تصمیم گرفت این امر می تواند بهترین برای او را به احترام تعهد او به دانشگاه آریزونا و تصویب و امضای یک قرارداد حرفه ای.

“آمدن به اینجا بود بهترین تصمیم من تا کنون ساخته شده” چاه گفت Tucson.com در ماه فوریه است. “بنابراین من سوپر خدا را شکر … نه خدا را شکر که من (آسیب) اتفاق افتاد اما خدا را شکر که من قادر به رفتن را از طریق این فرایند به دلیل احساس می کنم خیلی بیشتر آماده به بازی بیس بال در سطح بعدی.”

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

چاه رفت و به تسلط در فصل اول خود را با آریزونا کاهش .353/.462/.552 و تبدیل شدن به اولین Wildcat به نام Pac-12 دانشجوی سال اول از سال است. قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس قطع دانشجوی سال دوم کمپین کوتاه چاه بود پنبه حلاجی شده .375 با .527 بر پایه درصد است.

در 1 و نیم فصل با Wildcats ولز به پایان رسید با 99 بازدید هفت خانه اجرا می شود و 74 RBIs.

“خدا جالب مسیر گاهی” Austin پدر گرگ چاه گفت: از طریق Tucson.com. “اگر شما نگاه کنید که در آن آستین است که در امروز در مقابل جایی که او می شده اند و خروج از دبیرستان او را به یک فرد بهتر و بهتر و بیشتر تحصیل کرده.”

چاه بود که سوم شکارچی گرفته در دور اول یکشنبه نیز به نام کیپ Cod لیگ برجسته Pro چشم انداز در سال 2019.

پیش نویس گورو Jonathan مایو قبلا گفته شده پست است که او فکر می کند در چاه, در حال حاضر 20 سال پیر می توانید آن را به برانکس زودتر از بعد.

“چپ دست قدرت او را به لیگ های بزرگ به سرعت” مایو گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de