دادستان کل بر ایجاد نیروی کار به بررسی ضد دولت افراط گرایان

واشنگتن – دادستان کل ویلیام بر ایجاد یک نیروی کار به بررسی ضد دولت افراط گرایان که گفته شد مسئول تحریک خشونت و اخلال در تظاهرات مسالمت آمیز بیش از مرگ جورج فلوید.

Barr در یادداشت روز شنبه گفت: شواهدی وجود دارد که افراط گرایان متعلق به راست “boogaloo” جنبش و کسانی که شناسایی به عنوان antifa یک شل سازمان یافته ضد فاشیستی گروه مسئول برخی از خشونت است که خدشه دار تظاهرات در سراسر کشور است. Barr همچنین گفت: برخی از افراط گرایان ممکن است تا به حال حمایت برخی از سازمان های خارجی, اگر چه او نمی ارائه شواهد.

“اگر چه این افراط گرایان اظهار انواع ایدئولوژی آنها متحد در مخالفت با هسته ای ارزش های قانون اساسی در یک جامعه دموکراتیک حکومت قانون” بر گفت.

بر اختلافات ادعا اعتراضات مسالمت آمیز: AG بر دفاع پاکسازی تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید

Barr گفت: وظیفه نیروی دست آوردن اطلاعات در مورد گروه های افراطی خود را در شبکه ها و حرکات. “هدف نهایی نیروی کار خواهد بود برای فعال کردن دادستان از افراط گرایان که درگیر در خشونت و اما برای درک این گروه به خوبی به اندازه کافی است که ما می تواند به توقف چنین خشونت قبل از آن رخ می دهد و در نهایت از بین بردن آن را به عنوان یک تهدید برای امنیت عمومی و حکومت قانون است.”

وزارت دادگستری متهم کرده است تعداد زیادی از مردم در ارتباط با خشونت های رخ داده در تظاهرات. در اوایل این ماه مقامات فدرال در نوادا به اتهام سه مرد در ارتباط با “boogaloo” جنبش با توطئه به علت تخریب در طول تظاهرات در لاس وگاس.

مقامات ارائه شده هیچ اطلاعاتی در ارتباط مظنون به antifa.

در مصاحبه با NPR, Barr گفت: محققان نمی دستگیری افراد برای اینکه یک عضو از فعالان جنبش چپ.

“ما هزینه ای را برای پرتاب یک کوکتل مولوتف و یا ما هزینه ای را برای در اختیار داشتن یک اسلحه و یا در اختیار داشتن بنزین و چیزهایی که برای ساخت بمب با” Barr گفت. “این نوع از اتهامات عنوان شده است که در حال ثبت است. حتی کمتر پر شور اتهامات مانند باتری. اما ما در ساختمان ما در حال به دست آوردن اطلاعات و اطلاعات در مورد عملیات این افراد است.”

بر شنود گذاشته کریگ Carpenito و ارین Nealy کاکس, رئیس دادستان فدرال در نیوجرسی و در تگزاس’ شمالی منطقه به ترتيب منجر به نیروی کار.

هفته گذشته بار اعلام کرد که Carpenito خدمت خواهد کرد به عنوان اقدام آمریکا وکیل در منهتن پس از استعفای جفری برمن. اما برمن حاضر به استعفا ایجاد فوق العاده clash کنترل یکی از وزارت دادگستری معتبرترین دفاتر. بن بست به پایان رسید و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج برمن. Barr سپس عقب نشینی از انتصاب موقت از Carpenito و اجازه برمن معاون به جای خود را تا زمانی که جانشین تایید توسط سنا.

کمک: Kevin Johnson

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>