اطلس شهرهای ساحل بریس برای تابستان گردشگران — اما می دانم که نمی توان آن را همان

پس از یک استرس زا در سال تری مراکز تجاري نمی تواند بیشتر آماده برای تعطیلات ساحل. اما coronavirus اتحاد خنثی برنامه های خود را در هر نوبت.

مراکز تجاري و همسرش, ژن, رزرو سفر از خانه در ایندیاناپولیس ایندیانا به شهر ساحلی دایتونای فلوریدا برای اوایل ممکن است. زمانی که شانس این شهرستان بازگشایی توسط آن نقطه به نظر می رسید از راه دور او rebooked برای ژوئن 15, با فرض این بیماری همه گیر را بازی کردن در آن. در حال حاضر با آن تاریخ چند هفته دور او آمار و ارقام هنوز هم وجود دارد یک افزایش احتمال ابتلا COVID-19. که خطر او تمایلی به عنوان پرستار به او 90 سال ،

“من در تلاش برای نگه داشتن خودم بگویم بسیاری از مردم این راه بدتر از ما” گفت: مراکز تجاري که نگرانی او ممکن است از دست دادن $1,000 در رزرو او شده plunked کردن در حال حاضر. “اما که نمی تخفیف احساسات من. من نا امید کرد.”

خانواده های دیگر روبرو هستند همان تصمیم گیری های دشوار در مورد تعطیلات خود را در این سال است.

سفر به ساحل شرقی یک مراسم تابستان برای بسیاری از. از مین به فلوریدا ساحل اقیانوس اطلس شهرهای جذب بازدید کننده آماده به ورجه ورجه کردن در امواج مزه سیب زمینی سرخ کرده یا منجمد کاستارد بر روی مرور و یا به سادگی جذب اشعه زیر یک چتر ساحل.

اما در این سال, ترس از coronavirus پرتاب برنامه توسط ایستگاه فرعی. کسانی که در نظر گرفته شده سالانه سفر به سواحل شرق سواحل به عنوان اساسی به عنوان بازدید از خانواده در روز شکرگزاری هستند که مجبور به تجدید نظر.

ترس فراتر از به سادگی در معرض خطر بالاتر ابتلا به ویروس. سیاست های متناقض دولت ها و جوامع در حال ساخت آن را سخت را برای برنامه ریزی به عنوان رهبران محلی تصمیم می گیرید که چگونه به بهترین سعی کنید به نجات اقتصاد محلی در حالی که در حال ظهور از سخت stay-at-home سفارشات.

سیاست متفاوت است به طور گسترده ای در برخی از ایالت ها یک چیز درهم و برهم از قوانین از یک شهر ساحلی به بعد. در برخی دیگر از ایالت ها قوانین در جایی که مانع بازدید کننده در تابستان.

در رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo گفت: مرحله بعدی reopenings نمی خواهد به احتمال زیاد رخ می دهد تا بعد از روز یادبود از جمله ادامه داد: بسته شدن از سواحل است.

در میدلتاون, رود آیلند, شهر مدیر گفت: جزئیات بیشتر در مورد نحوه رسیدگی به ساحل تابستان بازدید کنندگان هنوز در حال کار می کرد. “هر ساحل متفاوت است و شورای شهر نیاز به تصمیم می گیرید چه بهترین برای, برسی,” شهر, مدیر, Shawn Brown گفت: در یک ایمیل.

گردشگری مرتبط با کسب و کار شده اند مانع توسط یک سیاست نیاز به خارج از staters به خود قرنطینه برای 14 روز.

“من امیدوار هستم این اولین هفته از ماه ژوئن که قرنطینه برداشته شده است اما تا ماه ژوئیه 1 در آخرین گفت:” والتر اندروز مدیر کل نیوپورت ماریوت بزرگترین هتل در نیوپورت ، “این بسیار مهم است ما یک تاریخ. من نمی توانم یک حرکت بدون جهت از دولت است.”

ایالت نیویورک سواحل خواهد بازگشایی جمعه قبل از آخر هفته روز یادبود رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. اعلام بازگشایی دولت می پیوندد نیوجرسی دلاور و کانکتیکات است.

اما انتظار می رود برای پیدا کردن قوانین جدید در هر ساحل. کسانی که هجوم آوردند به کاکائو, ساحل, فلوریدا باید جمع آوری در گروه های بیش از پنج و باید اقامت حداقل شش فوت از گروه های دیگر. متخلفان صورت بالقوه 500 دلار جریمه. Wrightsville ساحل در کارولینای شمالی محدود به گروه های 10 و اجازه نمی دهد که حمام آفتاب و یا فقط نشستن — تنها “غیر ثابت ورزش فعالیت” آهسته دویدن, شنا و گشت و گذار/ورزش های آبی است.

به عنوان تابستان نزدیک این محدودیت می تواند سهولت و جمعیت را به دنبال خواهد داشت, ساحل, شهر محلی پیش بینی شده است.

“مردم خسته از بودن cooped در مجلس و فرماندار می دهد که OK آن را به شلوغ دوباره گفت:” دوون برد که زندگی در ساحل ویرجینیا, ویرجینیا.

اما اگر COVID-19 شروع می شود ساخت باز گشت قوانین — و شاید امکانات جدید می تواند reimposed. در برابر این پس زمینه ها از عدم قطعیت خانواده ها نیاز به ذخیره کردن شرط در مورد اینکه آیا سعی و تلاش خود را معمول تعطیلات.

بیشتر: پالم بیچ ایالت فلوریدا. رستوران بازگشایی میان شیوع

اسکات کسلر از ستوارتس درفت ویرجینیا و خانواده اش به طور معمول بازدید از ساحل ویرجینیا چند بار در سال. آنها اقامت در بهترین غربی قلعه ماسه در خیابان 13. آنها همیشه غذا خوردن در کاپیتان جورج رستوران غذاهای دریایی. آنها برنامه ریزی سفرهای خود را برای ماه آگوست یا سپتامبر به طوری که آنها می تواند در یک دانشگاه دومینیون بازی فوتبال.

در این سال برنامه ریزی شده بود به رفتن Sept. 4 برای تماشای قدیمی قلمرو دانشگاه بازی ویک جنگل دانشگاه سپس یک آخر هفته از آن در برخی از ساحل زمان. رو COVID-19, Kessler نامشخص است که اگر اتفاق خواهد افتاد.

“ما به احتمال زیاد رفتن به صبر کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد به این ویروس قبل از اینکه ما را هر گونه بتن طرح” کسلر گفت.

او به امید شرایط بهتر است بعد از آن در تابستان است. حتی اگر او می تواند برود, او می داند که آن را نمی خواهد همان خواهد بود.

کسلر گفت: آنها احتمالا نمی خواهد غذا خوردن در کاپیتان جورج. آنها هنوز هم به احتمال زیاد شنا در اقیانوس, اما انجام این کار در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله.

رفتن به یک شلوغ بازی فوتبال یک نگرانی است اما اگر خانواده می رود کسلر گفت: آنها پوشیدن ماسک.

Amie مایکل کوه سیدنی ویرجینیا معمولا با خانواده خود به ساحل ویرجینیا در مدت کوتاهی پس از مدرسه برای سال. او یک معلم و یک کودک هنوز هم در دبیرستان و دانشگاه; آن را به یک پایان-از-مدرسه-جشن سال. آنها در حال انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.

“آن رزرو شده است برای ماه,” او گفت:. “ما هنوز امیدوار به رفتن را لغو خواهد کرد اما اگر به ساحل باز نمی.”

بیشتر: یاد سواحل بازگشایی امتداد ساحل خلیج فارس فلوریدا

اگر آنها از رفتن به ناهار خوری و فعالیت های اطراف شهرها می تواند چالش است. حتی اگر محبوب Rehoboth Beach دلاور مرور و ساحل بازگشایی کافه ها و رستوران ها هنوز takeout تنها. اجاره کوتاه مدت و هتل ها نیز هنوز رتبهدهی نشده است بازگشت.

تجار که بخت و اقبال بستگی قوی تابستانی کسب و کار هستند و امید برای بهترین. آنها می دانند که این خواهد بود که یک تابستان شبیه هیچ دیگر — هر دو از نظر چگونه بسیاری از مشتریان به انتظار و احتیاط آنها نیاز به آنها را امن نگه دارید.

“من فکر می کنم این می تواند یک ترکیب سالم از دلهره و هیجان گفت:” کارن Sphar معاون اجرایی رئیس جمهور از سوتپرت Oak Island منطقه اتاق بازرگانی در کارولینای شمالی. “اگر شما مالک کسب و کار شما بسیار هیجان زده و آماده برای رفتن. شما ممکن است لنگش همراه کمی, اما در حال حاضر شما به دنبال به جلو به گرفتن کسب و کار و بازگشت به خود را ایجاد.”

گردشگران ممکن است بخواهید به منزوی کردن خود در ساحل حاجت یا ساحلی آپارتمان که آنها می توانند درمان به عنوان خانه های خود را با نگرانی کمتری در مورد کوروناویروس به جا مانده از گذشته مهمانان. آنها را تشویق به اجتناب از جمعیت.

“مردم می خواهند به دور و امن تعطیلات” گفت: اسحاق بیکر مدیر بازاریابی برای گنج ملک در Topsail Beach, North Carolina. “وجود دارد هیچ جایی بهتر شود از آفتاب در ساحل.”

کمک: لورا دیمون; شکارچی Ingram آدم ون Brimmer, Jannette Pippin, پاتریک Hite Laura Peters, Leanna Smith, کتی نوسباوم ریک نیل کارن Croke ربکا King Eric Williams, دنی LoGiudice

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de