آتلانتا افسر پلیس اخراج رئیس استعفا داد پس از Rayshard بروکس کشته; سرویس مخفی اذعان به اسپری فلفل – جورج Floyd live به روز رسانی:

آتلانتا افسر پلیس اخراج شد یک دیگر قرار داده شد در اداری وظیفه یکشنبه به عنوان fallout ادامه داد: از تیراندازی منجر به مرگ یک مرد سیاه پوست توسط یک افسر شب جمعه.

مرگ Rayshard بروکس 27 ساله و پدر سه نیز باعث استعفای این شهر رئیس پلیس تحقیقات مستقل و ظاهرا آتش که غرش از طریق وندی رستوران که در آن درگیری آغاز شد.

بروکس در حال فرار بود زمانی که او به ضرب گلوله توسط یک افسر پس از مبارزه بیش از یک تیزر وندی درایو-از طریق بروکس پس از شکست یک هوشیاری آزمون با توجه به گرجستان دفتر تحقیقات. در عرض چند ساعت از بروکس’ مرگ رئیس پلیس اریکا سپر گفت: او پله پایین. ساعت بعد افسر گرت ولف اخراج شد و افسر Devin برازنان قرار می گیرد اداری وظیفه.

تیراندازی به خود جلب کرد محکومیت از گرجستان NAACP گرجستان دموکرات استیسی آبرامز, برنیس شاه — دختر مارتین لوتر کینگ جونیور – و دیگران.

تظاهرات ادامه دارد در خیابان ها در سراسر ایالات متحده و جهان در پی مرگ جورج فلوید یک مرد که کشته شد به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس برگزار زانو خود را به Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

نگاهی دقیقتر به برخی از تحولات اخیر:

  • کالیفرنیا مقامات در حال بررسی جداگانه حلق آویز مرگ در جنوب کالیفرنیا. یکی کاوش دار مرگ یک مرد سیاه و سفید در پالم دیل در ابتدا به نام مشکوک به خودکشی است. در مورد دوم سان برناردینو شهرستان کلانتر می گوید هیچ نشانه ای از بازی ناپاک در حلق آویز مرگ دیگری در ویکتورویل ماه گذشته.
  • جفرسون دیویس و میراث او رفتگان کنتاکی را کاپیتول ساختمان مدور بعد از 12 پا سنگ مرمر مجسمه بزرگداشت تنهاست رئيس جمهور از کنفدراسیون متحده آمریکا برداشته شد از پایگاه خود را از صبح روز شنبه.
  • خانواده یک لاس وگاس افسر پلیس که به ضرب گلوله کشته شد ژوئن 1 در طول یک تظاهرات در لاس وگاس می گوید: او است که بر روی یک دستگاه تهویه و فلج از گردن به پایین.

آتلانتا پلیس آتش افسر انتشار بدن و dash cam فیلم

آتلانتا افسر پلیس گرت Rolfe که استخدام شد و در اکتبر 2013, اخراج شد و دوین برازنان که استخدام شد و در سپتامبر سال 2018 قرار داده شد در مرخصی اداری, با توجه به آزادی از یک سخنگوی پلیس Sgt. جان Chafee. اداره پلیس نیز منتشر شد بدن دوربین و فاصله دوربین فیلم از هر دو افسران. روز شنبه, شهردار Keisha لنس کف اعلام کرد که رئیس پلیس اریکا سپر پا بود پس از بیش از سه سال در راس.

“من باور نمی کنم که این یک توجیه استفاده از نیروی مرگبار” پایین گفت.

گرجستان دفتر تحقیقات که کاوش تیراندازی گفت: رویارویی مرگبار آغاز شده و با یک شکایت که یک مرد در یک ماشین مسدود کردن وندی رستوران درایو-از طریق خط.

داخل CHAZ, سیاه معترضان فکر می کنم سفید و متحدان را از دست دادن علاقه

فقط در چند روز کوتاه سیاتل معترضان که یک بار با خشونت درگیری با پلیس ضد شورش بیش از مرگ جورج فلوید داشته و لبه های خشن dulled توسط دهها هزار نفر از گردشگران و sightseers. یک بار مورد انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مفسران فاکس نیوز به عنوان یک پناهگاه برای آنارشیست ها و چپ های افراطی Antifa جنبش کاپیتول هیل خودمختار منطقه — یا CHAZ — اتحاد بدل به آنچه به نظر می رسد و احساس می کند مانند یک مینی سوزاندن مرد جشنواره کامل با خود سپاه داوطلب رفتگران و پزشکان و همچنین dreadlocked سفید باد حباب صابون و گرفتن عکس های سلفی در مقابل نقاشی از زنان و مردان کشته شده توسط پلیس سیاتل.

خودمختار منطقه را تکامل از یادآوری اعتراض سایت به خیابان جشنواره برجسته مشکل سیاتل سیاه ساکنان می گویند که آنها چهره: این شهر اکثریت جمعیت سفید را دوست دارد به اعتراض اما ممکن است مصرف سیاه زندگی مهم جنبش به طور جدی به عنوان آنها باید. سیاه معترضان خواستار تغییرات سیستماتیک پس از مرگ جورج فلوید می گویند که آنها نگران سفید متحدان را دوباره از دست دادن علاقه.

– ترور هیوز

سرویس مخفی اذعان می کند آن را با استفاده از اسپری فلفل قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op

پس از گفتن آن نیست راز خدمات بستری شنبه آن را با استفاده از اسپری فلفل هنگامی که آن را به کمک پاک کردن لافایت مربع ژوئن 1 اجازه می دهد تا برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op در مقابل کلیسای سنت جان. این سازمان در هفته گذشته گفت: هیچ یک از افسران خود را با استفاده از گاز اشک آور و یا اسپری فلفل.

“پس از بررسی بیشتر این سرویس مخفی آمریکا مشخص کرده است که یک کارمند آژانس با استفاده از اسپری فلفل در ژوئن 1st, در تلاش برای امن کردن این منطقه در نزدیکی پارک لافایت” بر اساس بیانیه آژانس توییتی شنبه. “کارمند استفاده ألرس اسپری فلفل دلمه ای یا فلفل اسپری در پاسخ به یک assaultive فرد است.”

در روز بعد از عکس op تهمت و متحدان خود را تحت فشار قرار دادند پشت به زور در مقابل ادعا می کند که گاز اشک آور استفاده شد و برای متفرق کردن معترضان که اکثر بهاییان می گویند شدند و اقدام مسالمت آمیز درست قبل از آنها با زور و اجبار برداشته می شود. ایالات متحده در پارک پلیس, یکی از سازمان های اجرای قانون درگیر با پاکسازی این پارک را تکذیب کرد با استفاده از گاز اشک آور. اما این آژانس بعدها اذعان کرد با استفاده از “فلفل توپ” یکی دیگر از مواد شیمیایی محرک است که باعث می شود مردم به پاره کردن و سرفه.

– Ledyard پادشاه

بیشتر در تظاهرات جورج فلوید:

  • ‘عمده سد’: پلیس قدرتمند اتحادیه های ایستاده در راه اصلاحات ساختاری, کارشناسان می گویند
  • را سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در نهایت پایان دادن به مؤتلفه پرچم و مجسمه?
  • Backstory: به عنوان روزنامه نگاران صحبت کردن در مورد تنش نژادی در محل کار, اتاق های خبر اقدام
  • که پلیس محافظت و خدمت? اجرای قانون است و سابقه خشونت در برابر بسیاری از گروه های اقلیت

Texans’ J. J. وات در پاسخ به یک فن در مورد مصرف زانو

Houston Texans پایان دفاعی J. J. وات ارسال یک صدای جیر جیر شنبه که به ظاهر در حمایت NFL بازیکن که به زانو در اعتراض به خشونت پلیس. پس از تگزاسی مربی لایحه اوبراین روز جمعه گفت که او را تا زانو با بازیکنان در ملی, وات ذکر شده بود و در یک صدای جیر جیر از یک فن که گفت: “کاملا مطمئنم که شما نمی بینم @JJWatt گرفتن زانو.”

وات پاسخ با نقل قول گفتن فن نه برای او صحبت می کنند و گفت: “اگر شما هنوز هم فکر می کنم آن را در مورد بی احترامی به پرچم یا نظامی ما شما را به وضوح نبوده است گوش دادن.”

در سال 2016 زمانی که آن سان فرانسیسکو 49ers کارفرمایی khezri شروع به زانو در ملی, وات یکی از چندین تگزاسی بازیکنان برای برگزاری یک غول پرچم در طول سرود قبل از بازی مقابل شیکاگو خرس. هر چند وات نیست به صراحت دولت در چهار شنبه جیر که او را یک زانو را پیشنهاد او باز بود به احتمال. در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر در روز شنبه بار دیگر به انتقاد از ایده زانو طول سرود ملی.

– آریا Gerson

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>