‘در اکثر نخبگان موسسات کالج اساسا می تواند اتمام مدرسه:’ Coronavirus کست نور در ارزش آموزش عالی

مانند بسیاری از دانشجویان الکسا ادواردز’ فوری آینده در شار. فقط چند ماه پیش که 20 ساله بود و مطمئن شوید که او می شود ثبت نام در غربی دانشگاه اورگان در پاییز. وجود ادواردز می تواند به راحتی ادامه تحصیل در رشته آموزش و پرورش ابتدایی, درجه او به دنبال در دانشگاه کونکوردیا در پورتلند تا کالج به طور ناگهانی بسته شده در فوریه.

اما با پرسش هنوز هم چرخش به اینکه دانشگاه قادر خواهد بود برای ارائه در کلاس در دانشگاه, داده, نگرانی در مورد در تعاملات فرد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس ادواردز است دوباره برنامه های خود را.

“من هرگز فکر نمی کردم در مورد گرفتن یک سال مرخصی که یکی از چیزهایی که من نمی خواهم به انجام” ادواردز گفت: از طریق زوم صفحه نمایش نشسته در دوران کودکی او ، “اما این یک گزینه ممکن است.”

چه فشار ادواردز نسبت به حضور در مدرسه در پاییز است که تضمین می کنند که کلاس خواهد بود که عمدتا به-فرد — یک وعده آن را دشوار است به توان و اعتماد با توجه به تحول طبیعت از این بیماری همه گیر. (او نظارت اطلاعیه ها از غربی اورگان است که گفت: بیش از 60 درصد از آن دوره ارائه خواهد شد با یک فرد جزء در پاییز).

الکسا ادواردز است که هنوز هم خانههای گلی خالی برنامه های خود را برای سقوط.

حسن نیت ارائه میدهد از الکسا ادواردز

ادواردز است آگاه از هزینه از دانشگاه; او با استفاده از ترکیبی از ثبت نام چند ترم در کالج مشغول به کار و مشاغل متعدد زندگی در خانه برای بخشی از تحصیلات خود را و برخی از کمک از پدر و مادر خود را به نگه داشتن او را بدهی به یک نسبتا کم $9,000. با پدر او به تازگی از یک شغل, ملاحظات مالی برچسبها حتی بزرگتر.

مصرف یک سال خاموش و امیدوارم پیدا کردن یک راه به کار و صرفه جویی در برخی از پول احساس می کند مانند یک گزینه جذاب تر نسبت به پرداخت کامل شهریه برای دوره ای که باد می تواند آنلاین ادواردز گفت. (غربی اورگان شارژ خواهد آن فرد در نرخ شهریه برای کلاس که توسعه داده شد برای تحویل در فرد است که در حدود $339 بیشتر در شهریه ها و هزینه ها بیش از آن در دوره های آنلاین).

آیا شما یک دانش آموز یا والدین فکر کردن در مورد کالج خود قصد دارد در پاییز ؟ ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: [email protected]

زمانی که ادواردز و خانواده او پرداخت برای کالج او معتقد است که آنها در حال پرداخت برای اساتید به ارائه مواد در تعاملی و بحث مبتنی بر راه است که او می گوید دشوار است به تکرار حاضر به خصوص با توجه به این که شما می توانید آنلاین دوره های تدریس شده توسط استادان با تجربه به صورت رایگان. اما او همچنین علاقه مند به بیش از درس و تجربه است.

“زندگی با مردم و بودن در کنار افراد دیگر آن را به شما می آموزد که چگونه به حرکت تمام انواع شرایط و نحوه حرکت آنها را به عنوان یک فرد بالغ” او گفت:. “ما ساخته شده برای تعامل و تا زمانی که که محروم و دور آن را واقعا سخت به تصور انجام مدرسه و زندگی بدون آن.”

دعاوی بالا بردن سوال در مورد کالج ” گزاره ارزش

بالا رفتن سرسام آور هزینه های کالج و افزایش بدهی های دانشجویی بیش از چند سال گذشته تا به حال در حال حاضر درخواست دانش آموزان و خانواده ها و اقتصاددانان به بپرسید که آیا یک مدرک دانشگاهی است که به ارزش سرمایه گذاری. به طور متوسط در پاسخ به این سوال مثبت است — کارگران با یک مدرک دانشگاهی به طور معمول کسب درآمد به طور قابل توجهی بیشتر بیش از طول عمر خود را از کسانی که بدون.

اما این تغییرات به دانشگاه در طول چند ماه گذشته مطرح شده متفاوت است که نسخه ای از سوال — چه پول دانش آموزان و خانواده های پرداخت (یا اغلب قرض) در واقع خرید ؟ در یک بثورات اخیر پرونده های حقوقی درخواست دانشگاه برای بازپرداخت بخشی از شهریه پس از حرکت به آنلاین-تنها ترم در بهار دانش آموزان و خانواده ها استدلال کرده اند که قیمت آنها در حال پرداخت را پوشش می دهد بیش از آموزش و پیشرفت به سوی یک درجه است.

کالج ها مردد هستند به کاهش قیمت های خود را به دلیل بسیاری از عمده هزینه ها از جمله دانشکده حقوق نیست و در واقع با کاهش طول این دوره است. علاوه بر این بیماری همه گیر است و همچنین به معنای مدارس روبرو هستند و درآمد فشارهای هر دو در کوتاه مدت و بلند مدت. در برخی موارد هر چند آنها نیز با این استدلال که اساسی خود ارزش — ارائه دانش آموزان با آموزش و پرورش و مدرک با یک برند شناخته شده — نشده کاهش از تغییر در محیط زیست است.

این پویا نشان می دهد که “وجود یک قطع در اینجا و مدارس و فکر می کنم که آنها در حال شارژ برای X, دانش آموزان فکر می کنم که آنها در حال خرید Y” گفت: Michael سورل رئیس جمهور از پل کوین کالج های تاریخی سیاه و سفید کالج در دالاس. سورل شده است انتقادی از کالج ” عجله برای بازگشایی شده است. هر چند او در مدرسه تصمیم گرفته نشده سقوط آن برنامه گفت: این تصمیم خواهد بود بر اساس نگه داشتن دانش آموزان امن است که نیاز به گسترده آزمایش و واکسن. اگر دوره های آنلاین در پاییز شهریه را کاهش و از نزدیک از 16000 $در هر سال به حدود 12000 دلار در هر سال است.

‘به موفقیت تحصیلی شما نیاز به یک شبکه پشتیبانی شما نیاز دوستان همکلاسی.’

— کوین عجیب استاد دانشگاه میشیگان جرالد فورد دانشکده سیاست عمومی

این سوال دقیقا چه دانش آموزان برای پرداخت متفاوت توسط دانشجو عمده و مدرسه. برای دانش آموزان حضور در یک کالج, آنها اغلب خرید مدرک و تجربه با ارزش در بازار کار در یک قیمت نسبتا متوسط. به طور مشابه برای برخی از دانش آموزان در چهار سال مدارس تحصیل یک موضوع است که به وضوح به حرفه مهندسی بسیاری از گزاره ارزش از درجه خود را می آید به طور مستقیم از آنچه که آنها یاد بگیرند و مدرک دریافت می کنند.

اما برای بسیاری از دانش آموزان در مجتمع مسکونی-چهار سال کالج بخشی از آنچه را در قیمت گنجانده شده است برچسب “کالج تجربه” — یک اصطلاح مبهم است که معمولا به عنوان تعریف برخی از ترکیبی از ملاقات با افراد جدید کاوش ایده های جدید با آنها و گرفتن یک طعم و مزه از بزرگسالان استقلال در یک محیط نسبتا امن. کالج ها باید پرداخت برخی از هزینه های مرتبط با آن تجربه گسترده تر مانند اتاق و هیئت مدیره و دانش آموزان پرداخت به زندگی در خوابگاه و غذا خوردن در سالن های غذاخوری و دانش آموزان پرداخت پول برای استفاده از ورزشگاه پرینتر و امکانات دیگر.

هنوز هم دیگر کمتر از نظر مالی ملموس جنبه های سخت برای تکرار آنلاین و قطعا برخی از گزاره ارزش برای دانش آموزان است. بخشی از آنچه که دانش آموزان در حال پرداخت است که “دسترسی به دیگر مردم هوشمند دانش آموزان و کارکنان گفت:” رابرت Kelchen استاد عالی آموزش و پرورش, سرمایه گذاری در دانشگاه سیتون هال. “که دسترسی کاهش یافته است.”

“در اکثر نخبگان موسسات کالج اساسا می تواند اتمام مدرسه” Kelchen اشاره کرد. در این مدارس فرصت برای رسیدن به می دانم که یک دانش آموز که پدر و مادر ممکن است ارائه یک اتصال به یک کار در یک معتبر در زمینه و یا قوی شبکه فارغ التحصیلان می تواند یک جزء کلیدی به ارزش دانش آموزان مشتق از حضور در.

انتظارات از کالج های متفاوت در جاهای دیگر

که ترکیبی از بسته بندی در اطراف خدمات و نام تجاری است به خصوص آمریکا از مفهوم آنچه در آموزش عالی باید مانند نگاه. دیتر Dohman بنیانگذار و مدیر برلین-بر اساس تحقیقات موسسه اقتصاد آموزش و پرورش و امور اجتماعی اشاره کرد که در آلمان که در آن دانشگاههای دولتی رایگان شده است وجود دارد کمی شکایت در مورد حرکت به آموزش از راه دور در طول بیماری همه گیر.

تحت شرایط عادی دانشجویان انتظار دارند که دانشگاه به ارائه با کیفیت ترم و این که در مورد آن Dohman گفت. حتی زمانی که مدارس موفق به ارائه وجود دارد اغلب کمی شکایت. “مردم کمی بیشتر منفعل و خواستار خاص, کیفیت, خدمات,” او گفت:. “این طبیعی مشتری-تامین کننده ارتباط است.”

حتی با فرض این که بخش عمده ای از آنچه که دانش آموزان و خانواده ها برای پرداخت در ایالات متحده آمریکا است که در اصل یک مسیر به یک موفقیت حرفه ای آن را روشن است که دانش آموزان هنوز هم بخش عمده ای از این مقدار در طول این تجربه گفت: Doug وبر استاد اقتصاد در دانشگاه.

بخشی از آنچه که دانش آموزان در حال پرداخت است دسترسی به دیگر مردم هوشمند دانش آموزان و کارکنان.’ که دسترسی کاهش یافته است.’

— رابرت Kelchen استاد عالی آموزش و پرورش, سرمایه گذاری در دانشگاه سیتون هال

وجود دارد یک بحث قوی در مورد اینکه آیا حق بیمه فارغ التحصیلان دانشگاه کسب بیش از یک طول عمر بیشتر مربوط به سیگنال درجه می فرستد به کارفرمایان و یا به آنچه که دانش آموزان در واقع یادگیری در حالی که در مدرسه است.

“119 اعتبارات و هیچ مدرک بسیار متفاوت از 120 اعتبارات و مدرک” وبر گفت. هنوز هم او می افزاید: “شما می توانید یک جهان که در آن داشتن 120 واحد و گرفتن مدرک شما عظیم پرداخت ضربت اما ارزش مدرک دانشگاهی است که هنوز هم عمدتا در مهارت ارزشمند ساختمان به جای فقط داشتن یک دیپلم.”

وبر تخمین می زند که مهارت-ساختمان نشان دهنده حدود 65 درصد از ارزش مدرک و ساختمان مهارت است که به احتمال زیاد تحت تاثیر این دوره ، “حداقل به عنوان در حال حاضر متوسط کیفیت کلاس های آنلاین در این بهار به مراتب پایین تر از متوسط کیفیت چهره به چهره و آموزش.”

علاوه بر این در محیط آنلاین دانش آموزان به احتمال زیاد باید محدود تر دسترسی به اساتید و دانشگاهی خدمات پشتیبانی است که می تواند کمک به آنها را از طریق کالج و اینسو انسو جمع کردن دانش ارزشمند از تجربه.

“برای موفقیت تحصیلی شما نیاز به یک شبکه حمایت شما دوستان نیاز شما نیاز به همکلاسی” گفت: Kevin عجیب استاد دانشگاه میشیگان جرالد فورد دانشکده سیاست عمومی. “شما نیاز به علمی که مراقبت و که می دانم کمی در مورد شما — برخی از اتفاق می افتد که در کلاس درس برخی از آن اتفاق می افتد در خارج از کلاس درس. همه کسانی که همه چیز کاملا مرکزی به مسکونی کالج تجربه و حتی رفت و آمد در شخص کالج تجربه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de