حداقل 21 متحده توقف بازگشایی و یا مراحل جدید به منظور محدود کردن گسترش COVID-19

روز بعد سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ابراز نگرانی در مورد “افزایش قابل توجه” در coronavirus موارد ایالات متحده پیشی گرفته 50,000 روزانه موارد دو بار در این هفته جدید روزانه بالا.

که نقطه عطف رسیده بود به عنوان فرمانداران و دیگر رهبران دولت دست و پنجه نرم کردن با برنامه های بازگشایی اقتصاد خود را. برخی از آنها به تعویق انداختن بیشتر بازگشایی در حالی که دیگران در حال محکم کردن قوانین برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

از جمله اقدامات: بستن با ظرفیت بالا کسب و کار از قبیل میله و ورزشگاه توقف اعمال جراحی الکتیو و نیاز مردم به پوشیدن ماسک.

نقشه: نگاهی به کروناویروس روند بازگشایی وضعیت و تحرک

در اینجا نگاهی است که می گوید باید متوقف بازگشایی مجدد و یا گرفته شده از مراحل دیگر. این لیست به طور مداوم به روز شده.

آریزونا

رژیم صهیونیستی. mlb صدور یک فرمان اجرایی نیاز به میله ورزشگاه تئاتر و پارک های آب را تعطیل ژوئن 29. منظور زیر فشار برای پاسخ به بالونی COVID-19 اعداد که به دنبال تسریع بازگشایی طرح که او اعلام کرد در ماه مه.

“Arizonans شده و فوق العاده و فوق العاده و مسئول” فرماندار گفت. “اما ما به برخی از مواقع در دسته بندی که در آن ما نیاز به اقدامات تهاجمی و این چیزی است که ما قصد داریم به انجام امروز.”

آریزونا گزارش بیش از 4,300 جدید COVID-19 مورد و 31 اضافی مرگ و میر در جولای 3.

دولت گزارش کرده است در مجموع 91,858 موارد است.

– ماریا Polletta و راشل Leingang آریزونا جمهوری

آرکانزاس

نزدیک به دو هفته پس از حرکت به فاز دو اجازه داده است که برای دو سوم ظرفیت در رستوران ها و دیگر کسب و کارهای دولتی آسا هاچینسون گفت که او آماده نیست به سهولت محدودیت بیشتر به عنوان دولت تجربیات سنبله در coronavirus موارد است.

دولت ثبت بیش از 22,000 تایید موارد بیش از یک چهارم آن در حال حاضر فعال است. تعداد موارد جدید در جولای 3, با توجه به Arkansas Democrat-Gazette, مجموعه جدید یک روز رکورد در 878.

کالیفرنیا

به عنوان کالیفرنیا چهره یک انفجار جدید COVID-19 موارد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور 19 استان ها — از جمله لس آنجلس و اورنج و سانتا کلارا — به تعطیل کردن کسب و کار با محیط داخلی عملیات به مدت سه هفته. که شامل تئاتر از wineries موزه ها و رستوران ها.

پارکینگ در دولت سواحل نیز بسته ایالت پیش از چهارم جولای آخر هفته با توجه به KFMB-تلویزیون در سن دیگو.

در جولای 2, کالیفرنیا گزارش 240,195 تایید موارد COVID-19.

دلاور

دلاور حرکت نمی کند به فاز سه از اقتصادی آن بازگشایی به عنوان برنامه ریزی شده در آغاز این هفته است. این اطلاعیه صادر شده و پنج شنبه گذشته توسط رژیم صهیونیستی. جان کارنی به تعویق افتاد رسمی اقدام تا این هفته تا مقامات “می توانید یک دسته بهتر در مورد آنچه در جریان است در دلاور و اطراف کشور است.”

“بیش از حد بسیاری از Delawareans و بازدید کنندگان می توانند زیر پایه سلامت عمومی احتیاطی” کارنی گفت.

کارنی همچنین اعلام کرد قصد دارد در پایان ماه ژوئن به تعطیل کردن میله در دلاور, ساحل, شهرهای پیش از چهارم جولای آخر هفته.

دولت گزارش 11,731 کل مواردی که از جولای 2, با 510 مرگ و میر.

– جف Neiburg و مردیت نیومن, دلاور, اخبار مجله

فلوریدا

تعداد COVID-19 مورد در فلوریدا افزایش بیش از 10 ، 000 در جولای 2, آوردن مجموع به حدود 170,000. انفجار از موارد بیش از هر دولت تا به حال در یک روز پس از نیویورک به طور معمول بیش از 10 ، 000 مورد جدید یک روز در اوایل ماه آوریل شکست دولت قبلی رکورد 9,585 موارد تنظیم شده در ژوئن 27.

در ژوئن 26, دولت, بخش کسب و کار و حرفه ای مقررات اعلام کرد آن را به حالت تعلیق در قضیه مصرف الکل در میله ها در سطح ایالت. میله هنوز هم قادر خواهد بود برای خدمت به نوشیدنی به رفتن ظروف.

Halsey r mata های وزارت کار گفت: این اقدام گرفته شد به دلیل افزایش COVID-19 موارد و noncompliance توسط برخی از کسب و کار. رستوران ها که در خدمت به الکل را مجاز به باز بماند.

اما رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نه نورد دیگر بازگشایی برنامه.

– جین Musgrave پالم بیچ پست و دیو Osborn ناپل اخبار روزانه

مشاوره سفر: NY NJ, CT اضافه متحده به قرنطینه منظور آوردن مجموع به 16\

آیداهو

رژیم صهیونیستی. براد کوچک اعلام کرد که دولت باقی خواهد ماند و در فاز چهار از بازگشایی روند از طریق حداقل 10 ژوئیه پس از نزدیک به monthlong سنبله در COVID-19 موارد است. فاز چهار اجازه می دهد تا بازدید ارشد امکانات زندگی و اصلاحات امکانات و آن را اجازه می دهد تا کاباره ها و سالن های ورزشی با ظرفیت محدود. این است که آخرین مرحله قبل از کامل بازگشایی.

دولت رسیده است در مجموع نزدیک به 6,600 تایید شده و احتمالی موارد به عنوان ژوئیه 2 و نزدیک به 100 مرگ و میر.

ایندیانا

رژیم صهیونیستی. اریک هولکوم اعلام کرد یک مرحله جدید از بازگشایی آغاز خواهد شد 4 جولای.

مرحله 4.5 به طور موقت توقف افزایش ظرفیت در رستوران ها و مکانهای تفریحی در میان دیگران.

“این ویروس در پرسه زدن,” هولکوم گفت. “در بعضی از نقاط آن به دست آوردن شتاب. آن را کاهش نمی کردن.”

این مرحله جدید تنظیم شده است به آخرین hrough ژوئیه 17. تحت فرماندار اولیه پنج فاز برنامه ریزی برای بازگشایی دولت پنج مرحله راه اندازی شد برای شروع در اکثر امور خارجه در جولای 4.

– اتان مارس Indianapolis Star

کانزاس

رژیم صهیونیستی. لورا کلی روز دوشنبه گفت که او قصد دارد برای امضای یک فرمان اجرایی در این هفته در زمان چهارم جولای آخر هفته که دستور ماسک در فضاهای عمومی در سطح ایالت به منظور مقابله با روند رو به بالا در coronavirus موارد است.

اگر چه کلی ماسک دستور نیاز به هر کسی که در یک فضای عمومی که در آن اجتماعی فاصله ممکن است به پوشیدن ماسک, شهرستانهای باید توانایی برای مبارزه با نظم است و نه اجرای آن.

در این قطعنامه به شرح زیر توصیه ژوئن 22 که جوامع باقی مانده در مرحله سوم از بازگشایی که اجازه می دهد تا میله کاباره ها و مراقبت های شخصی امکانات مانند ناخن سالن و باربر مغازه ها را باز باقی می ماند با کاهش ظرفیت. اما فرماندار نمی تواند اجرای این ایالت.

کانزاس وزارت بهداشت و محیط زیست گزارش کرده است 15,290 مثبت COVID-19 نفر از صبح روز پنجشنبه. آژانس گزارش شده 280 مرگ و میر.

– هند Yarborough و Brianna Childers به Topeka Capital-مجله

لوئیزیانا

لوئیزیانا در صدر 60,000 کل coronavirus موارد ژوئن 1 به عنوان دولت بستری شدن در بیمارستان و استفاده از ونتيلاتور در ادامه به افزایش است. که برگشت از کمتر از یک ماه پیش زمانی که هر دوی آنها در حال کاهش است.

رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز صادر 28 روز سفارش ژوئن 23 برای حفظ دولت در فاز دو از بازگشایی. که اجازه می دهد تا رستوران و مراکز و سالنهای تئاتر و موزه ها و کافه ها و کسب و کارهای دیگر به کار در 50 درصد ظرفیت است.

“واقعیت این است که ما بهتر است; ما در حال بدتر شدن” ادواردز در روز جمعه گفت. “قبل از آن می شود خارج از کنترل ما باید رعایت شود.”

اما او گفت که او نمی خواهد عقب لوئیزیانا بازگشایی و یا دستور ماسک در حال حاضر.

دولت گزارش 2,083 موارد جدید یکشنبه, بزرگترین تک-بعد مجموع از ماه آوریل در مجموع 60,178.

– گرگ Hilburn Monroe, اخبار ستاره

مین

یک هفته پس از رژیم صهیونیستی است. جانت میلز به طور نامحدود به تعویق افتاد سرگیری داخل نوار خدمات او با صدور حکم نیاز به رستوران و فروشگاه و کسب و کارهای دیگر در شهرستان های جنوبی و مناطق ساحلی به اجرا درآوردن ماسک-پوشیدن.

با توجه به پورتلند پرس هرالد میلز گفت که لازم بود برای مقابله با یک چشم انداز مثبت در موارد در این مناطق پس از “آنها لغو محدودیت های اعمال شده به طور قابل توجهی.”

سالن بیشتر در کشور از جمله سینما و موزه بازگشایی شد 1 جولای به عنوان بخشی از فاز سوم بازگشایی با 50 فرد کلاه و یک چک لیست از الزامات مورد نیاز.

در جولای 3, دولت به ثبت رسیده و در مجموع 3,373 موارد و 105 مرگ و میر. جدید مرگ و میر گزارش شده است. [bote به روز شده 7/3]

میشیگان

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer روز چهارشنبه بسته داخلی سرویس نوار جنوبی و مرکزی میشیگان گفت: این مورد نیاز به کنترل افزایش در گسترش coronavirus.

تغییر زمان اثر در 11 p. m. دوشنبه.

تنها در شمال پایین شبه جزیره و بالا شبه جزیره می توانید داخل سرویس نوار باز باقی می ماند.

فرماندار همچنین با امضای یک بسته از صورت حساب اجازه می دهد کوکتل-to-go در کافه ها و رستوران ها که او گفت که کمک خواهد کرد که این کسب و کار خدمت بیشتر Michiganders.

– پل Egan, Detroit Free Press

نوادا

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak امضا اضطراری بخشنامه دوشنبه گسترش فاز دو دولت COVID-19 طرح بازیابی از طریق پایان ماه ژوئیه. کلیساها سالن کافه ها و سالن های ورزشی همه در ظرفیت محدود شد بخشی از دولت فاز دوم.

این حرکت تحقق وعده Sisolak ساخته شده در هفته گذشته زمانی که او اعلام کرد یک ایالت ماسک-پوشیدن دستور و گفت: “هر گونه بحث از ورود به فاز و سه خواهد بود که” تا اطلاع ثانوی.

تعداد تایید COVID-19 موارد در حال حاضر در نوادا بیمارستان رسیده 502 در جولای 3, بالاترین پس از وقوع آغاز شد. تعداد Nevadans که آزمایش مثبت برای COVID-19 رسیده 19,733 در جولای 3, با 525 مرگ و میر.

– برت McGinness جنی کین و مارسلا, تاج, رنو روزنامه مجله

مکزیک جدید

زیر روند در کشورهای دیگر — به خصوص همسایه آریزونا و تگزاس و نیومکزیکو مقامات بهداشت چهارشنبه اعلام کرد که COVID-19 انتقال در حال افزایش است در هر منطقه از دولت است.

رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام گفت: دولت خواهد مکث مرحله بعدی در بازگشایی کسب و کار است که بسته شده اند و یا عامل تحت محدودیت. دولت آغاز خواهد شد برای به اجرا درآوردن ماسک-پوشیدن در. متخلفان می تواند جریمه 100 دلار است.

در این اطلاعیه آمد به عنوان دولت ثبت نام 500 مرگ و میر ناشی از COVID-19. یکی دیگر از 244 نفر اعلام جولای 2, آوردن مجموع به 12,520.

– Algernon D’Ammassa Las Cruces Sun-News

نیوجرسی

داخل سالن ناهار خوری در نیوجرسی نمی خواهد سر جولای 2, بعد از همه, ضربه ای بزرگ به صنعت است که تلاش کرده است از آنجا که شیوع کروناویروس آغاز شد.

رژیم صهیونیستی. Phil مورفی روز دوشنبه گفت که پس از دیدن یک سنبله در coronavirus موارد در کشورهای که بازگشایی داخل سالن ناهارخوری او به تعویق انداختن آن به طور نامحدود. مورفی گفت که او پیش بینی اجازه می دهد رستوران ها برای از سرگیری داخل سالن ناهار خوری برای هفته ها.

“این من به ارمغان می آورد هیچ شادی برای انجام این کار, اما ما هیچ چاره ای” او گفت:.

در جولای 2, دولت ثبت شده 172,356 مورد تأیید و 13,251 تایید مرگ.

— Terrence T. McDonald NorthJersey.com

کارولینای شمالی

رژیم صهیونیستی. Roy کوپر نقل مکان کرد و برای گسترش دولت فعلی بازگشایی فاز برای یکی دیگر از سه هفته از طریق جولای 17, به جای بازگشایی بیشتر است. دولت است که با اضافه کردن یک نیاز جدید است که مردم می پوشند پوشش صورت در بسیاری از فضاهای عمومی.

کوپر اعلام کرد که او نمی خواهد آدرس بازگشایی برنامه برای 2020-21 مدرسه سال است که برنامه ریزی شده بود چهارشنبه.

کارولینای شمالی COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در جولای 3 شد که بالاترین سطح از coronavirus همه گیر آغاز شده با 951 بیماران. دولت همچنین اضافه شدن یک رکورد روزانه بالا از 2,099 موارد ثبت نام 70,241 موارد در مجموع.

– تاد Runkle و مکنزی ترکه یا چوب کوتاه اشویل شهروند Times; Brian ترکه یا چوب کوتاه ایالات متحده آمریکا امروز, شبکه

پنسیلوانیا

رژیم صهیونیستی. تام گرگ اعلام کرد 1 جولای که ماسک در حال حاضر اجباری “هرگاه کسی خانه را ترک می کند.”

“محدود استثنا” مجاز خواهد بود و هر کسی نقض منظور خواهد شد “بود وظیفه آموزش و پرورش” توسط مقامات و یا اجرای قانون است.

یک روز پس از پنسیلوانیا اعلام کرد که بالاترین تک-بعد تعداد موارد با بیش از 830 مورد تأیید هر WCAU-تلویزیون در پنسیلوانیا است. دولت ثبت نام بیش از 88,000 موارد و 6,712 مرگ و میر.

“ضروری است که ساکنان نیوکاسل پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش COVID-19,” وزیر بهداشت دکتر راشل لوین گفت: در یک نسخه.

“در حالی که موارد افزایش در برخی از مناطق ما نمی توانیم خود راضی می شوند,” او گفت:. “من ماسک محافظت از شما و ماسک خود را کمک می کند. پوشیدن ماسک نشان می دهد که شما در مورد مراقبت از دیگران است که شما متعهد به حفاظت از زندگی کسانی که در اطراف شما است.”

تنسی

به عنوان موارد coronavirus همچنان در اوج Gov. بیل لی تمدید وضعیت اضطراری اعلام در ژوئن 29, همراه با یک میزبان از دیگر مقررات است که مجموعه ای به پایان می رسد در این هفته.

تنسی باقی خواهد ماند در حالت اضطراری تا حداقل Aug. 29 با توجه به لی آخرین سفارش. به منظور گسترش دسترسی به خدمات پزشکی از راه دور اجازه رستوران به ارائه را خارج و تحویل الکل و کاهش دسترسی به مزایای بیکاری.

در جولای 2, تنسی, تا به حال حداقل 46,890 موارد تایید شده از coronavirus 620 مرگ و میر و بیش از 2,700 بستری شدن در بیمارستان پس از وقوع آغاز شد. چوب خط حساب کردن از 1,806 جدید موارد ثبت شده در تاریخ 1 ژوئیه دولت بزرگترین واحد-روز افزایش دهد.

– Joel ایبرت ناتالی Neysa Alund و Brinley Hineman نشویل Tennessean

تگزاس

عقب تهاجمی بازگشایی روند رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت بسته تگزاس میله و محدود رستوران اشغال منجر به طرح دعوی در دادگاه از یک استان و ممنوع اعمال جراحی الکتیو. او همچنین با صدور ایالت ماسک منظور جولای 2, نیاز به تگزاسی در شهرستانهای با بیش از 20 مثبت COVID-19 موارد به پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی.

خود را در محدودیت بودند در تضاد به سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک گفت که مهر او دیگر نمی خواهد گوش دادن به دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

مقامات بهداشتی دولت گزارش داد بیش از 8000 جدید COVID-19 موارد جولای 1, یک رکورد برای دولت و حدود 1000 بیشتر از رکورد قبلی روز قبل از. دولت در مجموع تقریبا در 176,000.

بستری شدن در بیمارستان شده اند بالا رفتن بیش از ماه گذشته. بیش از 7,300 مردم در بیمارستان بستری شد در سراسر کشور در تاریخ 2 ژوئیه جدید با کیفیت بالا.

– نیکول Cobler Austin American-Statesman

یوتا

یک هفته پس از الزامی ماسک در همه امور خارجه امکانات مشکل اعداد باعث یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت نیاز به ماسک در مناطق ایالت یوتا هستند که خانه به چندین دولت معروف پارک ملی جولای 2. او اعلام کرد یک مکث در بازگشایی در ماه ژوئن.

دولت شمارش 23,720 مجموع موارد به عنوان ژوئیه 2.

– طیف

ویرجینیا

هر چند رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اعلام کرد 1 جولای دولت آغاز خواهد شد که مرحله سوم از بازگشایی مجدد او تصمیم گرفته است به منع نوار صندلی که از چهارشنبه.

رستوران ها و کافه ها ممکن است هنوز قادر به مهمان خانه زمانی که آنها در حال غذا خوردن در جداول 6 فوت از هم جدا با توجه به بیانیه ای از فرماندار ، “من از تماشای آنچه اتفاق می افتد در کشورهای دیگر — ما در حال گرفتن یک محتاط رویکرد که ما وارد فاز سه و حفظ محدودیت های فعلی در نوار مناطق” نرتهم گفت: در انتشار.

مرحله سوم اجازه می دهد تا کسب و کار برای افزایش ظرفیت 75% و سرگرمی, کسب و کار به افزایش به 50 درصد است. در جولای 2, ویرجینیا تا به حال بیش از 64,000 موارد COVID-19 با بیش از 6,200 مجموع بستری شدن در بیمارستان و حدود 1800 مرگ و میر.

واشنگتن

روز پس از رژیم صهیونیستی. جی Inslee تاخیر فاز چهار از بازگشایی در میان خروش در coronavirus موارد او اعلام کرد در کوتاه مدت فرمت به دولت “امن شروع” اورژانس دستورالعمل از طریق حداقل جولای 8.

با توجه به سیاتل تایمز اعلام او آمد “در راستای تغییرات اضافی” در اوایل هفته آینده.

به عنوان از 1 ژوئیه 17 واشنگتن دولت در 39 شهرستان منتقل شده بود به فاز سه از Inslee چهار بخش coronavirus طرح بازیابی اجازه می دهد برای گردهمایی بیش از 50 نفر از سرگیری غیر ضروری سفر و بازگشایی تئاتر کتابخانه ها و موزه ها در میان کسب و کارهای دیگر.

واشنگتن تا به حال بیش از 34,000 تایید موارد COVID-19 در جولای 2, با توجه به شمارش توسط دولت و وزارت بهداشت ،

– آستن Macalus, Kitsap Sun

کمک: آسوشیتد پرس. دنبال جاشوا Bote در توییتر: @joshua_bote

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>