حداقل 18 نفر از اعضای خانواده تگزاس تست مثبت برای COVID-19 بعد از جشن تولد تعجب

AUSTIN – هجده نفر از اعضای یک خانواده تگزاس آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از حضور در یک جشن تولد در اواخر ماه مه.

تنها یک عضو از خانواده ندانسته به حال این ویروس در زمان حزب WFAA گزارش.

“ما می دانستیم که این اتفاق خواهد افتاد. منظورم این زمان تمام این جریان بوده است ما شده است وحشت زده” ران Barbosa گفت WFAA.

Barbosa که یک داوطلب EMT و همسرش, یک پزشک تصمیم به حضور در این حزب بود که توسط برادرزاده اش با توجه به دلایل ایمنی. باربوسا گفت که خانواده اش گمان برادرزاده اش که کمی سرفه در زمان حزب بود عضو خانواده بود که ندانسته آلوده احتمالا پس از در معرض بودن در محل کار.

کسانی که آلوده شامل دو جوان کودکان Barbosa سالمندان پدر و مادر و خواهر خود را که در حال مبارزه با سرطان پستان است.

Barbosa, پدر, بی پرده بود و بستری در بیمارستان در ژوئن 17 و قرار داده شده در واحد مراقبت های ویژه به زودی پس از جایی که او باقی مانده است.

باربوسا گفت WFAA که پدرش نیاز به خون و پلاسما از بهبود COVID-19 بيمار که ایجاد آنتی بادی است. “اگر شما تا به بهبود رفتن اهدای پلاسما” باربوسا .

در حالی که به نظر می رسد که بسیاری از Barbosa خانواده است در راه بهبود تجربه به عنوان یک هشدار برای آنچه که اتفاق می افتد حتی زمانی که احتیاطی مناسب تلاش هستند. باربوسا می گوید همه 25 نفر که با حضور این حزب در تلاش برای باقی می ماند اجتماعی دور و نه همه شرکت کنندگان وجود دارد به تمامیت ،

اما در اشاره به یک عکس گرفته شده در حزب او همچنین گفت BuzzFeed “پیام من این است که اگر شما در حال رفتن برای دیدن خانواده و با آنها زندگی نمی کنند با شما ماسک کردن و نگه داشتن فاصله خود را. من می خواهم همه را با خود عزیزان. من فقط می خواهم همه را محتاط باشید و سعی کنید برای گرفتن عکس و عکاسی سلفی با یک گروه از 20 نفر است.”

در تگزاس تعداد COVID-19 موارد همچنان به افزایش, با 5,996 موارد جدید گزارش روز شنبه پس از دو روز از رکورد. دولت نیز شکست خود را ضبط و برای بستری شدن در بیمارستان برای 14 روز در یک ردیف پنج شنبه با مقامات بهداشتی دولت گزارش 4,738 بیماران در بیمارستان تگزاس.

دنبال لورن میچل در توییتر: @renlaux

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de