در یک کوچه بن بست با اپل و انگلستان دولت خندق تماس خود را-ردیابی برنامه — در حال حاضر آن را مجبور به استفاده از یک رقیب برنامه های ساخته شده توسط اپل …

انگلستان را با استفاده از اپل و گوگل را به طور مشترک توسعه فن آوری برای آن coronavirus تماس با ما-ردیابی نرم افزار که اپل نمی خواهد آن را تغییر دهید و سیستم اجازه می دهد تا دولت را در برنامه به کار به طور موثر در اپل.

“به عنوان آن می ایستد ما برنامه کار نخواهد کرد چرا که اپل نمی خواهد تغییر سیستم” انگلستان وزیر بهداشت, مت, Hancock, گفت پنج شنبه.

اپل تنها اجازه می دهد تا برنامه برای استفاده از بلوتوث زمانی که برنامه باز است و در استفاده از, اما به منظور برای این برنامه قادر به پیگیری که با گذشت نزدیک به یک برنامه به طور بالقوه آلوده کاربر به آن نیاز دارد بلوتوث را فعال باقی می ماند حتی زمانی که برنامه بسته است.

“بنابراین ما توافق برای پیوستن به نیروهای با گوگل و اپل را به بهترین بیت از هر دو سیستم با هم” هنکاک گفت: در دولت روزانه coronavirus کنفرانس مطبوعاتی. انگلستان دولت برنامه محاسبه فاصله بین مخاطبین که اپل و گوگل برنامه کمتر خوب Hancock گفت.

جزئیات:در این تماس-ردیابی نرم افزار می تواند تبدیل به مدل برای صرفه جویی در جهان از گسترش coronavirus

یک تماس-ردیابی نرم افزار با استفاده از داده های مکان و یا تکنولوژی بلوتوث برای پیگیری تماس ها بین مردم است. اگر کسی تست مثبت برای coronavirus یا گزارش علائم این برنامه به شما هشدار که فرد مخاطب به خود منزوی و تست شده است.

اپل و گوگل را غیر متمرکز ذخیره سازی داده ها است که به فکر بهبود حفظ حریم خصوصی ارائه می دهد اما دولت داده کمتر به مطالعه گسترش ویروس.

“ما در حال حاضر خواهد شد در نظر گرفتن جلو یک راه حل است که به ارمغان می آورد با هم کار بر روی برنامه ما و گوگل/اپل راه حل” وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

تنها سه کشور ایالات متحده اتخاذ خواهد شد اپل و گوگل مدل 16 متحده نمی خواهد با استفاده از تماس با ما-برنامه ردیابی در همه; 19 گفت: آنها با توجه به برنامه اما تا به حال نه تصمیم و 11 بودند مشخص نیست با توجه به ماه ژوئن بررسی توسط کسب و کار خودی نشان می دهد فقدان شور و شوق برای پیگیری و ردیابی فن آوری است.

اپل AAPL +0.04% و حروف الفبا متعلق به GOOG -1.04% GOOGL, -1.26% گوگل برنامه چارچوب فروشگاه ها اطلاعات کاربران را در تلفن های خود را در حالی که انگلستان نرم افزار که تا به حال توسعه یافته توسط فن آوری بازوی این کشور سرویس های بهداشتی را نگهداری داده ها در یک پایگاه داده مرکزی.

بخوانید:چگونه یک بحث آزمون در این جزیره می تواند کمک به مبارزه با یکی از بزرگترین در اروپا شیوع کروناویروس

انگلستان شده بود تست برنامه خود را در جزیره موجود زنده کردن آن در سواحل جنوبی پس ممکن است و انتظار می رفت به رول از سراسر کشور در ماه ژوئن به عنوان بخشی از آنچه وزیران به نام “دنیای ضرب و شتم” تست و ردیابی برنامه.

در همین حال دولت بوده است دستی ردیابی تماس های مردم با کروناویروس و بین ماه های ژوئن 4 و 10 ژوئن آن گفت: 40,690 مردم تماس گرفته شد توسط سرویس های بهداشتی و خواسته خود جدا.

به وزیر بهداشت مشخص نیست زمانی که برنامه های جدید آماده خواهد بود گفت: “ما قصد داریم برای قرار دادن تاریخ در قاب زمان. چون من کاملا مشخص است که در حالی که این فن آوری می تواند کمک به آن را به کار به طور موثر است.”

یک سخنگوی گوگل گفت: “ما ضمن استقبال از اعلام این خبر از دولت بریتانیا امروز.”

“ما را توسعه داده اند که قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API با اپل بر اساس مشاوره با کارشناسان بهداشت عمومی در سراسر جهان از جمله در انگلستان به اطمینان حاصل شود که تلاش های ما مفید هستند به مقامات به عنوان آنها در ساخت برنامه های خود را برای محدود کردن گسترش COVID-19 در حالی که اطمینان از حفظ حریم خصوصی و امنیت مرکزی به طراحی.”

بیمه خدمات درمانی تماس گرفته شد برای اظهار نظر ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de