استخر پیش ساخته 2.صفر - The next مرحله

این عملیات شامل تسطیح کف استخر به همراه کمپکت کردن شن و خاک کف استخر است که باید توسط دستگاه های کمپکت انجام

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این عملیات شامل تسطیح کف استخر به همراه کمپکت کردن شن و خاک کف استخر است که باید توسط دستگاه های کمپکت انجام شود . سپس خاک ریزی دور استخر انجام شده و در صورت لزوم محوطه پیرامونی با سیمان یا سنگ یا سرامیک پوشش داده می شود. دوام و عمر طولانی تر، نسبت به استخر های بتنی با پوشش سرامیک و یا سیمان و پلاستر. این استخرها گزینه مناسبی به عنوان استخر تفریحی در باغ و ویلای شما خواهد بود و نسبت به استخرهای سنتی آجری و بتنی بسیار مقرون بصرفه تمام میشود. برای ساخت استخر سرپوشیده، علاوه بر هزینه های مربوط به احداث استخر باید هزینه های مربوط به ساخت فضایی که استخر در آن احداث شده است را نیز متحمل شد به همین خاطر استخر سرپوشیده نسبت به استخر روباز هزینه ساخت بیشتری دارد. شکل ظاهری بسیار زیبای این استخر ها به دلیل قالب های ساخته شده ار CNC در نوع خود منحصر بفرد بوده و هیچگاه نمیتوان با سازه بتنی چنین استخر هایی را ایجاد کرد. This data w as do ne by GSA C​ontent Gen er ator​ Dem oversion​.

استخر پیش ساخته فایبرگلاس هم به شکل توکار و هم به شکل روکار طراحی و اجرا می شود. استخر بتنی پیش ساخته سازه ای بتنی است که میتوان به جای ساخت استخرهای بتنی از آن استفاده نمود . استفاده از عایق حرارتی با کیفیت با ضخامت cm 10 آنها را بسیار مقرون به صرفه كرده است. سطح صاف و یک دست نظافت استخر را آسان خواهد کرد. فایبرگلاس یک ماده با مقاومت بسیار زیاد است و از انواع ورق فایبرگلاس نیز به علت مقاومت بالا برای پوشش سقف سوله ها و.. استخر پیش ساخته, فروش استخر های پیش ساخته پرورش ماهی با ابعاد مختلف و قیمت استخر پیش ساخته های مناسب در نمایندگی فروش استخر پیش ساخته و فریمی و اینتکس در سایت استخر اینتکس در ایران، خرید استخر پیش ساخته در فروشگاه اینترنتی استخر های پیش ساخته و آماده و پرتابل و انواع استخر پیش ساخته فایبرگلاس و قابل حمل و استخر های متحرک با نصب سریع و آسان. استخر پیش ساخته طرح ساده را هم می توان به صورت توکار و هم به صورت روکار نصب نمود. این استخرها به دو نوع فایبرگلاس و برزنتی - پی وی سی با فریم فلزی تقسیم می شوند و هر دو این استخرها قابلیت استفاده به صورت توکار و روکار را دارند.

در برخی از استخرها از پمپ تصفیه استفاده می شود. در حین صحبت در رابطه با ویژگی ها و انواع متفاوت استخر پیش ساخته، قطعا همه شما با برخی ویژگی های مثبت و منحصر به فرد این نوع استخر آشنا شدید. استخر های پیش ساخته ی فایبرگلاس در هر شکل ، کیفیت متریال و طراحی می توانند تولید شوند و ضمن دارا بودن خواص مکانیکی منحصر بفرد از صرفه اقتصادی قابل توجهی نیز برخوردار باشند. این محصولات به دو صورت روکار و توکار قابل نصب هستند که با توجه به شرایط محیطی و سلیقه افراد، نحوه نصب انتخاب می گردد. در جدیدترین مدل استخر فایبرگلاس، محل هایی برای نشستن در نظر گرفته شده است که البته تعداد محل ها قابل تغییر است و شرایط برای تغییر آن وجود دارد بنابراین نظر کاربر بسیار مهم است. هزینه کم نگهداری، عموماً هزینه های نگهداری استخر بالا است ، اما استخر های فایبرگلاس در مقایسه با استخر های سنتی با توجه به متریال استفاده شده رسوب نمیگیرد و بنابراین هزینه نگهداری آن کمتر است.

از سوی دیگر مصالحی که برای ساخت استخر فایبرگلاس استفاده می شود بسیار مهم است. در حال حاضر در سراسر دنیا مقاومترین مخازن در برابر حرارت و اسید از جنس فایبرگلاس ساخته می شود. ساخت استخر پیش ساخته داخل زمین و درون زمین, اجرای آن به صورت پرتابل, اینتکس بهترین سازنده و تولید کننده استخر در دنیا بوده و جزو اولین تولیدی استخر های پیش ساخته pvc گالوانیزه و موقت بشمار می آید . استخر پیش ساخته گرد اینتکس که در ابعاد ( قطر : 488 سانتی متر و ارتفاع : 122 سانتی متر ) تولید شده است ، از جمله استخر های پیش ساخته پر فروش این کمپانی می باشد که با کد intex 28322NP در سراسر دنیا به فروش می رسد ، این استخر پیش ساخته همانطور که از نام و تصویر محصول پیداست به صورت گرد طراحی شده است و ظرفیتی معادل با 19156 لیتر دارد ، بدین ترتیب نیز می توان به حجم آب بسیار بالای آن پی برد ، به همین دلیل نیز شرکت اینتکس یک پمپ تصفیه کن آب قوی را در کنار محصول قرار داده است تا خریداران گرامی بتوانند پس از استفاده مداوم از استخر و با کثیف شدن و کدر شدن آب داخل آن بتوانند ، آب آلوده و کثیف شده استخر را بدون اینکه آن را تعویض کنند در کمترین زمان همان آب را تصفیه کرده و با صرفه جویی در وقت ، آب و هزینه استخری بسیار ایده آل را داشته باشند . This ​po st has  be en ᠎done wi th t​he ᠎help of GSA ᠎Co᠎nt en t Generato​r ​DE​MO.