بازارهای آسیا: میانگین سهام نیکی در ژاپن افزایش می یابد اما هنگ کنگ سهام لغزش به عنوان تنش با چین حرارت تا

آسیایی, سهام معامله شده عمدتا بالاتر در روز دوشنبه در توکیو سهام به دست آوردن انتظارات که یک بیماری همه گیر وضعیت اضطراری برداشته خواهد شد برای همه از ژاپن است.

اما سهام کاهش یافت و در هنگ کنگ روز دوشنبه بعد از پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای آخر هفته سرکوب تظاهرات بیش از یک پیشنهاد امنیت ملی بیل برای این مستعمره سابق بریتانیا.

بازارهای ایالات متحده بسته خواهد شد برای روز یادبود.

ژاپن Nikkei NIK +1.73% به دست آورد 1.7% در حالی که هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص HSI, -0.12% 0.2% کاهش پیدا کرد. شانگهای کامپوزیت SHCOMP, +0.14% صاف بود و شنزن کامپوزیت 399106, -0.09% غوطه ور 0.2%. کره جنوبی Kospi 180721, +1.24% 1.2 ٪ افزایش یافت در حالی که تایوان Taiex Y9999, +0.55% افزایش 0.5%. استرالیا S&P/ASX 200 XJO, +2.15% افزایش 2.1%. بازار در سنگاپور و اندونزی بسته شد برای تعطیلات.

تظاهرات در هنگ کنگ در پاسخ به قانون مورد بحث توسط چین ملی است که در حال حاضر جلسه در پکن شد بزرگترین در ماه با وجود ممنوعیت گردهمایی بزرگ به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus.

احیای گاهی خشونت آمیز دموکراسی تظاهرات لرزاند که شهر برای بسیاری از 2019 افزایش احتمال بیشتر تنش ها میان پکن و واشنگتن بیش از چین در تلاش برای اعمال کنترل بیشتر بر نیمه خودمختار سرزمین است.

“با بیش شورش در خیابان در میان مجزا اثرات COVID-19 و امکان خروج از مشاغل از این شهر مرکز مالی مطمئنا همه چیز خواهد شد بسیار بدتر از قبل بهتر” استفان Innes از AxiCorp گفت: در یک تفسیر.

ژاپن “شینزو آبه” شد اعلام کرد بعد از دوشنبه که وضعیت اضطراری تحمیل شده به مبارزه با این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید و در سراسر کشور پس از یک پانل از کارشناسان این طرح را تایید.

ژاپن شده است به تدریج آرامش بخش تماس برای مردم در خانه بمانند و برای برخی از کسب و کار به ماندن بسته به عنوان گزارش از تایید موارد COVID-19 و مرتبط با مرگ و میر کاهش یافته است. ژاپن گزارش شده در مورد 820 مرگ و میر و بیش از 16,000 تایید موارد جدید coronavirus نسبتا کمی نسبت به آمار سازمان ملل مانند ایالات متحده آمریکا

نخست وزیر اعلام کرد که مجموعه ای است پس از بازارهای اما این حرکت در حال حاضر در میان. برخی از فروشگاه ها و رستوران ها در حال حاضر بازگشایی شد, از جمله در توکیو که در آن اضطراری است که از لحاظ فنی هنوز هم در جای خود.

اگر چه مردم با پوشیدن ماسک و داشتن درجه حرارت گرفته شده در درب از برخی از مکان های عمومی, ترس باقی بماند که روند عادی فعالیت های اقتصادی و اجتماعی کمتر فاصله احتیاطی را در تجدید حیات از عفونت.

شاخص های آتی سهام ایالات متحده در روز دوشنبه. سهام بودند کمی تغییر در جمعه اما برای هفته داو DJIA, -0.03% صعود 3.3% S&P 500 SPX +0.23% پیشرفته 3.2 درصد و نزدک کامپوزیت COMP +0.42% افزایش 3.4%.

قیمت نفت افزایش یافت, با معیار خام ایالات متحده CLN20, +0.99% پیشرفت به $33.60 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک در حالی که نفت خام برنت در ماه جولای BRNN20, +0.39% جهانی معیار رشد شاخص تا $35.32 در هر بشکه رسید.

دلار آمریکا USDJPY +0.07% ذهن 107.70 ین تا کمی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de