بازارهای آسیا: بازارهای آسیایی افزایش در “آه امداد’ بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به چین

بازارهای آسیایی را به دست آورد در اوایل معاملات روز شنبه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ جمعه به چین قانون جدید بخشی در هنگ کنگ بود که به عنوان بد نیست به عنوان ترسید.

ژاپن Nikkei NIK +1.01% افزایش 1% و هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص HSI, +3.30% شروع به پریدن کرد 3.3%. شانگهای کامپوزیت SHCOMP, +1.96% به دست آورد 2% در حالی که شنزن کامپوزیت 399106, +2.83% رسید 2.8%. کره جنوبی Kospi 180721, +1.21% پیشرفته 1.2% در حالی که شاخص های معیار در تایوان Y9999, +1.28% و سنگاپور STI ، +2.02% افزایش بیش از 1%. استرالیا S&P/ASX 200 XJO, +0.86% افزایش 0.9 درصد بوده است.

شاخص های سهام ایالات متحده به پایان رسید بیشتر بالاتر جمعه و رزرو تیز سود برای هفته و ماه است. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد یک سری از اقدامات در برابر چین است.

“همانطور که انتظار می رود رئیس جمهور انصراف هنگ کنگ ویژه وضعیت جدید چین تحمیل امنیت قانون” جفری هالی ارشد آسیا و اقیانوس آرام تحلیلگر بازار در Oanda نوشت: در یادداشت روز شنبه. “آنچه که او انجام نمی شد برداشت از آمریکا و چین فاز یک موافقتنامه تجارت آزاد امضا شده در ماه ژانویه است. و نه او تحمیل تحریم مقامات چینی و یا افراد متصل به رژیم است. جمعی آه امداد در آسیا قابل لمس است این صبح است.”

داده ها در سراسر آسیا نشان داد که اثر بیماری همه گیر کوروناویروس ها طولانی. اطلاعات رسمی منتشر شده روز شنبه نشان داد چین کارخانه فعالیت کاهش یافت و در ماه مه برای دومین ماه متوالی هر چند هنوز کمی در گسترش قلمرو. در همین حال کره جنوبی گزارش روز دوشنبه که صادرات فرو نزدیک به 24 درصد در ماه مه از سال گذشته با توجه به تقاضای ضعیف. فعالیت های تولیدی در ژاپن و استرالیا نیز قرارداد.

نفت خام ایالات متحده CLN20, -0.31% برای تحویل در ماه ژوئیه اندکی کاهش یافت در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک در حالی که نفت خام برنت ماه جولای BRNN20, -0.05% این استاندارد بین المللی کمی تغییر بود.

دلار USDJPY -0.17% کاهش یافت و به 107.65 ین ژاپن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de