بازارهای آسیا: بازارهای آسیایی مخلوط به عنوان ایالات متحده-چین تنش گرما تا

بازارهای آسیایی مخلوط شد در اوایل معاملات روز شنبه به عنوان تنش بین آمریکا و چین افزایش یافت.

ژاپن Nikkei NIK +1.41% به دست آورد 1.5% در حالی که هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص HSI, -0.99% کاهش 1%. شانگهای کامپوزیت SHCOMP, -0.02% عقب نشینی کمی و شنزن کامپوزیت 399106, -0.32% غوطه ور 0.3%. کره جنوبی Kospi 180721, +0.74% 0.7% افزایش در حالی که تایوان Taiex Y9999, +0.12% کاهش یافته است 0.1%. استرالیا S&P/ASX 200 XJO, +1.49% افزایش 1.4%. بازار در سنگاپور و اندونزی بسته شد برای تعطیلات.

بازارهای ایالات متحده در حال بسته شنبه برای یادبود روز تعطیلات.

ایالات متحده-روابط چین شده ی کشور به عنوان برگ برنده دولت مقصر چین برای پنهان کردن میزان شیوع کروناویروس ماه پیش مقصر دانستن آن برای گسترش این بیماری همه گیر. اما در حال حاضر لایحه جدید پیشنهادی توسط چین است که اجازه می دهد آن را به supercede هنگ کنگ دولت های محلی است که نگرانی در مورد سرکوب آزادی بیان و مخالفت.

کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین روز یکشنبه گفت که چین به احتمال زیاد به صورت تحریم های ایالات متحده اگر آن تصویب این لایحه و هشدار داد که این می تواند منجر به ساکنان و شرکت ها در حال فرار از شهر و پایان آن را به عنوان یک مالی جهانی hub.

“یکی از دلایلی که آنها در آمد به دلار هنگ کنگ به دلیل وجود حکومت قانون وجود دارد رایگان-شرکت سیستم وجود دارد یک سیستم سرمایه داری وجود دارد دموکراسی و محلی انتخابات مجلس گفت:” در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.” “اگر همه آن چیزهایی که دور و من مطمئن هستم که چگونه جامعه مالی باقی می ماند وجود دارد.”

در همین حال چین با وزیر خارجه وانگ یی روز یکشنبه گفت که آمریکا باید پایان آن “افکار واهی و پوچ” که آن را به زور چین به تغییر و هشدار داد که برخی از مقامات ایالات متحده در حال هل دادن روابط “به آستانه به اصطلاح” جنگ سرد جدید.’ این خطرناک است و به خطر انداختن صلح جهانی” خبری بلومبرگ گزارش داد.

“هوا باقی می ماند ضخیم با احتیاط” استفان Innes ارشد بازارهای جهانی استراتژیست در AxiCorp نوشت: در یک توجه داشته باشید. “هنگ کنگ سهام معامله گران در حال کمانش تا دور دوم کاهش در سال 2020 است. . . . با بیشتر شورش در خیابان در میان مجزا اثرات COVID-19 و امکان خروج از مشاغل از این شهر مرکز مالی مطمئنا همه چیز خواهد شد بسیار بدتر از قبل بهتر است.”

طرفدار دموکراسی تظاهرکنندگان در هنگ کنگ روز یکشنبه شدند پلیس با استفاده از گاز اشک آور و توپ آب و ده ها تن از معترضان دستگیر شدند.

شاخص های آتی سهام ایالات متحده اندکی افزایش یافت و اواخر یکشنبه. سهام بودند کمی تغییر در جمعه اما برای هفته داو DJIA, -0.03% صعود 3.3% S&P 500 SPX +0.23% پیشرفته 3.2 درصد و نزدک کامپوزیت COMP +0.42% افزایش 3.4%.

قیمت نفت افزایش یافت, با معیار خام ایالات متحده CLN20, +1.08% پیشرفت به $33.60 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک در حالی که نفت خام برنت در ماه جولای BRNN20, +0.62% جهانی معیار رشد شاخص تا $35.32 در هر بشکه رسید.

دلار آمریکا USDJPY +0.08% ذهن 107.70 ین تا کمی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>