به عنوان برخی از کشورهای بازگشایی مطالعه فاضلاب می تواند کمک به جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس

در صدها نفر از شهرستانها در سراسر ایالات متحده آمریکا و دانشمندان امیدوارند نظارت سیستم های ارائه هشدار اولیه اگر coronavirus عفونت مجددا به عنوان جوامع در برخی از ایالت ها با احتیاط بازگشایی شده است.

این مانیتور نیست تکیه بر آزمایش بیماران و یا ردیابی تماس با ما.

همه که مورد نیاز است ؟ فضولات انسانی.

در طول چند ماه گذشته شرکت های خصوصی و دانشگاه محققان با همکاری جوامع به جمع آوری فاضلاب در تصفيه و آزمون را برای حضور در این رمان coronavirus. نتایج گزارش شده به شهرداری دولت ها و مقامات بهداشتی دولت به آنها کمک کند نظارت بر وضعیت.

تست فاضلاب می تواند به فاش کردن مدارک و شواهد از coronavirus و نشان می دهد که آیا آن را افزایش یا کاهش در یک جامعه گفت: Ian فلفل استاد و مدیر شرکت دانشگاه آریزونا آب و انرژی پایدار مرکز تکنولوژی یکی از گروه های ردیابی این ویروس از طریق مختلف فاضلاب شهری سیستم های.

اگر چه آنها قادر به تعیین دقیق تعداد COVID-19 مورد از فاضلاب محققان گفت: آنها می توانند برآورد پتانسیل مورد تعداد بر اساس میزان مواد ژنتیکی شناسایی تعدادی از مشتریان در هر سیستم و حجم فاضلاب تولید شده است. آنها همچنان به بهبود پس از آن برآورد تلاش برای دستیابی به دقت بیشتر است.

آنها نیاز به یک درک بهتر از “چقدر ویروس ریختن در مدفوع” هنگامی که کسی به شما گفت Newsha Ghaeli رئیس و موسس Biobot تجزیه و تحلیل یک شرکت راه اندازی تشکیل شده توسط یک گروه از پژوهشگران با موسسه تکنولوژی ماساچوست است که به شدت درگیر در ظهور علم است.

“به درک ما از این تکامل می یابد و به عنوان Biobot جمع آوری داده های بیشتر و بیشتر,” Ghaeli گفت: “ما در مورد برآورد خواهد شد و تصفیه شود.”

زمانی که coronavirus حملات بدن یک فرد آن برگ یک دنباله از castoff ژنتیکی شواهدی وجود دارد که باد در فاضلاب سرخ از توالت در سراسر جامعه است.

دانشمندان به تماشای این بهار است که به عنوان مدارک بدست آمده در فاضلاب امکانات درمان در کالیفرنیا و فلوریدا, ماساچوست, پاریس, استرالیا و هلند. با نمونه برداری از فاضلاب محققان شناسایی COVID-19 نقاط داغ روز و گاهی چند هفته قبل از آن موارد به نظر می رسد در بیمارستان پذیرش داده و تست بالینی.

چنین تشخیص زود هنگام – ویروس علائم بدن قبل و یا حتی بدون توسعه فیزیکی علائم مانند تب یا سرفه است که با هدف کمک به جوامع بهتر پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. مقامات می تواند موضوع stay-at-home سفارشات برای جلوگیری از گسترش بیشتر. بیمارستان می تواند سهام و کارکنان جلوتر از موج از بیماران.

این اطلاعات می تواند کمک به دولت های محلی هستند که بسیاری از آنها گزارش کاهش COVID-19 موارد نقطه برای اولین بار نشانه هایی از یک پیش بینی پاییز تجدید حیات. و آن را می تواند کمک به آنها را اندازه گیری اثربخشی اقدامات خود را. در پاریس, ابزار, ارائه, گزارش, پیدا کردن coronavirus ذرات در تصفیه خانه های فاضلاب قبل از موارد شروع به رشد نمایی و سپس آن را مشاهده مقادیر کاهش می دهد به عنوان یک نتیجه از یک مستند.

صدها نفر از جوامع

نتایج امیدوار کننده ای از مطالعات اولیه را باعث علاقه گسترده و علم در حال گسترش است به صدها نفر از خدمات عمومی را در سراسر ایالات متحده آمریکا از طریق مجموعه ای از طرح های.

پرکار ترین است Biobot تجزیه و تحلیل کردند که با دولت های محلی برای پیگیری شيوع استفاده از مواد مخدر از طریق فاضلاب و تست قبل از تغییر تمرکز به COVID-19 این سال است. این مانیتور فاضلاب اطلاعات از 400 جوامع در سراسر 42 متحده است.

با استفاده از $6.7 میلیون دلار پول دانه و همکاری با محققان در دانشگاه هاروارد و بریگهام و زنان بیمارستان Biobot فراهم می کند این تست به صورت رایگان.

این شرکت به این نتیجه رسیدند که فاضلاب نمونه در ماساچوست و دلاور نشان داد بزرگتر شیوع کروناویروس از گزارش از طریق بستری شدن در بیمارستان و انجام آزمایشات بالینی. در شهرستان قلعه نو دلاور برآورد شد 15 بار آزمایشگاه تایید موارد.

“این است که در سطح بالا راه گرفتن یک عکس فوری سریع از محدوده یک ویروس در یک جامعه” Ghaeli گفت. “ما امیدواریم این داده ها می شود بسیار مفید در دراز مدت هنگامی که ما باز کرده اند تا دوباره در تعیین ظهور ویروس.”

راهنمای خود را به COVID-19:آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

فاضلاب نظارت در کنسرت با تست بالینی و گزارش موارد می تواند به مقامات گسترده, نگاهی COVID-19 در جامعه خود Ghaeli گفت. Biobot فراهم می کند و اعداد به شرکت آب و برق که به نوبه خود ارائه اطلاعات به مقامات و ادارات بهداشت, او گفت:.

در اوایل ماه آوریل این ابزار در آلبانی اورگان های آغاز شده با Biobot هفتگی نمونه ها قبل از درمان و فاضلاب از آلبانی-Millersburg آب احیای تسهیلات.

هفتگی نمونه رخ می دهد در کنار روال تست آب معنی کمی کار اضافی برای کارکنان گفت: David Gilbey, شهر محیط زیست و خدمات مدیریت. هزینه آن حدود 120 دلار در هفته برای نمونه بطری و حمل و نقل با توجه به وب سایت شهر. نتایج معمولا در عرض یک هفته Gilbey گفت و مشترک با شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

این تحقیق دارای “بسیار وعده” Gilbey گفت. جامعه شاهد کاهش coronavirus موارد و همه چیز شروع به بازگشایی, او گفت:. اگر فاضلاب شماره افزایش می دهد که اطلاعات را به کمک ابزار و دولت های محلی “آماده” با اضافه کردن فاصله اجتماعی اقدامات و یا انباشت منابع بیشتر است.

“از آن نوع را به ما می دهد یک ایده از آنچه که ما ممکن است در طول چند ماه آینده,” او گفت:.

در دانشگاه آریزونا فلفل صندلی یکی از بسیاری از کمیته ها به دنبال در چگونه که مسئولیت رسیدگی به امکان بازگشت دانش آموزان به دانشگاه این سقوط. او گفت که این دانشگاه را نمونه پردیس فاضلاب برای حداقل یک سال برای نظارت بر coronavirus سطوح.

در دیترویت مقامات روز دوشنبه اعلام کرد آنها تمرکز 2 سال مطالعه در دانشگاه ایالتی میشیگان به سعی کنید به شناسایی COVID-19 در فاضلاب. مطالعه در اصل طراحی شده برای تعیین اینکه آیا آنها می تواند آهنگ های بیماری زا و ویروس در این شهر سیستم فاضلاب.

شهرستان مقامات بهداشت گفت: دیترویت مطالعه نشان داد ویروس در فاضلاب و سیستم جمع آوری حدود یک تا دو هفته قبل از آن همان ویروس ها نشان داد در وزارت بهداشت داده است.

از نوامبر سال 2017 به فوریه 2018 و سپس از اکتبر 2018 به مارس 2019, نمونه هفتگی قبل از درمان در دیترویت آب بازیابی منابع تسهیلات.

به دنبال بیماری

دانشمندان امیدوارند به ترویج توسعه ملی فاضلاب نظارت شبکه برای نظارت و پاسخگویی به نه فقط coronavirus اما همه انواع بیماری های عفونی Ghaeli گفت.

در اسرائیل فاضلاب مبتنی بر سیستم مانیتورینگ برای فلج اطفال آغاز شده در سال 1989. در سال 2013 زمانی که نظارت نشان داد که شیوع بیماری فلج اطفال در حال وقوع بود مقامات دولت جاروب با فلج اطفال واکسن و مانع هر گونه موارد فلج.

روال نمونه برای ظهور بیماری های ویروسی نیست عمل استاندارد در اکثر فاضلاب امکانات درمان. Ghaeli امیدوار است آن را تبدیل به دائم و آنقدر شایع است که اطلاعات یکپارچه سلامت عمومی تصمیم گیری است.

نظارت و فاضلاب می تواند به خصوص مفید به عنوان یک هشدار دهنده در یک “میکرو زمینه” برای مثال در خانه های پرستاری یا مراقبت از امکانات که در آن به سرعت در حال گسترش coronavirus شده است مسئول بسیاری از مرگ و میر در نتیجه یک گروه از محققان به رهبری گرکا Orive یک پزشکی محقق در دانشگاه باسک در اسپانیا.

حتی در یک چارچوب بزرگتر مانند یک محله یا شهر این اطلاعات می تواند کمک به مقامات اتخاذ متمرکز تر و متعادل اقدامات از جمله محدود کردن جنبش محققان نوشت: در یک مقاله برای انتشار در Elsevier journal علم کل محیط زیست است. هشدارهای زودهنگام این گروه نوشت, می تواند زندگی را نجات دهد.

دانشمندان به مطالعه بیماری در فاضلاب برای سال گفت: Kyle Bibby عنوان استاد در مهندسی عمران و محیط زیست در نوتردام. محققان در سوئد نشان داد که دو دهه پیش که یک عفونت در یک فرد می تواند در شناسایی و تصفیه فاضلاب از 10000 نفر است.

به عنوان تحقیقات ژنتیکی پیشرفت و بسیاری از گروه های مانیتور فاضلاب برای coronavirus علم در حال حرکت بسیار سریع است.

“هر کس به نوعی از یادگیری به عنوان آنها به” Bibby گفت.

Bibby تیم با این نسخهها کار با ده ها تن از آب و برق و گروه های تحقیقاتی همکاری و به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها یاد می گیرند, او گفت:.

بیش از یک دوجین مقالات پژوهشی منتشر شده در برخی از قبل از چاپ کامل و بدون بررسی دقیق از زمان آغاز سال است.

تحقیقات بیشتری برنامه ریزی شده است.

“این است که قطعا یک جامعه تلاش” Bibby گفت: “از طریق گسترده علمی جامعه است.”

Dinah Voyles Pulver یک خبرنگار تحقیقی و محیط زیست نویسنده برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او را می توان در رسید [email protected]

کمک: Frank Witsil مطبوعات آزاد دیترویت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>