واشنگتن – به عنوان برخی از ایالت ها شروع به باز کردن back up در میان coronavirus بحران است که بیش از کشته 68,000 آمریکایی در کنگره در مورد تقسیم زمانی که قانونگذاران باید در تشکیل جلسه کامل دوباره.

ایران با رهبری سنا بازده این هفته پس از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., گفت: این مهم برای بالا اتاق به سر کار خود در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

“اگر آن را ضروری است برای پزشکان و پرستاران مراقبت های بهداشتی کارگران و رانندگان کامیون, فروشگاه مواد غذایی کارگران و دیگر شجاع آمریکایی ها برای حفظ دقت منینگ وظیفه خود ایستگاه و سپس آن را ضروری است برای سناتورها به دقت مرد ما و حمایت از آنها” او هفته گذشته اعلام کرد.

دموکراتیک-چراغ خانه) قرار بود در این هفته نیز اما سخنران نانسی پلوسی D-کالیفرنیا تصمیم گرفتند به تماس با قانونگذاران در واشنگتن پس از مشاوره با خانه حضور پزشک و گروهبان در اسلحه مورد قرار گرفتن در معرض نه تنها نمایندگان مجلس بلکه خود کارکنان و افسران پلیس و دیگر کارگران که حضور مورد نیاز خواهد بود.

“ما در حال 430 عضو دارد. این تصمیم در قدرت ما در تعداد و افرادی که با هم” پلوسی گفت پنج شنبه در کاپیتول هیل در کنفرانس خبری که در مورد خواسته سنا بازگشت. “هر کس می خواهد برای باز کردن کنگره است. جمهوری خواهان می خواهند به باز کردن کنگره است. ما بیش از حد. اما ما می خواهیم به انجام آن را در راه” است که به حداقل می رساند خطر است.

مک کانل و Pelosi توافق در کاهش پیشنهاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ارائه 1,000 coronavirus آزمون.

در یک بیانیه مشترک روز شنبه رهبران دو گفت: آنها قدردانی “سخاوتمندانه ارائه دهد” اما “کنگره می خواهد به نگه داشتن هدایت منابع به خط مقدم امکانات که در آن آنها می توانند انجام بسیاری از خوب ترین سریع است.”

ایران خانه رهبر Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا گفت: سیاسی جمعه او در مخالفت با این تصمیم به امتناع از آزمون گفت: مناطق این کشور به احتمال زیاد به شعله ور شدن یو پی اس و آزمون می تواند در جلوگیری از گسترش ویروس در کنگره.

“به یاد داشته باشید که چگونه بسیاری از مردم از سایر نقاط کشور به این مکان” او گفت:.

پایتخت کشور همچنان به افزایش مداوم در coronavirus موارد است.

خواهد سفر بین المللی رزومه در این سال ؟ وزیر خزانه داری Mnuchin می گوید آن را “بیش از حد سخت به بگویید’

شده اند وجود دارد 5,170 موارد و 258 مرگ و میر با توجه به به روز رسانی های اخیر از ناحیه کلمبیا در بخش بهداشت و درمان. بیش از دو هفته گذشته 160 مورد جدید گزارش شده در روزانه.

خانه است و با توجه به راه از رای گیری از راه دور و یا از طریق پروکسی در تلاش برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض به اعضا و کارکنان.

COVID کنگره: رند پل coronavirus عفونت می فرستد امواج شوک از طریق مجلس سنا طی عمده بحث امداد

شش قانونگذاران اعلام کرد که آزمایش مثبت برای این ویروس اگر چه همه بازگشت به کار:

  • رند پل سناتور. R-Ky., اعلام کرد او آزمایش مثبت مارس 22. او در توصیف این علائم به عنوان “فوق العاده خفیف.” برخی از سنا همکاران انتقاد او بلافاصله رفتن به انزوا در حالی که او منتظر چند روز برای نتایج حاصل از آزمون او پس از اینکه در نزدیکی کسی که تست مثبت است.
  • Rep. بن McAdams, D-یوتا اعلام کرد که تست مثبت 18 مارس. او در مورد جدی ترین و باعث بستری شدن در بیمارستان به دلیل مشکلات تنفسی است. او منتشر شد مارس 28 و گزارش از دست دادن 13 پوند در طول مصیبت.
  • تشکر. ماریو دیاز-Balart R-Fla., اعلام کرد در همان روز به عنوان McAdams به عنوان دو شد اولین قانونگذاران برای تست مثبت است. در مارس 5, او گفت که او هنوز هم احساس ضعف اما به اندازه کافی قوی به درخواست کمک خود را در پلاسما به کمک به قربانیان.
  • Rep. جو کانینگهام D-S. C. اعلام کرد او آزمایش مثبت مارس 27. به جز از دست دادن طعم/بوی او هرگز توسعه اثرات جدی. او به پایان رسید او را از قرنطینه مارس 1 و پشت در محل کار است.
  • تشکر. مایک کلی R-Pa. اعلام مثبت آزمون در اواخر ماه مارس است. در 71 او قدیمی ترین کنگره بیماران. او گفت: Pittsburgh Post-Gazette در مارس 6 او انتظار می رود به طور کامل بهبود نیافته و پایان آن هفته.
  • Rep. نیل دان R-Fla., اعلام کرد او آزمایش مثبت مارس 9 – اخیر کنگره مورد. دان یک دکتر گفت که او نه تجربه هر گونه زجر تنفسی و طبقه بندی علائم خود را به عنوان دستگاه گوارش.

دان گفت: ایالات متحده آمریکا امروز دوشنبه که هر سه آزمون او را گرفته از آنجا که تشخیص اولیه منفی است.

“من احساس می کنم 100% و من ایرلندی” او پیامک. “دریافت نمی کند بهتر از آن است!”

کمک: Christal هایس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de