به عنوان coronavirus مرگ و میر در نزدیکی 100,000 تهمت باعث می شود امریکا استثنایی در تمام راه اشتباه

نظر

هنگامی که پسر ما بسیار جوان ما استفاده می شود به او بگویید که او برنده شده بود در گلف مینیاتور چرا که او تا به حال بالاترین نمره. من فکر می کنم که هر زمان که من می شنوم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و استفاده از عبارات مانند “شگفت آور خوبی” و “نشان افتخار” برای توصیف آمریکا در پاسخ به کوروناویروس.

هیچ دعوا ما نمرات بالا. ما رسما در صدر 1.6 میلیون نفر در روز جمعه و در حال حاضر در نزدیکی مخوف نقطه عطف از 100 ، 000 مرگ و میر. (که 28 درصد از جهان را COVID-19 کشته و 30 درصد از آن موارد اگر ما حساب برای تنها 4 درصد از مردم آن.) ما در حال رفتن به سمت 40 میلیون بیکار و 30 درصد نرخ بیکاری — رکود “مدرن بدون سابقه” و “به طور قابل توجهی بدتر از هر رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم” در سخنان رئیس فدرال جروم پاول.

همان روز تهمت بود و گفت او انجام داده اند “چیزی” متفاوت یک دانشگاه کلمبیا مطالعه نشان داد که شروع اجتماعی سوريه در مارس 1 به جای در اواسط ماه مارس می تواند مانع 54,000 مرگ و میر و 960,000 موارد است.

پیشبینی رئیس جمهور برکنار کلمبیا به عنوان یک “بسیار لیبرال” نهاد و مطالعه به عنوان “سیاسی ضربه های شغلی” و افزود: “من خیلی زود است. من زودتر از چیزی که فکر می کردم. من قرار ممنوعیت مردم در آینده از چین است. همه مبارزه من است.”

پنهان کاری بی کفایتی و پرونده های حقوقی

خب نه همه. کارشناسان در خود دولت آن توصیه می شود. و ایالات متحده بود تقریبا 46 کشور به انجام آن است. به علاوه مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های آمریکایی و غیر شهروندان که سفر در چین تا به حال هیچ چیزی برای انجام با اجتماعی فاصله — ماندن در منزل, اقامت 6 فوت از هم جدا پوشیدن ماسک — که کلمبیا مطالعه پرداخت.

تهمت نیز گفت که “ما منجر شود در مورد” چرا که “ما باید تست بیشتر از هر کس دیگری.” و “ما نیز بسیار بزرگتر کشور از بیشتر است.” نه کاملا. ما لازم نیست که در اکثر موارد و مرگ و میر سرانه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده اما بسیاری از کشورهای آلمان و کانادا و کره جنوبی در میان آنها — کمتر مرگ و میر در هر 100 ، 000.

به عنوان برای مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا در انجام تست از دوشنبه, داده, از آکسفورد قرار می دهد ایالات متحده در 14th در سرانه جهانی تست قبلی 10 روز است.

همه گیر و اقتصاد به مراتب از تنها مناطق که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است reinvigorated آمریکا استثنایی در تمام راه اشتباه بوده است. او خارج از پاریس آب و هوا بر ساخت ایالات متحده تنها کشور در کره زمین است که نمی توان بخشی از آن را. او کشیده تا امریکا تشک خوش آمدید برای پناهندگان و ملت ما از مهاجران در حال حاضر در یک تاریخی کم انتهایی بقیه جهان در پناهندگان برای اولین بار در دهه.

مغلوب ساختن پیشی جستن است نیز منحصر به فرد و بالا به ثمر رساند — در evisceration از شفافیت و پاسخگویی و دقت است.

نزدیک به نیمی از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات واقعیت-بررسی PolitiFact سقوط به “غلط” یا “شلوار در آتش” دسته بندی. در مقایسه با 12 درصد برای رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

واشنگتن پست واقعیت جستجوگر محاسبه که از اواسط مارس رئیس جمهور تهمت به حال ساخته شده 18,000 “نادرست یا گمراه کننده ادعا می کند.” این واقعیت جستجوگر مشخص اوباما در سال 2017 خروج با 10 “بزرگترین gomez” داستان. نویسنده گلن کسلر به من گفت که این تیم تا به حال هرگز دلیلی برای انجام یک تجمعی شمارش زیرا “اوباما صحبت بسیار با دقت بود و سخنرانی های خود را با دقت بررسی.”

شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن ثبت شده است 131 شکایت و 61 پرونده های حقوقی در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعداد بسیار بالاتر از در دولت های قبلی می گوید خدمه مدیر ارتباطات اردن Libowitz. این گروه که آغاز به کار کرد و در سال 2003 در طول جورج دبلیو بوش اداره ثبت 41 دعاوی قبل از بوش چپ در اوایل سال 2009 و تقریبا به همان تعداد در چند سال اول اوباما در دو دوره.

جو بایدن کارت مغلوب ساختن پیشی جستن: مرگ و بیماری و اقتصادی درد واقعی هستند. آنها نمی تواند چرخید.

سنبله طول تهمت دوران است که با توجه به “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به بی توجهی کامل برای اخلاق و دشواری های افراطی ما و دیگران داشتن گرفتن سوابق از دولت” Libowitz به من گفت. “قاعده کلی این است که در حال حاضر شما تقریبا باید به سو دریافت سوابق از برخی از سازمان ها.”

بی همتا پنهان کاری است بزرگ شده توسط بی همتا بی کفایتی در رهبری یک دولت است. مغلوب ساختن پیشی جستن به رشد پنج پیشینیان در “یک تیم” دستیار ارشد گردش در کاخ سفید “و نه فقط با یک تفاوت کوچک” کاترین دونن Tenpas از موسسه بروکینگز محاسبه شده در ماه گذشته. و کابینه اش گردش است “خاموش نمودار,” او نوشت: سال گذشته است. بسیاری از مشاغل کلیدی هستند یا خالی و یا پر موقت “اقدام” انتصاب.

در حال حاضر آن را یک “گذار به عظمت’

این آغاز می کند به تمام راه های برنده خود شخصا استثنایی: اولین رئیس جمهوری بود متهم به سوء رفتار جنسی توسط دو دوجین زنان; اول رئیس جمهور به پاسخ خشونت آمیز پردازان توطئه; اولین رئیس جمهور که نیست احترام به نقش مطبوعات آزاد; اولین رئیس جمهور که به طور معمول زنان توهین روزنامه نگاران, فرمانداران, خارجی, مهاجران و مردم از رنگ; اول رئیس جمهور برای درمان وزارت دادگستری به عنوان شخصی شرکت حقوقی و ننگ از استیضاح به عنوان مجوز برای پاکسازی دولت از ناظران و اولین رئیس جمهور را نادیده بگیرد تحقیر و تضاد نه تنها خود را به سازمان های اجرای قانون بلکه غم انگیز خود را از علم و هوش کارشناسان هشدار داد که از آمدن بیماری همه گیر.

نظارت پاکسازی: trump’s آخرین اخلاقی نقض شلیک وزارت امور خارجه بازرس کل

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را قرار داده و امریکا برای اولین بار, و در حال حاضر او است” دموکراتیک super PAC اولویت های ایالات متحده آمریکا اقدام گفت: در یک تبلیغ در ماه گذشته در مورد چگونه “ایالات متحده منجر جهان” در coronavirus موارد و مرگ و میر. خواه استراتژیست استوارت Stevens پیشنهاد جدید شعار انتخاباتی برای رئیس جمهور — “برگ برنده 2020: هر کس نمی درگذشت!”

مغلوب ساختن پیشی جستن واقعی 2020 شعار “حفظ آمریکای بزرگ” اما در نادر کمان به واقعیت او به تازگی با استفاده از عبارت “انتقال به عظمت است.” من مطمئن هستم که چه جو بایدن در ذهن اما این یکی می تواند یک برنده: “امریکا بزرگ دوباره.” و کلاه آبی.

جیل لارنس تفسیر سردبیر صدای آمریکا و نویسنده کتاب “هنر معامله سیاسی: چگونه کنگره ضرب و شتم شانس و شکست بن بست.” او در توییتر دنبال کنید: @JillDLawrence

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de