به عنوان coronavirus لغو جولای چهارم برنامه های تعطیلات شما باید لغو سفر خود را کارت اعتباری — و یا از گرو در اوردن مایل هوا ،

قبل از coronavirus همه گیر جاروب جهان, Amtrak مهمان پاداش جهان مسترکارت یک معامله بزرگ برای دیوید سفید. اما در حال حاضر او را به سمت چپ بدانم که آیا این امر می تواند به ارزش لغو.

سفید زندگی می کند که در بالتیمور و با این نسخهها کار برای یک شرکت نرم افزار استفاده می شود برای سوار شدن به قطار غالبا — و با کارت اعتباری او قادر به دندانه دار کردن نقاط که او می تواند تبدیل به بلیط رایگان. با سفر در حال حاضر بیشتر خطرناک به دلیل همه گیر است که استراتژی ثابت شده کمتر مفید است.

“هنوز جلال شکل از حمل و نقل عمومی” سفید, 27, گفت:. “من فقط مطمئن شوید که چگونه استفاده شده است که کارت واقعا می شود تا شاید در این زمان در سال آینده. بنابراین من با توجه به همه اما لغو آن کارت زیرا هر نقطه ای که جمع می شوند وجود دارد لزوما نمی شود که با ارزش در هر زمان به زودی.”

اضافه کردن به سفید سرخوردگی: کارت همراه با 79 دلار هزینه سالانه و هستند بسیاری از گزینه های رقابتی به گرو در اوردن پاداش امتیاز برای غیر مربوط به سفر با استفاده از, او گفت:.

یک سخنگوی Amtrak به ذکر است که این کارت پاداش برنامه ارائه می دهد گزینه های رستگاری از جمله کارت های هدیه به شرکت هایی مانند استارباکس SBUX, -0.33%, Panera, macy’s M +3.34% و لاو کم +0.05%. “ما درک می کنیم که ما کاربران ممکن است علاقه مند در بازخرید امتیاز خود را برای سفر در این زمان,” او گفت:.

(یک مستر کارت MA +0.41% گفت: این شرکت به عهده آن صدور شریک در مورد مسائل مربوط به پاداش.)

سفید نیست و به تنهایی در ناکامی خود را هر چند. یک نظرسنجی اخیر از CreditCards.com دریافتند که یک پنجم افرادی که از یک کارت اعتباری است که به اتهام هزینه سالانه فکر می کنم آنها در حال گرفتن ارزش کمتر از کارت های خود را در طول بیماری همه گیر.

‘هزینه های سالانه تنها ارزش آن را اگر شما قادر به حداکثر رساندن مزایای کارت.’

— برت Holzhauer سفر و کارت اعتباری متخصص در LendingTree

برخی از کارت های اعتباری صادر کنندگان از جمله تعقیب و گریز JPM, +0.32% و امریکن اکسپرس AXP +0.29%, باید گسترش منافع خود را در ارتباط با ردیف بالا پاداش کارت. بسیاری از این کارت ها تمایل به تمرکز بر پاداش خود را در سفر خرید — اما با این حال چند و دور بین آنها آغاز کرده اند پاداش cardholders برای صرف در رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی به نگه داشتن آنها را به عنوان مشتریان.

اما نه همه شرکت ها گرفته اند این مراحل را همانطور که در مورد. “در بسیاری از هزینه سالانه کارت شما در حال فدا کردن ارزش اگر شما از گرو در اوردن برای بازگشت نقدی” گفت: Ted Rossman یک تحلیلگر در صنعت CreditCards.com.

ادامه مطلب:شرکت های هواپیمایی باید شدید اقدامات احتیاطی برای حفظ مسافران امن کارشناسان بگویید کنگره

و سالانه هزینه های این کارت ها می آیند می تواند سخت تر قرص به این روز است. “هزینه سالانه تنها ارزش آن را اگر شما قادر به حداکثر رساندن مزایای کارت” گفت: Brett Holzhauer یک سفر کارت اعتباری و متخصص در LendingTree درخت +0.73%. “مزایایی مانند بیمه مسافرتی سالن فرودگاه دسترسی و وضعیت نخبگان ارائه شده است تقریبا بی فایده است.”

اکثر کارت های اعتباری کارشناسان توافق کردند که اگر دارنده کارت فکر نمی کنم آنها در حال گرفتن استفاده کامل از قدرت پردازش کارت پرداخت هزینه سالانه معنا ندارد.

اشکالاتی به لغو پاداش کارت های اعتباری

متاسفانه برای مصرف کنندگان گیر با کارت های اعتباری آنها در حال گرفتن مقدار استفاده از, لغو کارت نیست, یک راه حل ساده. بله انجام آنها پول را نجات دهد اگر آنها را به یکی دیگر هزینه سالانه پرداخت در افق — اما وجود دارد می تواند اشکالاتی قابل توجه است.

برای استارت لغو یک کارت اعتباری می تواند دینگ نمره اعتباری خود را. “لغو یک کارت اعتباری خود تاثیر می گذارد به طور موقت” گفت: سارا Rathner یک سفر و اعتباری-کارت های متخصص در شخصی مالی-سایت NerdWallet. “شما می خواهید به آن را با دقت اگر شما در حال برنامه ریزی در استفاده برای هر وام دیگر در چند ماه آینده.”

همچنین نگاه کنید به:دیزنی خواهد شد تعمیرات اساسی چلپ چلوپ سواری کوهستان در میان انتقاد بیش از اتصالات نژادپرستانه فیلم — در این فیلم آنها را انتخاب کرد

آسیب به نمره اعتباری از لغو یک کارت اعتباری می آید در دو روش. اگر کارت بود یکی از شما را برای یک مدت زمان طولانی خلاص شدن از آن را کاهش متوسط سن حساب های اعتباری خود را. این یکی از عواملی است که همواره مصرف کننده نمره های اعتباری و به این معنی باقی مانده خود را به حساب نیاز به مسن تر برای نمره خود را بهبود بخشد. که بدیهی است که طول می کشد زمان.

مسئله دیگر این است که آن را کاهش می دهد میزان اعتبار شما در دسترس است. که می تواند به افزایش اعتبار مصرف کننده-نسبت استفاده از آن می توانید به نوبه خود در کاهش نمره های اعتباری خود را.

این نه تنها اشکالاتی که مصرف کنندگان نیاز به در نظر گرفتن اینکه: “برخی از سفر کارت محدودیتی که چگونه بسیاری از زمان شما می توانید آنها را و یا اجازه نمی دهد شما را به کسب یک جایزه ثبت نام دو برابر, بنابراین با لغو شما ممکن است خاموش خودتان از این کارت در آینده” Rathner گفت.

چگونه برای مدیریت کارت های اعتباری خود را در یک بیماری همه گیر

حتی اگر شما نمی توانید مقدار استفاده از یک کارت شما لزوما می خواهید برای قرار دادن آن در یک کشو و فراموش مورد آن.

با یکی از سفید کارت های اعتباری دیگر او مواجه با خطر کاهش محدودیت اعتباری. در اوایل این سال او تا به حال قرار دادن تعداد زیادی از مسافرت های مربوط به خریدهای خود در تعقیب یاقوت کبود رزرو کارت به عنوان او رزرو دو سفرهای بین المللی. او بازپرداخت برای کسانی که خرید به دلیل همه گیر و صرف نمی کند بسیار پس از آن.

‘برخی از سفر کارت محدودیتی که چگونه بسیاری از زمان شما می توانید آنها را و یا اجازه نمی دهد شما را به کسب یک جایزه ثبت نام دو برابر شده است.’

— سارا Rathner یک سفر و اعتباری-کارت های متخصص در NerdWallet

تعقیب بعد با او تماس می گویند آن کاهش اعتبار خود را محدود به دلیل کمی او صرف بر روی کارت. بسیاری از بانک ها گرفته اند و مراحل را مانند این — کاهش محدودیت ها و یا حتی لغو کارت های مردم استفاده نمی کند — چون همه که unspent اعتباری می تواند نشان دهنده یک خطر عمده برای صادر کنندگان خط پایین.

سفید گفت که او قادر به تغییر معکوس اما او تنظیم خود را صرف به عنوان یک نتیجه. او منتقل شده بسیاری از هزینه های خود را به کارت با تعقیب و گریز و در عین حال او هنوز هم باعث می شود گاه به گاه خرید در Amtrak کارت برای جلوگیری از داشتن آن بسته شده است.

“نگرانی اصلی من این است که یک امتیاز اعتبار خوب در این نقطه سفید” گفت. “من دوست دارم به خرید یک خانه در سال آینده یا دو و من نمی نیاز به هر گونه حتی به طور موقت عقب نشینی در حد اعتبار.”

اما cardholders که راضی نیست نباید خجالتی است. شما می توانید سعی کنید به درخواست کارت اعتباری خود را از شرکت برای یک استراحت در هزینه سالانه, به عنوان مثال. “این فقط پایین و اواسط ردیف سالانه هزینه کارت” Rossman گفت. “من به تازگی شنیده ام از کسی که رو 300 دلار سالانه هزینه تخفیف در Amex, پلاتین.”

در صورتی که نتواند یک مصرف کننده ممکن است بخواهید به در نظر تعویض به کارت اعتباری دیگر از همان صادر کننده.

“در حالی که شما نمی خواهد واجد شرایط برای ثبت نام, جایزه, آن اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن همان حساب باز کردن برای یک مقدار پایین تر و هزینه سالانه” Rathner گفت. “شما از دست دادن علاقه داشتن به قدرت پردازش اما شما صرفه جویی در پول و نگه داشتن نمره اعتباری خود را دست نخورده است.”

گزینه دیگر این است که به حفاری خود را از پاشنه در و ذخیره امتیاز تا برای یک تعطیلات رویایی Rathner گفت. صرف نظر از این که مسیر یک دارنده کارت طول می کشد هر چند آنها باید مطمئن شوید که آنها همچنان به را در زمان پرداخت به کارت های خود را به طوری که اعتبار خود باقی می ماند بکر تا همه گیر شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de