به عنوان کنگره بحث پلیس اصلاحات واجد شرایط ایمنی ظهور به عنوان کلید تقسیم موضوع

واشنگتن – به عنوان کنگره کشتی با نحوه آدرس پلیس اصلاحات است که صدها نفر از هزاران نفر از معترضان در سراسر کشور هستند خواستار یک موضوع پدید آمده است به عنوان یک پتانسیل مانع با هر دو طرف ظاهر می شود به حفاری در پاشنه خود را.

دیوان عالی کشور روز دوشنبه حاضر به تجدید نظر در صلاحیت ایمنی, حفاظت از پوست در پلیس و دیگر مقامات دولتی از دعاوی و اگر متهم به سوء. این موضوع شده است یکی از تغییرات کلیدی به دنبال دموکرات و یکی از معدود است که جمهوری خواهان باید لقب غیر استارتر. به راه اندازی یک جنگ در کاپیتول هیل به عنوان ادامه اعتراضات در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

جمهوری خواهان مجلس سنا در حال برنامه ریزی برای معرفی یک لایحه روز چهارشنبه برای رسیدگی به پلیس و تنش های نژادی است که باید آب پز و بیش در برخی از شهرستانها در حالی که خانه در حال برنامه ریزی برای حرکت به جلو با بررسی خود را قانونی پاسخ. اتاق را برای پیدا کردن میانه و جلب موافقت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از هر گونه تغییر و تبدیل شدن به قانون است.

“آنچه ما باید انجام دهید این است پیدا کردن یک مسیر رو به جلو است. من نمی دانم که ما متوجه شد که مسیر رو به جلو در عین حال توضیح ، Tim Scott, R-S. C. که رهبری قوه مقننه پاسخ از کنگره جمهوری خواهان به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “بدون این لایحه تبدیل به قانون که آیا این لایحه و یا برخی از نسخه برخی دیگر از لایحه پس از آن ما تا به نوعی شکست خورده و لحظه ای. و من فکر می کنم همه ما باید علاقه مند در گرفتن هر جنبه ای از قوانین است که ما می توانیم در سراسر خط پایان است.”

در شهادت عاطفی در هفته گذشته Philonise فلوید, برادر جورج فلوید التماس کرد با قانونگذاران به اصلاحات پلیس قوانین و مطمئن شوید که خود را برادر نمی میرند “بیهوده است.”

بیشتر: دیوان عالی کشور را در نظر نمی محدود کردن پلیس ایمنی از دعاوی مدنی

دادگاه عالی آمپر تا واجد شرایط ایمنی موضوع

دادگاه عالی امتناع را به واجد شرایط ایمنی تنها افزایش ریسک برای دموکرات ها استدلال می کنند که این باعث می شود آن را یک ضرورت برای کنگره به این عمل می کنند و اجازه می دهد ممکن است قربانیان خشونت پلیس به روز خود را در دادگاه.

“دیوان عالی کشور را عدم تجدید نظر در این ناقص حقوقی قانون باعث می شود آن را همه مهم تر برای کنگره به عمل” خواندن بیانیه ای از خانه قضائیه رئیس جری Nadler کنگره سیاه پارلمانی رئیس کارن باس و فرعی در قانون اساسی حقوق شهروندی و آزادی های مدنی صندلی استیو کوهن.

سه نفر از آمریکا گفت: “این است که مدت زمان طولانی گذشته به حذف این خودسرانه و غیر قانونی مانع و برای اطمینان از پلیس پاسخگو هستند زمانی که آنها در نقض حقوق اساسی مردم که آنها به معنای به خدمت می کنند.”

یک میزبان از دموکرات توافق کردند در توییتر شنبه همراه با فعالان و سازمان ها استدلال می کنند که افزایشی پلیس اصلاحات در طول سال شده است به اندازه کافی برای تغییر بخش است.

“اکنون زمان آن است که برای کنگره به ایستادن برای حاکمیت قانون و لغو واجد شرایط ایمنی” اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در توییتر نوشت. “ما نمی توانیم صبر کنید دیگر برای عدالت است.”

آنچه که انتظار می رود در سنا لایحه پلیس

اسکات که منجر عربستان تلاش در کنگره عدالت کیفری قانون در حال حاضر را رد کرد و دموکراتیک تماس برای پایان دادن به واجد شرایط ایمنی آن را “قرص سمی” برای هر لایحه به دنبال تبدیل شدن به قانون است.

اما کارولینای جنوبی جمهوریخواه – و تنها سیاه ایران عضو در سنا – بیش از آخر هفته برشمرد گسترده ای از ایده های است که می تواند در بسته گنجانده شده است او در حال آماده شدن برای پرده در روز چهارشنبه.

بیشتر: سناتور. Tim Scott رد کلیدی عدالت کیفری پیشنهادی توسط دموکرات ها راه اندازی کاپیتول هیل مرحله نهایی مسابقات در پلیس انجام

او گفت: CBS’ چهره ملت صورتحساب خود را به چند قسمت اصلی است:

  • اطلاعات بیشتر: اسکات گفت که او می خواهد به آن را برای ادارات پلیس در سراسر کشور برای ارائه اطلاعات به وزارت دادگستری وقتی که می آید به صدمات جدی و مرگ است. او اشاره کرد کمتر از نیمی از بخش های در حال حاضر ارائه اطلاعات به دولت فدرال است.
  • آموزش: اسکات گفت که او با تمرکز بر افزایش آموزش ها و تاکتیک های امید تغییرات می تواند deescalate شرایط قبل از وجود هر گونه مرگ و میر و یا آسیب.
  • افسر سوء: اسکات گفت: هر دو طرف علاقه مند هستند در مقابله با سوء رفتار افسر و وجین کردن مشکل افسران. در حالی که او اذعان واجد شرایط ایمنی چیزی نیست که با تصویب جمع اوری با رئیس جمهور او علاقه مند بود در بررسی “decertification,” اصل منع از افسران حرفه ای
  • Chokeholds: اسکات به خبرنگاران گفت: روز شنبه در کاپیتول هیل که صورتحساب خود را نمی خواهد به ممنوعیت chokeholds به طور کامل اما با هدف “کاهش بودجه برای این ادارات است که بان کی مون در برابر chokeholds.”

خانه لایحه که تحت رهبری کنگره سیاه حزبی نه تنها پایان خواهد بود واجد شرایط ایمنی بلکه با هدف تقویت پلیس پاسخگویی و پایان عمل تهاجمی افسران در حال حرکت از یک بخش به دیگری با ایجاد یک رجیستری ملی برای ردیابی کسانی که با سوابق شطرنجی. که لایحه خواهد شد در حال حرکت از طریق کمیته قضایی مجلس در روز چهارشنبه.

بیشتر: دموکرات پرده گسترده پلیس اصلاحات لایحه افتخار جورج فلوید با 8 دقیقه, 46 ثانیه سکوت

آن نیز خواهد شد و برخی از شیوه های پلیس مانند استفاده از هیچ-knock حکم و chokeholds که عوامل در مرگ و میر اخیر از مردم در طول پلیس عمل است.

کمک: طنز شاه و ویلیام Cummings

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>