ارتش شناسه فورت هود سرباز که خودش را کشته بود پس از سوال در مورد ناپدید شدن ونسا Guillen

KILLEEN, تگزاس — ایالات متحده آمریکا مقامات ارتش در فورت هود در روز پنج شنبه از شناسایی سرباز که خودش را کشته بود در این هفته پس از او سوال شد در مورد امکان دخالت در ناپدید شدن Spc. ونسا Guillen.

مقامات گفتند 20 ساله Spc. آرون دیوید رابینسون ایلینوی بود که اختصاص داده شده به ساختمان مجاور که در آن Guillen کار فرار از فورت هود در سه شنبه شب پس از انتخابات گفت: آنها دریافتند جزئی بشر باقی مانده است نزدیک به لئون رودخانه.

اجرای قانون محلی بعد از پیدا رابینسون در 4700 بلوک شرق Rancier خیابان شرق فورت هود در نزدیکی شمال دوقلو نهر درایو که در آن او یک تفنگ و گلوله خود را در اوایل روز شنبه.

در حالی که Guillen خانواده و وکیل ناتالی Khawam می گویند که باقی می ماند در بر داشت در نزدیکی رودخانه در حال احتمال دارد که گم شده سرباز ارتش ایالات متحده مقامات در فورت هود در روز پنج شنبه گفت: همچنان در حال شناسایی می شود.

گم شده سرباز ونسا Guillen: باقی مانده بودند به احتمال زیاد یافت می شود و خانواده می گوید:

نماینده ویژه دیمون فلپس با ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی روز پنجشنبه گفت که یک دوم مشکوک یک زن نیز دستگیر شده بود در این هفته. او کاهش یافته است به انتشار نام او.

“از آنجا که او یک غیر نظامی در بازداشت مقامات محلی ارتش CID نخواهد بود با انتشار هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد او و یا او وضعیت در این زمان” فلپس گفت که هیچ سازمان در حال اختصاص داده شده به زن را مورد نه بود هر کسی با توجه به اختیارات انتشار نام او.

مقامات ارتش در روز پنج شنبه می گویند که آیا رابینسون و زن با یکدیگر می دانستند با استناد به تحقیقات جاری. مقامات گفته بود یک غیر نظامی و جدا همسر سابق فورت هود سرباز.

در یک جلسه با ارتش و مقامات Khawam گفت: او گفته شد رابینسون و ازدواج دوست داشتن یک امر است و او به نام زن به اعتراف او به قتل رسانده بود Guillen با یک چکش به بار.

رابینسون و دوست دختر خود را به اتهام تلاش برای از بین بردن Guillen بدن وکیل گفت.

“در ابتدا آنها سعی کردند به مجموعه ای او را در آتش, اما او را نمی سوزاند,” Khawam گفت: ارتش بار. “سپس آنها تجزیه این سرباز آمریکایی را با یک کارد بزرگ و سنگین. او باید به عدالت به ارمغان آورد.”

Guillen, a 20-year-old هوستون مادری که دریافت رتبه خود را متخصص در چهارشنبه گذشته دیده می شد بین 11:30 صبح و 12:30 بعد از ظهر مارس 22 در پارکینگ هنگ مهندس اسکادران ستاد در فورت هود, مقامات گفت.

Guillen را شناسایی کارت کیف پول و کلید ماشین خود را و ارسال آپارتمان بعدها موجود در زراد خانه اتاق که در آن او شده بود و پیش از آن در روز.

قتل مشکوک: فورت هود سرباز ونسا Guillen ناپدید شدن

اما مقامات ارتش در روز پنج شنبه نخواهد انتشار یک جدول زمانی از حوادث قبل و بعد از ناپدید شدن او با استناد به یک فعال بررسی است. مقامات همچنین می گویند که آیا Guillen را سرپرستان سعی کردم به چک کردن با او را در هر نقطه در طول روز و پس از او مشکوک شد به ربوده شده اند.

Guillen خانواده نیز گفته است که او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط مافوق در فورت هود. کسانی که ادعا می کند حتی موجب ویروسی برچسب به نام #IamVanessaGuillen در رسانه های اجتماعی است که بسیاری از سربازان استفاده کرده اند برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را از آزار و اذیت و حمله به تاسیسات نظامی.

در اوایل این هفته Khawam گفت: یک مرد در فورت هود تا به حال راه می رفت در Guillen در حالی که او دوش گرفتن برهنه. Khawam گفت: خانواده نشان داد کسانی که اتهامات به محققان در اواخر ماه گذشته.

اما فلپس در روز پنج شنبه گفت: هیچ شواهد و مدارکی مبنی بر آزار و اذیت جنسی به Guillen ناپدید شدن است.

فلپس گفت: صدها نفر از دوستان و آشنایان مورد مصاحبه قرار گرفتند و “هیچ اتهام آنچه که او شده است تجاوز جنسی و یا مورد آزار و اذیت و هر اشاره از اطلاعات است که آزار و اذیت جنسی به طور کامل نگاه کرد و بدون هر گونه اطلاعات معتبر.”

در علاوه بر این به پیدا کردن باقی مانده در لئون رودخانه مقامات همچنین بازیافت باقی مانده است از دیگر فورت هود, سرباز, Pvt. گرگوری مورالس در خارج از پست در کیللین ماه گذشته.

24-در سال مورالس که همچنین با استفاده از آخرین نام ودل قبل از ازدواج او گذشته بود شنیده ام از در اوت. 20. او برنامه ریزی شده بود از خدمت در ارتش در عرض چند روز از ناپدید شدن او فورت هود مقامات گفته اند.

فورت هود مقامات مشکوک بازی ناپاک در ناپدید شدن از هر دو مورالس و Guillen اما گفت که آنها را باور نمی آنها مرتبط است.

فورت هود بزرگترین فعال وظیفه زرهی واحد پست در ارتش ایالات متحده و با توجه به این پست وب سایت. تقریبا 40000 پیاده نظام, cavalrymen تانکرهای مهندسین مکانیک و متخصصان مراقبت های بهداشتی کار در فورت هود است که با نام مستعار “جایگاه بزرگ.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de