مقامات روز یکشنبه تایید کرد که بقایای اسکلتی یافت می شود در یک میدان در کیللین تگزاس روز جمعه است که بدن از دست رفته فورت هود سرباز گرگوری مورالس. آنها در حال بررسی مرگ او را به عنوان یک قتل.

باقی مانده است که مشخص شد با کمک ارتش ایالات متحده محققان و ارتش دندانپزشکی سپاه. نتایج کالبد شکافی هنوز در انتظار برای تعیین علت و نحوه مرگ, مقامات گفت.

قتل مشکوک است و ارتش محققان که در حال کار با کیللین پلیس در حال ارائه یک پاداش تا $25,000 به هر کسی با اطلاعات معتبر در مورد مورالس’ مرگ است.

“اولین تیم غمگین اخبار از عبور از PV2 گرگوری مورالس. زندگی اش گرفته شد بیش از حد به زودی و ما قدردانی از خدمات خود را به ملت ما” مسلح ، ژنرال جفری Broadwater فرمانده 1st بخش سواره نظام در بیانیه ای گفت: از فورت هود.

مورالس که همچنین به عنوان شناخته شده گرگوری ودل گذشته دیده می شود در ماه اوت در رانندگی وسیله نقلیه شخصی در خارج از فورت هود. او بود که مرخص روز پس از ناپدید شدن او شرکت کرد.

ارتش جنایتکار محققان از فورت هود تماس کیللین پلیس جمعه در مورد یک نکته که آنها در مورد دریافت یک بدن در یک زمینه است.

Killeen, پلیس, قتل کارآگاهان پیوست ارتش محققان در صحنه با کمک از یک تگزاس پارک ها و حیات وحش بخش سگ جستجو به شانه این زمینه است. جستجو تبدیل شده تا اسکلتی باقی مانده است.

“من فقط می خواهم برای تشکر از هر کس که آمد به جلو با اطلاعات. ما در نهایت بسته و می تواند پاک کردن نام خود را” مورالس’ مادر کیم ودل گفت KCEN-تلویزیون.

مورالس, 24, an, اوکلاهما, مادری که به ارتش پیوست و در ژوئن 2015 به عنوان یک حمل و نقل موتور اپراتور اختصاص داده شده بود به 1 میرسد تیپ 1 بخش سواره نظام از نوامبر 2016, ارتش, مقامات گفت.

مورالس به دست آورده بود دو ارتش دستاورد مدال ارتش رفتار خوب مدال دفاع ملی خدمات, مدال, جهانی, جنگ با تروریسم اعزامی مدال جهانی جنگ با تروریسم مدال خدمات و کره جنوبی دفاع مدال خدمت در خارج از کشور خدمات روبان راننده و مکانیک و نشان ارتش سرویس روبان.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de