آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی گفت: یک تیم از کارشناسان دانشگاه مشغول به کار در COVID-19 مدلسازی به “مکث” کار خود یک ایمیل از یک گروه رهبر را نشان می دهد.

مدل سازی تیم از حدود دو دوجین اساتید در دانشگاه ایالتی آریزونا و دانشگاه آریزونا شد تدوین قوی ترین مکان در آریزونا از COVID-19.

ایمیل اول گزارش ABC15 آمد از DHS دفتر رئیس بهداشت عمومی و آمار S. Robert Bailey دوشنبه شب پس از مدت کوتاهی رژیم صهیونیستی است. mlb اعلام کرد قصد دارد برای شروع کاهش اجتماعی فاصله در روزهای آینده.

دولت تا حدودی پایگاه تصمیم خود را بر روی یک مدل از سازمان مدیریت اضطراری فدرال که منتشر نشده است.

دانشگاه ها’ مدل نشان داده بود انتظار تا پایان مارس به بازگشایی شد تنها سناریو که نمی به طور چشمگیری افزایش موارد است.

در اواخر ماه آوریل تیم Lant ریاضی اپیدمیولوژی در ASU گفت: این مدل نشان داد پنج سناریو های مختلف برای چه بیماری می تواند پیشرفت در آریزونا بسته به اینکه چگونه اجتماعی فاصله تلاش شد آرام.

کمترین منحنی بر اساس اگر دولت بازگشایی در پایان ماه مه است “تنها یکی که قرار نیست من بلافاصله به پشت بر روی یک رشد نمایی منحنی” Lant گفت: در ماه آوریل است. چرا که نرخ انتقال خواهد بود پایین که در آن زمان, او گفت:.

“می توانم بگویم که از نظر علمی آن را امن نیست به بازگشایی مگر اینکه شما در حال برنامه ریزی, شما می دانید, خاموش کردن دوباره پس از چند هفته و به ما کمک می کند بفهمند که چه مقدار مناسب از زمان است که به باز بماند قبل از اینکه ما تعطیل است,” او گفت:.

بیلی نوشت که وزارت بهداشت خواسته های رهبری این تیم به “مکث” همه کار بر روی بینی و مدل سازی. این اداره همچنین می تواند پایان دادن به دسترسی به اطلاعات ویژه مجموعه مدل سازی تیم تا به حال شده است با استفاده از تلاش های خود برای بیلی گفت.

‘بد اقتصاد به عنوان مضر به سلامت به عنوان ویروس’: ما lurches نسبت به بازگشایی با وجود شوم coronavirus مدل

مغلوب ساختن پیشی جستن معکوس: Coronavirus نیروی کار خواهد شد ‘در ادامه به طور نامحدود’ شیفت تمرکز برای بازگشایی, واکسن

“ما متوجه است که شما شده اند و همچنان به کار بسیار سخت در این تلاش به طوری که ما می خواستم به شما اجازه می دانم که به زودی به عنوان ممکن است به طوری که شما نمی خواهد صرف وقت بیشتر و تلاش دلیلی” بیلی نوشت.

این تیم می تواند نیاز دوباره در اواخر تابستان یا اوایل پاییز به عنوان فصل آنفولانزا بازگشت او اشاره کرد.

بیلی تشکر شده مدل سازی تیم و در آن گفت: “تولید بسیار بالا-کیفیت نتایج و این بسیار مفید بوده است در هدایت و اطلاع رسانی با فرایند تصمیم گیری.”

ASU اشاره سوالات رسانه ای در این موضوع به دولت در بخش بهداشت و درمان. UA بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در مصاحبه ای در روز سه شنبه, دولت, سلامت, مدیر کارا مسیح گفت: مدل سازی تیم نبود منحل شد.

“ما فقط آنها را به یک توقف برای یک کمی” مسیح گفت. “ما در حال ادامه برای دریافت به روز رسانی FEMA مدل و ما فکر می کنیم که واقعا نماینده که در آن ما هستند. اما ما به آنها بگویید که لطفا ماندن درگیر, از آنجا که ما ممکن است نیاز به آنها را در پاییز به دنبال مدلسازی در طول فصل آنفولانزا.”

مسیح گفت: باید آن را “بسیار آسان به فقط انتخاب کنید تا به تلفن و بخواهید آنها را به عقب می آیند و به ما کمک کردن” و بعد از آن در سال در صورت نیاز.

مسیح گفت که این گروه دوباره پرسید: FEMA سهشنبه اگر مدل آن می تواند منتشر publicly اما بخش دریافت نکرده هنوز پاسخ.

دولت دموکراتیک تشکر. Kelli ساقی ققنوس گفت: در توییتر که این حرکت بود “فوق العاده نگران کننده است.”

“بنابراین کمتر کارشناسان و حتی کمتر شفافیت به عنوان GovDucey بازگشایی #AZ,” ساقی نوشت.

در یک پست وبلاگ در آریزونا بهداشت عمومی انجمن وب سایت, سازمان, مدیر, خواهد فروتن نوشت که این حرکت شگفت آور بود. او گفت که این مدل بود “بسیار سخت کار در حال انجام توسط استعدادهای برتر در این زمینه است که بسیار مفید برای تصمیم گیری شود.”

او اشاره کرد که ایمیل از بیلی نمی استناد به هیچ دلیل خاصی برای این کار به جلوگیری از که آن را به درخواست وزارت رهبری است.

“شب گذشته اقدام به منحل کردن آریزونا COVID-19 مدل سازی کار گروه begs سوال که آیا مدل سازی کار گروه تولید نتایج است که در تضاد با دیگر پیام ها و تصمیم گیری های ساخته شده توسط قوه مجریه?” فروتن نوشت.

دنبال راشل Leingang در توییتر: @rachelleingang.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de