تام بردی و Peyton Manning خوبی در گلف ؟

یک هفته پیش بزرگترین قرعه کشی به COVID-19 خیریه گلف بازی های Rory McIlroy داستین Johnson, ریکی فاولر و متی ولف بود زمین گلف — به ندرت دیده می شود سمینول باشگاه گلف.

اصلی شیفتگی به روز یکشنبه خیریه مطابقت شامل تایگر وودز و Peyton منینگ در برابر فیل مایکلسون و تام برادی است که چگونه بازیکنان فوتبال قادر به انجام بازی های ورزشی از عنصر خود را.

اکثر طرفداران گلف می دانید چه انتظار از جنگل و مایکلسون داشتن آنها دیده می شود بازی به طوری که اغلب. کنجکاوی عامل مورد چگونه بردی و منینگ بازی.

بردی است که یک 8.1 نقص و منینگ یک 6.4. هر دو را تجربه گلف در مرحله بزرگ در AT&T نقش ونگار ریگی دادن ساحل Pro-Am قبل از. منینگ بیش زوج با جنگل یک زن و شوهر بار در pro-am قبل از یادبود مسابقات است.

“من به تام و Peyton مقدار زیادی از اعتبار برای بیرون رفتن در تلویزیون ملی و بازی های ورزشی آنها نیست راحت ترین در” مایکلسون گفت: پست. “آنها هر دو بسیار صالح بازان, اما آن چیزی است که آنها انجام می دهند برای زندگی.”

مایکلسون را سراغ گزارش از شریک زندگی خود را بازی گلف: “تام 8 نقص و او بخش هایی از بازی خود را که قوی تر از آن است و بخش هایی از بازی خود را که ضعیف تر هستند. او واقعا خوب ور رفتن معمولا او واقعا خوب کوتاه آهن بازیکن و او توپ بازدید یک راه طولانی است. اما مثل من او تمایل به آمار چند متمرد درایو به طوری که می تواند یک چالش برای ما به دور سوراخ به ببر و Peyton — به خصوص در جایگزین-شات فرمت.”

این بود که سراغ گزارش ریکی بارنز با آنها بردی زوج شده است در at&T نقش ونگار ریگی دادن ساحل Pro-Am داد ESPN: “واقعی ورزشی, نوسان خوب. به طور کلی, من دیده ام Peyton نوسان او احتمالا نوسان بهتر از Peyton. بدیهی است که Peyton شده است احتمالا بازی کمی بیشتر اما [تام است] گلف باز خوب بسیار coachable. نوع رشد تا بازی بازی.”

بردی پدر و مادر اعضا در کالیفرنیا باشگاه گوهر پنهان در سان فرانسیسکو که در آن بردی بازی های برگزار شده است و اغلب منینگ بازی های برگزار شده است به عنوان یک مهمان.

بهترین سراغ گزارش منینگ را بازی آمد و از پدرش مورچه.

Peyton Manning (left) and Tom Brady talk during Saturday's practice round in preparation for Sunday's match with Tiger Woods and Phil Mickelson.
Peyton Manning (سمت چپ) و تام بردی بحث در طول روز تمرین دور در آماده سازی برای روز یکشنبه مطابقت با تایگر وودز و فیل مایکلسون.گتی ایماژ برای مطابقت با

“او همیشه بسیار ثابت” مورچه منینگ گفت: پست در روز جمعه. “هنگامی که شما می خواهم که شما می توانید بیرون بروید و لذت بردن از بازی گلف خود را با هر کس که شما در حال بازی با, شما می دانید ؟ او کار خود را به جایی که او یک بازیکن خیلی خوب است. من به یاد داشته باشید در حالی که برای او وجود دارد که آن را ضربه اما پس از آن او نوع ترک نگرانی در مورد فاصله و او تبدیل به یک بازیکن بهتر است.

“او خیلی خوب بازی کوتاه. او همیشه خیلی خوب جیک جیک کردن و ور رفتن معمولا. من نمی دانم اگر چیزی وجود دارد که فقط بیرون می پرد تا آنجا که قدرت بازی خود را, اما من فکر نمی کنم که هیچ یک از چیزهایی است که فقط یک آشکار, آشکار ضعف یا نه.

“او مانند بقیه از ما, منظورم این است که می تواند به بد هر زمان. اما من هرگز او را دیده نگرانی در مورد آن بیش از حد. من فکر می کنم او با نزدیک شدن گلف در راه حق. من حدس می زنم او می خواست به خوبی به اندازه کافی که در آن او می تواند با هر کسی. من فکر می کنم او واقعا نقش گلف برای دلایل درست فقط برای لذت بردن از کمک هزینه تحصیلی.”

پس از بازی با منینگ در سال گذشته یادبود pro-am, جنگل گفت: “او را بدست بنابراین بسیار بهتر است. هنگامی که ما برای اولین بار بازی او فقط از نوع شروع کردن در بازی. اما در حال حاضر که او بازنشسته شد او می تواند بازی خیلی بیشتر از گلف.”

تیمی سابق و NFL گیرنده براندون Stokley که نقش بسیاری از گلف با منینگ ESPN گفت: که او را تا حد یک “چرخ” در زمین گلف به عنوان او در زمین فوتبال است.

“همه که تمرکز شما را دیدم در فوتبال می بینم که در گلف” Stokley گفت. “او هرگز اجازه می دهد تا برای یک دقیقه. او فقط باعث بزرگ نقش بر زمین گلف معمولا در زمانی که او واقعا نیاز به یک … شما می دانید که مانند او در روزهای یکشنبه.”

وس Welker, که, گیر افتاد, عبور از بردی در انگلستان و منینگ در دنور به بینش در مورد هر دو بازی گلف به ESPN.

در بردی که یک عضو در باشگاه کشور در Brookline, Mass., و Seminole Welker گفت: “شما ببینید که چگونه او در مورد پرتاب خود را به حرکت [و در گلف] تام آن را به افراطی. همه چیز کامل باشد. زمانی که او با این نسخهها کار در آن او را خیلی خوب گلف باز می تواند شلیک mid-به-پایین 70s. در حال حاضر زمانی که او کار نمی کند در آن … منظورم این است که او را بمکد. بنابراین می توانید آن را در هر راه بروید.”

در منینگ که یک عضو در آگوستا ملی, که در آن او یک بار شات 77 و تا به حال یک سوراخ در یک و همچنین گیلاس تپه های باشگاه کشور در دنور Welker گفت: “Peyton است برای رفتن به ثابت ادی. او می تواند شلیک بالا 70s اما او احتمالا بیشتر شبیه یک کم-80s-نوع و او را خنک کرد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de