در حال ETFs امن… به صورت خرده فروشی سرمایه گذاران ؟

زمانی که قیمت نفت به سقوط کردن یک صخره در ماه آوریل این طرح میتوانست به برخی از قبلا مقدس مالی-بازار اعتقادات.

قابل رویت ترین ممکن است که قیمت نفت ملموس کالا حتی اگر یکی که در حال حاضر بسیار در تقاضا در واقع می تواند به منفی است. اما یکی دیگر از تحقق سپیده در شرکت کنندگان در بازار: اجازه mom-and-pop سرمایه گذاران دسترسی به محصولات مالی است که قبلا دامنه پیچیده معامله گران ممکن است برنده پس از همه.

“ما همیشه می گویند ETFs باید دموکراتیک سرمایه گذاری و اجازه داده اند سرمایه گذاران برای دسترسی به فقط در مورد هر کلاس دارایی و من همیشه فکر می کردم که فوق العاده” گفت: Nate Kait, رئيس جمهور از شهر کانزاس بر اساس مشورتی ETF فروشگاه.

“انتخاب مهم است. اما این یک شمشیر دو لبه است. ما قرار داده ایم بسیار پیچیده سرمایه گذاری در آسان برای دسترسی به لفاف بسته بندی.”

سرمایه گذاران خرده فروشی انباشت اشیاء بدست آمده به بزرگترین و قابل رویت ترین صندوق ارز داد و ستد است که آهنگ قیمت نفت حرکات حتی به قیمت و صندوق سهم ارزش – careened رو به پایین.

ایالات متحده صندوق نفت USO, +4.38% در حال حاضر به 80 درصد در سال تا به امروز حتی به عنوان تعدادی از سرمایه گذاران برگزاری ETF در Robinhood حساب کارگزاری افزایش یافته است بیش از 22 بار در این دوره است. USO مدیران صرف چند هفته در ماه مه برروی آن بکشید صندوق آرایش تقریبا هر روز سعی کنید به ماندن در بالای آب است.

ببینید:سرمایه گذاران خرده فروشی در حال گرفتن ‘hosed” با بزرگترین ETF نفت به پایین تر از 30% در این هفته

و USO در حالی که بسیاری از مشخصات بالا ETF ضربه زدن نبود فقط شکستگی. هشت بورس نفت معامله محصولات بسته به عنوان یک نتیجه از این نوسانات با توجه به مورنینگ داده و در این سال به تاریخ بیشتر ETFs بسته اند از باز برای اولین بار در سال.

و بی قراری بازارهای مالی از چند ماه گذشته رهبری چند شاخص بازار ارائه دهندگان برای به تعویق انداختن به طور منظم برنامه ریزی شده ایجاد توازن از پرتفوی خود را. به عنوان Kait قرار داده و آن را شاخص ارائه دهندگان تصمیم به ریسمان کوچک سیب زمینی در مقایسه با نزدیک به روزانه هر شکلی از USO مدیران فقط برای زنده ماندن اما پرش تعمیر و نگهداری روزمره از آنجا که بازار متلاطم “است نه آنچه (شاخص) قرار بود به انجام.”

در حال حاضر یک اجماع ممکن است در حال ظهور در اطراف این ایده وجود دارد که باید برای حمایت از سرمایه گذاران در ETFs ساخته شده از دارایی های ریسک همانطور که برای کسانی که تجارت دارایی به طور مستقیم. به عنوان ETF صنعت کهنه دیو Nadig گفت MarketWatch در اواسط ماه آوریل از USO, “من می خواهم استدلال می کنند که شما باید سرمایه گذاری در این اگر شما مجاز به سرمایه گذاری در دارایی های اساسی.”

در USO مورد که اشاره به قراردادهای موکول به آینده. سرمایه گذاران که مایل به تجارت آتی از طریق یک کارگزاری باید به نمایش و دریافت مجوز است.

اما نیز وجود دارد دلیلی برای فکر می کنم دیگر ETF محصولات مانند کسانی که با استفاده از اهرم می تواند فقط به عنوان خطرناک است.

“این بسیار روشن است که بسیاری از سرمایه گذاران فردی دست کم گرفتن خطرات حرکت نزولی از بسیاری از سرمایه گذاری های آنها را که به ویژه با توجه به اهرم گفت:” Rawley Heimer یک بوستون استاد دانشگاه که تحقیقات با تمرکز بر تصمیم گیری سرمایه گذاران خرده فروشی در بازارهای مالی است.

“مقدار زیادی از شواهد نشان می دهد که مردم کاملا درک کنید که چگونه اهرم مالی بر ریسک و بازگشت سرمایه گذاری خود را و نمی کمك خطر حرکت نزولی است که همراه با آن” Heimer گفت.

در حالی که ممکن است وسوسه انگیز را به نشان می دهد هر فرد بالغ به اندازه کافی هوشمند به راه اندازی یک حساب کارگزاری و شروع به تجارت ابزار پیچیده باید بدانید آنچه که آنها در حال گرفتن به Heimer و Kait استدلال می کنند در غیر این صورت.

“وجود دارد کاملا دلایل به تلاش برای حفاظت از سرمایه گذاران ناآگاه از خود” Heimer گفت و نه فقط برای فرد خود را رفاه. حضور بیشتر ساده لوح بازیگران در بازار “می تواند باعث تشدید نوسانات بازار می توانید آن را در بازارهای کمتر آموزنده و می تواند منجر به کمبود سرمایه برای موسسات مالی,” او گفت:.

“این صنعت به عنوان یک کل است به انجام یک کار بهتر از آموزش در خطرات” Kait در مصاحبه ای گفت:. “بدون آموزش مناسب این پتانسیل به چشم های سیاه و سفید برای این صنعت است.”

Kait فکر می کند ظریف, برچسب تغییرات ممکن است باعث تفاوت. “ایالات متحده صندوق نفت’ باید ‘ایالات متحده آتی نفت صندوق’,” او گفت:. او همچنین فکر می کند قبلا تلاش های صنعت titan بلکراک به هماهنگی واضح تر شوی در انواع مختلف ارز داد و ستد محصولات مانند ETFs برای بودجه یا ETNs برای یادداشت ها باید بازنگری شود.

(معامله تبادل یادداشت که در واقع بانک-صدور اوراق قرضه با مشخصات بالا, blow-up در تاریخ خود را به عنوان زمانی که یک نوسان سنج از کردیت سوئیس از دست داده و تمام آن ارزش و تعطیل در سال 2018 است.)

مرتبط:در اینجا راه حق به تجارت ETFs

اما Heimer می گوید روشن نیست که آیا سرمایه گذاران در رابطه با کمک آموزش و پرورش و یا با کلاه در تجارت خود را. مانند Nadig او را به نفع بیشتر موانع برای هر کسی که علاقه مند به سرمایه گذاری در غیر سنتی دارایی.

چهارشنبه علامت 10 سال از سالگرد “فلش سقوط” یک روز که در آن بازارهای سهام سقوط به طور ناگهانی از دست دادن یک مقدار که بود که در آن زمان بزرگترین روزانه رها همیشه قبل از دوره نقاهت بعد کمی. در شرایط امروز که برابر به یک 2,157-نقطه قطره برای داو با توجه به داو جونز در بازار داده است.

ETF صنعت شرکت کنندگان باید صرف دهه گذشته با این استدلال که له از پول جدید و تازه سرمایه گذاران به بیشتر منفعلانه-موفق ETFs نمی خواهد مسئول برای بازار بزرگ-گسترده اشکالات و نباید از آن ترسید. در واقع بسیاری از نقطه ای به نقطه ETF انعطاف پذیری در سراسر مارس نوسانات به عنوان اثبات این که محصولات بی خطر هستند.

هنوز USO قسمت به Heimer قابل تامل است. “همانطور که همه این خرده پول رفته به ETFs در آن قرار می دهد قیمت فشار بر دارایی های اساسی و همچنین بقیه بازار,” او گفت:. “ETF جدید از سهام فردی در برخی موارد.”

مرتبط:سرمایه گذاران در حال پرداخت بیشتر برای کوتاه فروش ETFs. در اینجا چیزی است که به ما می گوید در مورد بازار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>