باستان شناسان پیدا کردن حلقه گسترده ای از باستان شفت به استون هنج

یک گروه از باستان شناسان کشف چه چیزی می تواند یکی از بزرگترین سایت های ماقبل تاریخ در بریتانیا در نزدیکی استون هنج.

محققان به رهبری دانشگاه پنسیلوانیا کشف یک حلقه حداقل 20 “شفت” بیش از 32 متر قطر و 16 پا عمیق است که به شکل یک دایره بیش از 1.2 مایل در قطر است. این حلقه که در اطراف محل نوسنگی ایجاد کرد به نام Durrington دیوار می تواند روشن جدید در ریشه های عرفانی دایره سنگ در جنوب غربی انگلستان است.

“منطقه اطراف استون هنج است که در میان بیشتر مورد مطالعه باستان شناسی مناظر روی زمین” وینس گفنی صندلی از دانشکده های باستان شناسی و علوم پزشکی قانونی در دانشکده علوم زندگی در بیانیه ای گفت:. “جالب توجه است که این نرم افزار از تکنولوژی جدید هنوز هم می تواند منجر به کشف یک ساختار ماقبل تاریخ که در حال حاضر به طور قابل توجهی بزرگتر از هر مقایسه ای ماقبل تاریخ بنای تاریخی که ما می دانیم در بریتانیا حداقل.”

گفنی گفت: زمانی که چاله ابتدا شناسایی آنها معتقد بودند به ویژگی های طبیعی. ژئوفیزیک نظرسنجی مجاز محققان به کشف یک “الگوی در مقیاس گسترده است.”

“این نشان می دهد اهمیت Durrington دیوار Henge, پیچیدگی ساختار تاریخی در استون هنج چشم انداز و ظرفیت و تمایل جوامع نوسنگی به رکورد خود cosmological اعتقاد به سیستم های در راه و در یک مقیاس است که ما هرگز قبلا پیش بینی شده است.”

باستان شناسان بر این باورند دایره شفت ایجاد شده در حدود 4500 سال پیش است و ممکن است مشخص شده اند یک مرز در اطراف عظیم henge در Durrington دیوار است که می تواند هدایت مردم به سمت اماکن مذهبی و هشدار به دیگران و نه به صلیب.

این سایت در واقع کمی بیش از یک مایل در شمال شرقی استون هنج معروف ترین از بسیاری از اسرار آمیز محافل سنگ ساخته شده از هزاران سال پیش در بریتانیا. این بنای تاریخی بزرگ ساخته شده بود بین 3000 B. C. و 1600 قبل از میلاد است و یکی از کشور محبوب ترین جاذبه های گردشگری است.

صدها نفر از مردم از جمله druids و مشرکان به طور معمول بازدید از سایت در تابستان و زمستان solstices اما در این سال را جشن لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این کشف محققان اجازه به “نوشتن فصل جدیدی در داستان استون هنج چشم انداز” با توجه به نیک Snashall ملی اعتماد باستان شناس برای استون هنج و Avebury میراث جهانی یونسکو.

“به عنوان مکانی که در آن سازندگان استون هنج زندگی می کردند و feasted Durrington دیوار کلیدی است برای باز کردن داستان گسترده تر استون هنج چشم انداز” او گفت:. “این کشف شگفت آور به ما ارائه می دهد بینش های جدید به زندگی و اعتقادات ما نوسنگی اجداد.

دنبال N’dea Yancey-براگ در توییتر: @NdeaYanceyBragg

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de