آنتونی نلسون پذیرای پدربزرگ کلمات در ترک Seton سالن برای منهتن

آنتونی نلسون هنوز در حصار مطمئن نیستید اگر او واقعا می خواست به ترک Seton سالن. مطمئن شوید که وجود دارد ممکن است فرصت های بهتری در جای دیگر. اما او دوست داشت هم تیمی های خود دوست کارکنان مربیگری و دوست داشت مدرسه.

در آوریل. 20 او در نهایت تصمیم گرفت از آن زمان به حرکت می کند. او پدر بزرگ استیون گیلاس, درگذشت, در سن 70 از رمان coronavirus. او نیست که در هر زمان بیشتری را هدر ندهید.

“او به من گفت: ‘شما نیاز به رفتن به جایی هستید و می خواستم.’ من همیشه نگه داشته و هر چه او به من گفت که در پشت سر من در همه زمان ها” نلسون گفت: پست در یک مصاحبه تلفنی پس از ارتکاب به انتقال به بازی برای استیو Masiello در منهتن بیش از لانگ بیچ دولت است. “او یکی از اولین کسانی که برای قرار دادن یک توپ بسکتبال در دست من است.”

هنگامی که آن را به چیدن یک مدرسه نزدیک شدن به هارلم خانه مهم بود. Seton سالن نبود اما نلسون دوست game, این ایده از بازی در واقع در خانه.

“است که یک بخش بزرگ” او گفت:. “خانواده من به من نیاز دارد و در این لحظه است.”

Nelson, نرم و صاف کردن southpaw نقطه گارد وارد Seton سالن به عنوان یک بسیار مورد توجه سه ستاره و جذب یک چشم انداز که او نیز به استقبال توسط مینه سوتا, Dayton, Clemson و سینسیناتی. او تا به حال برخی از لحظات بزرگ در دو سال وجود دارد مانند 10 نقطه, چهار-کمک به عملکرد ناراحت مریلند در ماه دسامبر اما او هرگز در زمان گام بعدی به طور متوسط 2.6 امتیاز 2.0 کمک و 11.4 دقیقه در هر بازی در دو فصل. زمان بازی سقوط کردن در اواخر سال, در بخشی به دلیل مصدومیت زانو و ظهور یک بار پیاده روی در Shavar رینولدز.

“من نا امید شده بود من یک شانس بیشتر تاثیرگذار در دادگاه با هم تیمی های من” نلسون گفت. “اما من خوشحال بودم که ما برنده شد.”

پس از اعلام قصد خود را برای ترک 6-پا-4 نلسون شنیده ها از یک میزبان از مدارس اما در نهایت حل و فصل در منهتن و ساحل طولانی دولت است. راحتی خود را با مربیگری کارکنان به ویژه در سر مرد Masiello و دستیار RaShawn فروشگاه های ساخته شده آن را یک “no-brainer” به انتخاب Jaspers. او شناخته شده است فروشگاه های سال – او را با فروشگاه’ برادر کوچکتر – و امیدوار است برای کمک به این برنامه را به اوج خود تحت Masiello هنگامی که آن را برنده متوالی MAAC تاج در 2014-15.

“او به من اعتماد به نفس به احساس می کنم مثل من می توانید بر روی هر چیزی. من احساس می کنم این برنامه دارای تعداد زیادی از پتانسیل برای انجام کارهای خوب” نلسون گفت. “این گام بعدی من احساس می کنم آن را در مورد نام و یا مدرسه و یا بالا و عمده پایین-عمده. من نیاز به اطراف افرادی که در حال رفتن به به من اعتماد کن به من کمک کند بهتر و کمک به من به جایی که من می خواهم برای رفتن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>