Anthony Fauci: MLB نباید هر بازی پس از سپتامبر

با لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان آن انجمن استدلال بیش از زمانی که فصل شروع باید یکی از کشور های پیشرو coronavirus کارشناسان وزن در مورد زمانی که بازی باید پایان.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نمی خواهید برای دیدن بازی بیس بال, بازی های برگزار شده فراتر از ماه سپتامبر این سال است.

صحبت کردن با لوس آنجلس تایمز Fauci گفت: “اگر سوال این است که من می خواهم سعی کنید به نگه داشتن آن در هسته اصلی ماه های تابستان و پایان آن را با روشی که ما بازی سری جهانی تا پایان ماه اکتبر هنگامی که آن را سرد. من اجتناب از آن است.”

متعدد ایالات متحده از جمله بسیاری هستند که خانه به MLB تیم شاهد افزایش در COVID-19 موارد است.

“حتی در آب و هوای گرم مانند در آریزونا و کالیفرنیا و ما در حال شروع به دیدن resurgences به عنوان باز کردن (بعد از پناهگاه در خانه دوره),” Fauci گفت: بار. “اما من فکر می کنم شانس وجود دارد که کمتر از یک موضوع در پایان ماه ژوئیه و همه از اوت و سپتامبر هستند خیلی بهتر از اگر شما رفتن به ماه اکتبر است.”

Dr. Anthony Fauci
Dr. Anthony Fauciایسنا

Fauci گفت: اجتناب از اکتبر بیس بال احتمالا سودمند و اضافه کرد: “من می خواهم به تاکید ‘احتمالا.’ این ویروس این است که نگه می دارد ما را فریب دهد. تحت شرایطی بیشتر — اما ما نمی دانیم در اینجا — ویروس بهتر است زمانی که آب و هوا شروع به سرد و مردم شروع به صرف زمان بیشتری را در داخل به عنوان مخالف به خارج. جامعه شانس بیشتری برای آلوده شدن.

“احتمال این است که اگر شما چوب به هسته ماه های تابستان شما بهتر است حتی اگر هیچ تضمینی وجود ندارد. … اگر شما نگاه کنید در این نوع از چیزهایی که می تواند اتفاق می افتد وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد از هر چیزی. شما می خواهید به آن را انجام دهد در زمانی که وجود ندارد همپوشانی بین آنفلوانزا و احتمال سقوط موج دوم.”

با توجه به اینکه بیس بال باید در نظر اعتراف طرفداران در استادیوم برای بازی Fauci گفت: بار “مگر در مواردی که شما یک کاهش چشمگیر در موارد من احساس راحت در فاصله صندلی که در آن شما را پر کنید نصف یا یک سوم و یا هر آنچه در آن است از ورزشگاه و همه ملزم به پوشیدن ماسک در ورزشگاه.”

بحث در مورد زمانی که و چگونه فصل بیس بال باید اقدام همه فرضی در این نقطه به عنوان صاحبان تیم و بازیکنان اتحادیه مشغول هستند چابک نبرد بیش از منابع مالی از یک راه اندازی مجدد برنامه ریزی کنید.

MLB بازیکنان ارتباط اعلام کرد بیش از آخر هفته که آن را رد کرد و مدیریت آخرین پیشنهاد در تعدادی از بازی ها و نرخ پرداخت, درخواست, MLB برای تنظیم تاریخ به صورت یک به شدت کوتاه شده برنامه. MLB کمیسر راد مانفرد بازگشت اخراج دوشنبه با بیان او نمی خواهد موسسه یک برنامه با توجه به این اتحادیه را “تصمیم به پایان دادن حسن نیت مذاکرات است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de