Anthony Fauci, دبورا Birx پوشیدن ماسک تهمت نیست در آدرس coronavirus واکسن

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت بالا مشاوران – Anthony Fauci و دبورا Birx – نشان داد تا در رویداد جمعه با ماسک محافظ هر چند خود رئيس جمهور ادامه داد: برای مقابله با تحریمهای هر نوع چهره و پوشش.

“ما تمام شده است آزمایش” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا در مورد تصمیم خود برای رفتن بدون ماسک. “من شده است تست شده است.”

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی یکی از سه مقامات وزارت بهداشت که به امضا بیانیه ای در این هفته گفت: آنها می پوشیدن ماسک و اقدامات احتیاطی دیگر در حوادث.

Fauci و Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی ایستاده بود پشت مغلوب ساختن پیشی جستن با ماسک به عنوان رئیس جمهور مورد بحث در یک پروژه به منظور توسعه یک واکسن برای coronavirus.

رئیس جمهور است و با استواری به پوشیدن ماسک در هفته های اخیر با وجود جدید کاخ سفید دستورالعمل که نیاز به کسانی که در اطراف آنها را به انجام این کار.

Ivanka Trump, دختر و مشاور ارشد به پدرش گفت که او می پوشد یک ماسک در کاخ سفید و اضافه شده که از پروتکل های مختلف به عنوان آنها مربوط به خود رئيس جمهور.

“وجود دارد روش های مختلف آن را به عنوان مربوط به تعامل با رئیس جمهور” Ivanka Trump گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در روز پنج شنبه زمانی که خواسته در مورد انتقاد از پدر دریافت کرده است برای کاهش به پوشیدن ماسک ،

رئیس جمهور “است که در آزمایش روزانه – همه کسانی که در تماس با او در حال آزمایش روزانه” او در مصاحبه ای گفت:. “هیچ کس در مجاورت نزدیک به او نیست که با پوشیدن ماسک.”

منتقدان می گویند تهمت امتناع به همین یک ماسک تنظیم یک مثال بد در, بهترین و به خطر انداختن دیگران در بدترین حالت. رئیس جمهور حتی رد یک چهره پوشش زمانی که او در سفر یک ماسک مرکز تولید هفته گذشته در آریزونا.

تهمت نیز رفت سر مواجه زمانی که او در سفر یک تجهیزات پزشکی کارخانه پنج شنبه در آلن تاون پنسیلوانیا است. پس از او وارد شده در پنسیلوانیا دولت فرماندار دموکرات تام ولف در زمان یک شات در رئیس جمهور بیش از این ماسک موضوع است.

“ماسک اضافه کردن یکی دیگر از لایه محافظ برای کمک به متوقف کردن گسترش #COVID19,” گرگ توییتی اما ذکر نه رئیس جمهور. “این مهم است که به عنوان بسیاری از مردم ممکن است پوشیدن ماسک در هنگام خروج از خانه.”

می خواهید به صحبت بیشتر در مورد سیاست؟: Join our Facebook group: ‘در سراسر راهرو در سراسر کشور.’

بسیاری از بازدید کنندگان به کاخ سفید پوشیدن ماسک های این روز است.

رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل بیماری و استیو هان کمیسر غذا و دارو امضا بیانیه همراه با Fauci متعهد به پوشیدن ماسک و دیگر محافظ مراحل را هنگام ورود به اجرایی عمارت.

ماسک قانون اجباری نیست برای سر گروه که کار نمی کند در کاخ سفید است.

در کاخ سفید واکسن حوادث دو مقامات عالی رتبه – وزیر دفاع علامت Esper و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر – همچنین انجام می پوشند نه چهره پوشانده اند.

در مورد روش های مختلف مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گفت: مشاوران آنها می تواند انجام آنچه آنها می خواستند در مورد ماسک.

“شما می توانید blame it on me,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من به آنها این گزینه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>