آنتونی دیویس فکر می کند لیکرز به پیروزی یک عنوان بهتر است در حال حاضر

لس آنجلس — ناگهانی تعلیق از NBA فصل بود یک ناامیدی برای آنتونی دیویس.

“این اتفاق افتاده است در روز تولد من است که نوعی بد شانسی چون من نمی تواند هر چیزی را انجام دهید” لس آنجلس لیکرز ” هفت-زمان-ستاره مرد بزرگ گفت: با خنده.

دیویس تبدیل شده 27 مارس 11 وقتی NBA تعطیل در میان coronavirus بیماری همه گیر. پس از چند ماه خانه نشین صرف شده تا حد زیادی بهبود خود بازی های ویدئویی مهارت های دیویس پشت در محل کار به عنوان لیکرز تلاش خود را برای رسیدن به قطع اهداف است.

Davis, LeBron James و لیکرز در حال جمع آوری برای فردی تمرینات این هفته در آماده سازی خود را برای سفر به اورلاندو, جایی که آنها در میان مورد علاقه های شما را به نفع خود تمام آن را در این فوق العاده NBA فصل است. لیکرز (49-14) منجر شد کنفرانس غرب و آماده سازی خود را برای اولین بار اجرا حذفی با هم زمانی که همه چیز متوقف شده است.

دیویس هنوز هم دوست دارد لیکرز’ شانس رقیب برای حق رای دادن را 17th قهرمانی.

Anthony Davis
Anthony Davis, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

“در واقع من فکر می کنم ما شانس بالاتر فقط به خاطر اینکه همه ما در حال استراحت است و ما همه آماده رفتن به,” دیویس گفت: روز شنبه در اولین گسترده اظهار نظر عمومی از مارس. “اگر هر چیزی شانس ما رو بالاتر و آن را به فقط در مورد کسی که می خواهد آن بیشتر است.”

در این زمان بود که نفع خاص برای دیویس که عمدتا از طریق معمول خود مجموعه ای از آزار دهنده صدمات در طول فصل اول خود را پس از مهندسی تجارت از نیواورلئان به لیکرز به طوری که او می تواند به بهبود شانس خود را از برنده شدن در یک حلقه. دیویس به حال مشکلات با آرنج خود را tailbone و شانه در نقاط مختلف این فصل اما همه آنها خاطرات در حال حاضر.

“این برای من خوب اجازه دهید به برخی از طولانی صدمات من تا به حال نسبت به زمانی که NBA متوقف نوع بهبود و التیام,” دیویس گفت:. “(من می توانم) بازگشت به بهترین نسخه از خودم. من احساس می کنم 100% سالم. من نمی ‘احساس’ من (100% سالم). من احساس می کنم مثل من آماده رفتن هستم.”

دیویس بازی کرده است پر زرق و برق که سالم برای لیکرز به طور متوسط 26.7 امتیاز 9.4 ریباند و 3.1 کمک با 27 دو-دو برابر در 55 بازی. او همچنین به طور متوسط 2.4 بلوک در حالی که بازی دفاع ستارگان برای یکی از NBA را بالا دفاعی تیم است.

“امیدوارم بهترین ها هنوز در راه اند” گفت: لیکرز مربی Frank Vogel که در ستایش دیویس’ قابلیت بازی از طریق آسیب است. “هر زمان Anthony Davis طول می کشد طبقه شما باید فرصتی برای دیدن چیزی خاص. او در ادامه به دریافت بهتر و او با این نسخهها کار بسیار سخت است.”

در حالی که دیویس جهات تصمیم لیکرز شروع گارد اوری بردلی به جست و خیز NBA راه اندازی مجدد دیویس می گوید: او هرگز در نظر گرفته است که گزینه بسیار برای به دست آوردن از بازگشت.

“ما در یک موقعیت را به نفع خود قهرمانی, اما (نیز) من فکر می کنم ما با هم قوی تر,” دیویس گفت:. “هر کس در اورلاندو ما قصد داریم بدیهی است که صحبت کردن در مورد همه چیز که در جریان است از یک بی عدالتی اجتماعی نبوده است. و … NBA, من فکر می کنم که در آن زمان ما در حال رفتن به تنها آنهایی که در تلویزیون. بنابراین من فکر می کنم ما قادر به افراد بیشتری در اتاق از تیم های دیگر و دریافت ایده های دیگر و کشف کردن چگونه ما می تواند جهان را تغییر دهید.”

لیکرز هنوز هم نمی دانم که آیا دوایت هاوارد به آنها ملحق خواهد شد در اورلاندو اما وگل معتقد است بعید است Davis را به بازی به طور گسترده در مرکز حتی اگر Howard بازی نیست. که بدون شک خبر خوبی برای دیویس که ترجیح به بازی قدرت رو به جلو است.

دیویس گفت که او به صرف وقت خود را با خانواده. او شده است خوب غذا خوردن و ورود مقدار زیادی از ساعت ها با یک کنترل را در دست خود را.

“من بدست واقعا بزرگ در ندای وظیفه,” او گفت:. “من بدست واقعا بزرگ در (NBA) 2K.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de