اندی دالتون سرزنش کثیف Bengals خروج به صورت رایگان-آژانس برزخ

اندی دالتون نیست شکافنده Bengals. این سبک او نیست. اما سه بار نرم افزار کاسه کارفرمایی است که به وضوح هیجان زده با چگونگی خروج خود را – و یا سال آخر خود را در سینسیناتی – بازی کردن.

هر چند واضح بود دالتون نبود رفتن به نگه داشته می شود در اطراف او پس از benched شد در میانه فصل و تیم zeroed در LSU ستاره جو نقب زدن با اولین انتخاب در پیش نویس NFL او نبود رسما اجازه رفتن تا پنج شنبه. و آن را ممکن است صدمه دیده است شانس خود را برای محکم نگاه داشتن بر روی یک تیم جدید که داده ام به او یک فرصت برای شروع است.

“در این سال وجود دارد یک مقدار خوبی از quarterbacks که در دسترس بود” دالتون گفت: Bengals’ وب سایت رسمی. “من فکر می کنم آن را کار کرده اند متفاوت اگر من تا به حال شده است یک عامل رایگان زمانی که لیگ جدید سال آغاز شده است. من هنوز تحت قرارداد که به من صدمه دیده است.”

دالتون, 32 شده بود با Bengals از سال 2011 زمانی که آنها او را با 35 انتخاب در پیش نویس از TCU. او به رهبری آنها را به پنج مستقیم حذفی ظاهر از 2011-15 اما در اجرا به پایان رسید در سال گذشته به عنوان سینسیناتی کف و او انداخت 14 interceptions در مقایسه با فقط 16 touchdowns در 13 بازی. دالتون benched شد فقط قبل از مهلت تجارت و بعد از آن به رهبری Bengals به خود تنها دو برد از سال است. او معتقد بود تیم بودند در تمایل به تجارت برای او این offseason چرا که آنها می دانستند سینسیناتی در نهایت او را آزاد.

“من مطمئن هستم که تیم می دانستند که آنها [به Bengals] بودند رفتن به کارفرمایی شماره 1 و آنها را انتشار و وجود دارد هیچ دلیلی برای عجله به هر چیزی” دالتون گفت.

وضعیت نا امید کننده بود از او تا به حال شناخته شده است قبل از آن که Bengals می خواستم به حرکت می کند از او می تواند در جای دیگری است.

“من آرزو می کنم اگر [مربی زک تیلور] بود فکر کردن در مورد آن حداقل به من اجازه دهید سعی کنید برای دیدن اگر من می تواند در نهایت در جایی دیگر و یا حداقل دیدن اگر علاقه وجود دارد احتمالا در گرفتن داد و ستد” دالتون ESPN گفت: در ماه اکتبر. “که در آن نقطه راه آن به کار گرفته شد وجود دارد نبود زمان کافی برای حتی که اتفاق می افتد.”

NFL شبکه گزارش روز شنبه که پلنگ را “مشروع بهره” در دالتون. این پرستان نیز به نظر می رسد به عنوان یک پتانسیل فرود نقطه. دالتون بود که با توجه به کسب درآمد $17.7 میلیون در سال 2020 نهایی فصل شش ماه تمدید قرارداد او امضا شده در ماه اوت 2014.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>