جو بایدن را انکار صریح.

این بدان معنا نیست که او قرار داده و این اختلاف را به استراحت.

در اولین مصاحبه خود در مورد اتهامات سابق سنا کارمند بایدن بارها و بارها اعلام کرد که او هرگز تجاوز جنسی تارا Reade و از او خواست که ملی Archives جستجو رسمی خود پرسنل پرونده آزار و اذیت شکایت او می گوید: او واصل در آن زمان در سال 1993.

“این هرگز اتفاق افتاده است, دوره,” او گفت:.

اما معاون رئیس جمهور سابق به نظر می رسید تعادل پرتاب هنگامی که میکا برژینسکی co-لنگر از MSNBC را صبح جوفشرده او در مورد اینکه آیا او نیز دستور جستجوی خود در مجلس سنا مقالات بایگانی شده در دانشگاه Delaware. و او در تلاش برای توضیح به طور مستقیم به همین دلیل حمایتی کلمات او گفت: در مورد متهم کریستین Blasey فورد در دیوان عالی کشور تایید جلسات برای برت Kavanaugh در سال 2018 نباید اعمال می شود به تارا Reade امروز.

خواندن بیانیه ای: جو بایدن کامل بیانیه تارا Reade حمله به اتهام

در این مصاحبه بایدن مورد نیاز برای مقابله با این اتهامات شخصا و به طور مستقیم. او که در کلماتی که در سمت چپ او را بدون تکان دادن اتاق – صراحت بیان که این اتفاق نمی افتد که او نمی یاد یا این که این ممکن است ناشی از نوعی سوء تفاهم است. درخواست خود را به دبیر مجلس سنا به منظور جستجوی پرسنل سوابق منتقل اعتماد به نفس خود را که او تا به حال هیچ چیزی برای پنهان کردن.

بایدن همچنین نیاز به مربع خود را انکار با استانداردهای #MeToo جنبش از جمله ادعای برخی از زنانی که جلو آمده و با اتهام آزار و اذیت سزاوار به باور. یک طنز این است: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات و حتی پس از او شده بود متهم به سوء رفتار جنسی با بیش از یک دوجین زنان و پس از او شنیده میشد لاف زدن در مورد تجاوز جنسی در یک Access Hollywood ضبط کمک در ایجاد تغییر چشم انداز که در آن بایدن در حال حاضر در نظر گرفته.

که سخت تر خط برای معاون رئیس جمهور سابق به راه رفتن و او را با راحتی کمتر و کمتر موفقیت است. اگر چه او بارها و بارها حاضر به حدس و گمان در مورد Reade انگیزه در تراز اتهام وقتی پرسید که چه پیغام او را برای او به سادگی تکرار: “این هرگز اتفاق افتاده است.”

آنچه ما می دانیم:تارا Reade می گوید جو بایدن sexually assaulted او در سال 1993.

نسبتا یا نه اتهامات او را حمل خاص خطر برای بایدن از آنجا که خود را با نام تجاری همدلی است.

در ایالات متحده آمریکا امروز/Suffolk نظرسنجی دوشنبه منتشر شد 57 درصد از افراد مورد بررسی بایدن گفت که “در مورد مراقبت از مردم مثل من;” فقط 39 درصد گفته اند که از مغلوب ساختن پیشی جستن. چه چیزی بیشتر انرژی در حزب دموکرات از جمله دستاوردهای آن در سال 2018 انتخابات میان دوره ای آمده اند از رای دهندگان. در یک سر به سر مسابقه در ایالات متحده آمریکا امروز, نظرسنجی, مردان, پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن 49%-41%. زنان اکثریت حمایت بایدن از 60%-32%. آنها خود را به او داد زمان 50%-40% در سراسر کشور منجر شود.

بایدن بوده است افزایش است با ادامه حمایت از برخی از بالاترین رتبه بندی زنان دموکراتیک در سیاست است. مجلس نانسی پلوسی روز پنج شنبه برش های کوتاه یک سوال در مورد Reade و گفت: او تا به حال یک “بزرگ سطح راحتی” در سابق معاون رئیس جمهور. نیویورک بهداشت ، کریستن جیلیبرند یک رهبر در مبارزه با آزار جنسی روز چهارشنبه گفت “معاون رئیس جمهور بایدن به شدت رد این اتهامات و من حمایت معاون رئیس جمهور بایدن.”

حمایت بایدن: برجسته دموکراتیک زنان ایستاده بایدن در میان تجاوز جنسی ادعا

اما منفی می تواند سخت برای اثبات و باقی مانده از یک اتهام می تواند ثابت کند سمج. به یاد داشته باشید باراک اوباما گواهی تولد? هیلاری کلینتون ایمیل ؟

هر دو مورد مطالعات سیاسی از پرخوری جلوگیری کنیم؟. حتی افشا و خنثی اتهامات مانند کاذب پیشنهاد که رئیس جمهور سابق اوباما متولد کنیا می توانید سگ مقامات دولتی و بالا بردن سوالات آنها مجبور به صرف زمان و تلاش برای نبرد.

در طول مبارزات انتخاباتی 2016 تهمت ساخته شده انتقاد از کلینتون تصمیم به استفاده از یک ایمیل خصوصی و سرور در حالی که او وزیر امور خارجه نه تنها یک ماده از قضاوت اما همچنین یک راه برای بالا بردن سوال در مورد اسرار چه او ممکن است تلاش کرده اند به سپر. در نظرسنجی از رای دهندگان ترک پای صندوق های رای در روز انتخابات نزدیک به دو سوم گفت: استفاده از ایمیل خصوصی زحمت آنها از جمله یکی در چهار کلینتون رای دهندگان.

او تلاش برای چشم پوشی از این موضوع به انتقاد از خبرنگاران برای پوشش آن به اخراج آن با طعنه موفق نبود. کسانی که درس بایدن اردوگاه در تلاش بود تا اعمال خود را با تلاش های جمعه به طور مستقیم و به طور جدی رد این دم اختلاف است.

که گفت: این اولین مصاحبه ای که بایدن را در مورد این موضوع نیست و به احتمال زیاد به گذشته است. تارا Reade ممکن است مطمئن شوید که. خواهد شد تا جمهوریخواهان.

چیدن یک VP: دیدار تیم کمک خواهد کرد که جو بایدن انتخاب خود را در حال اجرا همسر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de