ایلینوی بود mauled به مرگ حیوان خانگی بولداگ فرانسوی, مقامات می گویند

حومه شیکاگو بود به ضرب mauled توسط یک بولداگ فرانسوی است که او به تازگی به تصویب رسید که تا به حال تربیت شده اند برای مبارزه با, مقامات گفت.

لیزا Urso از اینگلساید ایلینوی داشت العملی در پاسیو از خانه اش در روز شنبه. محققان گفت که او از یک حمله از یکی از سه سگ او. 52 سال بود و دوم بولداگ فرانسوی بود که که با خون بر روی آن و یک سگ گله اسکاتلندی مرز.

این بولداگ فرانسوی است کوچکتر نژاد است که به طور معمول در ارتباط با حملات مرگبار.

“من نفرت را به آن می گویند اما متاسفانه آن را باطل حمله” لیک کانتی پزشکی قانونی دکتر هوارد کوپر گفت. “شما واقعا فکر می کنم در مورد آن اتفاق می افتد با یک کوچکتر نژاد سگ, اما ما فراموش حیوانات می تواند قدرتمند باشد,” او گفت:. “این حیوانات بسیاری از فک قدرت است.”

کوپر گفت: سگ حمله Urso داخل خانه او قبل از او ساخته شده آن را به پاسیو, جایی که او درگذشت. Urso تا به حال نیش زخم ها و خراش ها در بازوها و پاها و تنه.

کوپر گفت: شیکاگو تریبون که تنها یک بولداگ فرانسوی تا به حال سابقه گاز گرفتن و که آن را غیر ممکن می دانم که آیا آن را تنها سگ حمله کردند که Urso.

سگ فکر به کشته Urso خواهد بود انسانی معدوم, شیکاگو تریبیون گزارش داد. کوپر گفت: سگ وزن حدود 55 پوند است.

مقامات گفتند که سگ به تازگی مورد حمله قرار Urso دوست پسر. Ursa سپس درخواست به سگ خود را پس از آن گرفته شد توسط Lake County حیوانات مراقبت و کنترل است.

در ایلینوی دولت قانون می گوید که یک حیوان کنترل آژانس تعیین می کند که آیا یک سگ است “خطرناک است.” مالک پس از آن باید پرداخت $50 امنیت عمومی خوب و سگ عقیم یا spayed و میکرو روبرو است. یک سگ است که تلقی “باطل” اگر آن یافت شده است به “خطرناک” در سه نوبت جداگانه.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>