8 ساله بود به ضرب گلوله در آتلانتا در نزدیکی وندی رستوران که در آن Rayshard بروکس کشته شد, پلیس می گویند

تیراندازی آغاز شد و در چهارم جولای آخر هفته در آتلانتا و مجروح شدن بیش از 20 نفر و کشته شدن سه تن از جمله 8 دختر ساله, پلیس گفت:.

تحقیقات در جریان است پس از 8 سال بود به ضرب گلوله شنبه شب در سراسر خیابان را از وندی رستوران که در آن یک افسر سابق پلیس کشته Rayshard بروکس, مقامات گفت.

Secoriea ترنر در یک ماشین با مادر و بزرگسالان در I-75/85 زمانی که آنها خارج شد بر روی University Avenue, سخنگوی پلیس گروهبان جان Chafee گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. به عنوان راننده در تلاش برای ورود یک پارکینگ در 1238 پریر جاده یک گروه از افراد مسلح مسدود ورودی Chafee گفت.

کسی از این گروه شروع به تیراندازی به ماشین چند بار قابل توجه 8 ساله, پلیس گفت:. دختر گرفته شده است به آتلانتا مرکز پزشکی که در آن او را از آسيب.

شده اند وجود دارد, ادامه تظاهرات در نزدیکی وندی رستوران پس از مرگ بروکس و جورج فلوید بود که کشته شده توسط پلیس در مینیاپولیس در روز یادبود.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است” آتلانتا شهردار Keisha لنس کف گفت: در روز شنبه در کنفرانس خبری.

“شما به ضرب گلوله کشته و یک کودک. و فقط یک تیرانداز وجود دارد حداقل دو بورس” پایین گفت. “اگر شما می خواهید به بخشی از یک راه حل و نه مشکل شما نیاز به پاک کردن منطقه است.”

افسران پلیس در حال ارائه یک 10.000 دلار پاداش برای کسب اطلاعات بیشتر در ترنر مرگ است.

پس از مقامات برگزار شد کنفرانس مطبوعاتی پلیس در پاسخ به یکی دیگر از تیراندازی در پریر جاده Atlanta Journal-Constitution گزارش شده است.

پلیس دو نفر که به نظر می رسد به ضرب گلوله کشته شده است و بعد از آن گفت که یک سوم قربانی شد و به یک بیمارستان نیز در همان محل Atlanta Journal-Constitution گزارش شده است. یک قربانی جان خود را از آسیب های این روزنامه گزارش داد.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>