Amtrak ارائه می دهد خرید یک دریافت یک ارتقاء در آن جای خواب قطار در میان COVID-19 — با گرفتن

Amtrak می خواهد شما را به رویاهای شیرین دفعه بعد که شما سفر — به طوری که آن را شیرین معامله در آن جای خواب “roomettes.”

خدمات راه آهن ارائه شده است یک خرید-یک-دریافت-یکی-رایگان تخفیف در این تابستان برای آن roomette اقامت معنی که یک نفر کتاب roomette آنها می توانند خود را دوم بلیط رایگان. یک roomette شامل دو صندلی که تبدیل به تخت با پنجره های بزرگ, تازه حوله و ملحفه و یک حمام خصوصی و دوش.

به علاوه: “اختصاصی ماشین خواب همراه فراهم می کند خدمات گردش کمک می کند با وعده های غذایی کمک می کند تا با توشه و سهام بزرگ داستان زندگی روی ریل” با توجه به انتشار اخبار ارائه شده توسط Amtrak سخنگوی اولیویا ایروین. “همه مشتریان در اتاق خصوصی دریافت تعریف دسترسی به سالن اصلی در ایستگاه های اولویت شبانه روزی و تعریف وعده های غذایی پردازنده.”

مثل همیشه هر چند مطالعه چاپ خوب قبل از رزرو. این پیشنهاد را تنها طول می کشد برای یک مدت زمان محدود بین ژوئیه 7 از طریق جولای 17, برای سفر آغاز جولای 13 طریق سپتامبر. 30.

نیز وجود دارد دیگر هشدارهای. معامله منوط به در دسترس بودن و در دسترس نیست در خودکار قطار (قطار که در آن شما را به وسیله نقلیه خود را همراه برای سوار شدن). شما همچنین باید کتاب حداقل سه روز در پیشبرد و شما نمی توانید این ترکیب را با تخفیف دیگر. لغو هزینه اعمال می شود بسته به اینکه چگونه نزدیک شما را به لغو رزرو تاریخ. به عنوان خوانده شده تا در بقیه شرایط و ضوابط اینجا.

نمونه مقصد کرایه (تغییر) عبارتند از:

  • شیکاگو به مینیاپولیس و سنت پل برای $193
  • واشنگتن به شیکاگو برای $319
  • آتلانتا به نیواورلئان برای $243

Roomettes در دسترس هستند در سراسر کشور در این خطوط: کالیفرنیا باد صبا کاپیتول محدود کاردینال شهر New Orleans, ساحل نور ستاره هلال, امپراتوری سازنده ساحل دریاچه محدود نقره ای و خدمات و جنوب غربی رئیس غروب محدود و تگزاس عقاب.

مهمان می تواند دسترسی به تخفیف با وارد کردن کد V306 زمانی که رزرو از طریق Amtrak برنامه و یا استفاده از این صفحه را کرایه یاب.

چه متفاوت در هیئت مدیره

اگر شما در میانهی شب گرفته شده از یک تصادف مرگبار قطار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس انتظار می رود برخی از تغییرات در طول فرآیند رزرو و شبانه روزی.

Amtrak waiving تغییر و لغو هزینه های رزرو شده توسط Aug. 31. آن را نیز محدود کردن فروش بلیط برای حفظ فاصله اجتماعی بین مسافران است.

Amtrak افزایش یافته است تمیز کردن و ضد عفونی سطوح و مناطق لمس در قطار و ایستگاه های. آن را نصب کرده است روشن موانع حفاظتی در ایستگاه برای کاهش تماس بین مسافران و کارکنان.

مسافر ملزم به پوشیدن پوشش صورت در قطار و در ایستگاه های, به جز در اتاق خصوصی. آنها را تشویق به وارد 30 دقیقه قبل از خروج برنامه ریزی شده زمان برای جلوگیری از ازدحام.

همه غیر ایمنی مربوط به مواد حذف شده از در پشتی جیب و مسافران می توانند درهای باز بین قطار با پای خود.

مواد غذایی خدمات حمل کردن فقط. ناهار خوری و سالن در دسترس است در برخی از راه دور از مسیرهای فیزیکی فاصله پروتکل های. پلاستیک موانع نصب شده در کافه شمارنده و فیزیکی فاصله نشانگر و نشانه ها اضافه شده اند. Amtrak است که تنها با پذیرش پرداخت cashless.

کمک: Curtis تیت

خوب است بدانید: Amtrak به کاهش نیویورک-فلوریدا قطار شروع 6 جولای با کاهش بیشتر در آینده Oct. 1

بازگشت به آغاز: چه تصادف مرگبار مسافران نیاز به دانستن به عنوان خدمات قطار می آید و از بیماری همه گیر کوروناویروس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>