در میان coronavirus AP آزمون آنلاین رفت و تا به حال tech مشکلات. کالج هیئت مدیره می گوید آن را بررسی.

ارسال سکسکه, ثبت نام, مشکلات منسوخ کامپیوتر, مرورگر ساده و قدیمی خطای انسانی مرطوب رول آنلاین پیشرفته قرار دادن امتحانات این هفته که صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان در حال گرفتن در صفحه اصلی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کالج, هیئت مدیره, که نظارت بر سطح کالج دوره ها و امتحانات است که می تواند به دانش آموزان اعطا کالج های اعتباری به سرعت چرخد و در ماه مارس به ایجاد کوتاه نسخه های آنلاین از آزمون. آنها شامل پادمان برای فریب داد.

و قابل ملاحظه ای آن را کار کرده و اکثریت دانش آموزان: کالج هیئت مدیره گفت که از 1.6 میلیون نفر آزمون گرفته شده و پس از تست روز دوشنبه شروع بیش از 99% ارسال شده اند و بدون دردسر.

اما. که باقی مانده 1% — 10,000 دانش آموزان و یا بیشتر است — آواز دسته.

صدها نفر از والدین و دانش آموزان شکایت کرده در کالج مدیره Facebook صفحه که آنها ناعادلانه تعطیل کردن امتحانات معیوب فن آوری و یا دیگر خطاهای فنی.

مدرسه دیگر رهبران می گویند که آنها تا به حال به مبارزه برای دانش آموزان کم درآمد که کامپیوتر و یا اینترنت با سرعت بالا قادر به دسترسی به امتحانات.

برخی از والدین دانش آموزان با ناتوانی سوال که آیا در خانه آزمون فراگیر کافی است.

این نگرانی قابل درک است. مخاطرات برای آزمون بالا: نمره خوبی در هر AP exam معنی دانش آموزان می تواند به اعتبار یک یا دو دوره های کالج به ارزش هزاران دلار شهریه. رشته با هم چند تا از امتحانات و دانش آموزان می توانند وارد کالج با کل یک ترم یا یک سال کامل از ورود به سطح دوره های زیر کمربند خود را. همه برای مصرف در سطح کالج کلاس ها به صورت رایگان در دبیرستان به علاوه $94 هزینه هر آزمون است که کاهش می یابد برای کاهش درآمد و دانش آموزان.

بیشتر AP exam تغییرات: مفید برای آمادگی آزمون یا بیشتر پول برای کالج مدیره ؟

باب شفر که منجر مرکز ملی به صورت عادلانه و باز تست یک گروه مدافع گفت که او شنیده ام در مورد بسیاری از دانش آموزان در مواجهه با مشکلات تکنولوژیکی به ویژه در حالی که تلاش ها پاسخ خود را.

“تقریبا هر کامپیوتری آزمون که معرفی شده مشکلی در اجرای” شفر گفت. “این تصور که هیئت کالج بلافاصله می تواند یک آزمون به میلیون ها نفر از کودکان و نوجوانان در مداد و کاغذ (و آن را) آنلاین بی وقفه فوق العاده مغرور و غیر واقعی است.”

در ابتدا پس از رد بسیاری از نگرانی به عنوان کاربر اشتباهات مدیره کالج رهبران تبدیل بیشتر دلسوز در پایان هفته.

“ما به اشتراک بگذارید ناامیدی عمیق از دانش آموزانی که قادر به تکمیل آزمون خود را – که آیا برای مسائل فنی و یا دلایل دیگر” هیئت کالج در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

“من ویران شد’

بسیاری از دانش آموزان مواجه می شوند مشکلات آپلود عکس ها از کار خود را در طول امتحانات’ 45 دقیقه ای قاب زمان. هیئت کالج می گوید آن را به دانش آموزان “شرایط منحصر به فرد” و این که هر کسی که مواجه می شوند یک مسئله خواهد بود قادر به گرفتن تست دوباره در ماه ژوئن.

در فورت لادردیل فلوریدا جولی Laviolette گفت: دختر خود را با موفقیت آپلود شده کار مربوط به بخش اول از AP حساب دیفرانسیل و انتگرال, آزمون, سپس یک پیغام خطا کردم وقتی که او سعی به ها کار را برای قسمت دوم. پس از گرفتن تست او را وادار به ثبت نام برای یک را امتحان.

در نیوهمشایر, Nathan Chasse, 16, نشست بعد از ظهر دوشنبه برای اولین بار از شش AP امتحانات. او از طریق چند کتاب مطالعه این بهار و تمرین آپلود پاسخ از طریق یک پورتال ارائه شده توسط کالج مدیره قبل از امتحانات.

اما زمانی که Chasse تلاش برای ارسال پاسخ های خود به این دو رایگان پاسخ سوالات خود را در AP امتحان فیزیک او نمی تواند فایل ها را نمایش کار خود را در زمان مجاز است. او درخواست یک آرایش, آزمون, اما, اشتباه, شرایط برای انجام این کار است. او در حال حاضر مطمئن نیستید اگر او را واجد شرایط برای پس گرفتن.

“من ویران شد” Chasse گفت. “من در حال حاضر این احساسی rollercoaster از آن پذیرش نیست من پاسخ و پس از آن این و من فکر می کردم همه از دست داده بود.”

در Fox Chapel منطقه دبیرستان در خارج از Pittsburgh, Pennsylvania, معلم, کریستین Yacamelli گفت: یک پنجم از 55 دانش آموزان قادر به آپلود عکس خود نوشته و کار در طول AP حساب دیفرانسیل و انتگرال امتحان پنج شنبه قبل از زمان فرار از.

برخی از دریافت پیغام خطا بعد از این عکس ها به نظر می رسد شده اند را مشاهده کنید. تمام 11 در حال حاضر باید گرفتن امتحان.

Yacamelli درک تکنولوژی مشکل اتفاق می افتد به خصوص با هیئت کالج نیاز به تغییر امتحانات در چند هفته. اما او ناراحت است که دانش آموزان خود را که سخت مطالعه در حال حاضر باید صبر کنید یک ماه برای تست دوباره.

“من فکر می کنم که خیلی به درخواست یک دبیرستان ارشد که رفتن را از طریق یک بیماری همه گیر که در آن همه چیز را از من دور آنها,” او گفت:. “برای اضافه کردن بیشتر مطالعه خسته کننده است.”

بیش از 9000 نفر با امضای یک طومار در Change.org به اصرار هیئت مدیره کالج اجازه دهید به دانش آموزان مواجه می شوند که مشکلات فنی اکنون می توانید کار خود را به جای پس گرفتن آزمون. این درخواست آغاز شد Eliana Sisman های 2020 salutatorian در دانشگاه یشیوا در لس آنجلس دختران مدرسه.

“بسیاری از ما هنوز هم کار ما و پاسخ را نجات داد” این درخواست می گوید. “کالج هیئت مدیره می تواند ما را به زمان برای ارسال مجدد پس از رفع آنها وب سایت خود را.”

عمده آسانسور به تعمیرات اساسی AP امتحانات

مشکل بزرگ این است که تست امنیتی است. کالج مدیره باید اطمینان از یکپارچگی امتحانات به دلیل کالج جایزه اعتباری برای آنها. اما آن را نمی باید زمان زیادی برای برنامه ریزی در وسط یک بیماری همه گیر.

ترور پاکر که منجر AP برنامه در هیئت مدیره گفت: در مارس ساده ترین مسیر به لغو امتحانات. اما زمانی که این شرکت در نظر سنجی هزاران نفر از دانش آموزان بازخورد گرفته بود گفت: آنها می خواستند به آزمون آنها می خواهم کار را برای تمام سال است.

این بدان معنی است که این شرکت تا به حال به upend آن تست قالب در چند هفته. برای 65 سال AP به اداره امتحانات در مدارس با proctors و کاغذ و مداد. آزمون های ارائه شده در 38 موضوعات مختلف و به طور سنتی را بین 90 دقیقه و سه ساعت برای تکمیل. آنها به ثمر رساند در یک مقیاس از 1 به 5 و 3 به طور کلی ارائه می دهد یک دانشجو حداقل یک نیمسال از کالج های اعتباری.

2020 امتحانات بودند تبدیل به کوتاه تر 45 دقیقه ای نسخه های گرفته شده در صفحه اصلی. آنها را می توان در کتاب باز و باز توجه داشته باشید, اما این شرکت نیاز به محافظت در برابر تقلب و سرقت ادبی و بررسی دانشجويان قرار گرفته است.

‘ضعف با کل فرایند: دانشجویان مطمئن نبودند که چگونه به آماده شدن برای تغییر AP امتحانات

امتحانات را از طریق ادامه در هفته آینده.

تا مطمئن شوید که میلیون ها نفر از دانش آموزان آنها را با موفقیت به پایان رسانده اند.

Leamae پادشاه ارشد در princes lakes دبیرستان در خلیج سبز ویسکانسین و خواهر دوقلوی او دومینیک در زمان هر دو AP حساب دیفرانسیل و انتگرال و AP ادبیات و ترکیب امتحانات بدون مشکل در جدا کردن اتاق خواب.

هر دو احساس اعتماد به نفس در کار خود و در فکر این قالب به خوبی کار می کرد, و باید, شاید, شود در نظر گرفته شده برای سال آینده اگر این فن آوری اشکالات می توان کار می کرد.

“اگر آن را کار کرده ایم بی وقفه برای همه — که احتمالا نمی توانست اتفاق افتاد — پس من ترجیح می دهم آنها را نگه داشته و آن را به صورت آنلاین” Leamae پادشاه گفت:.

مشکلات برای دانش آموزان کم درآمد و کسانی که با معلولیت?

فراتر از مشکلات فنی برخی از منتقدان گفت: هیئت کالج پرداخت نمی کند به اندازه کافی توجه به نیازهای کم درآمد آزمون داوطلبان که ممکن است لپ تاپ و یا دستگاه های تلفن همراه است که در آن به گرفتن آزمون و یا اینترنت با سرعت بالا برای آپلود عکس ها در یک موقع و یا یک محل آرام برای امتحان.

“راه کالج مدیره به فکر این است که به سمت کارگردانی خانواده های طبقه متوسط” گفت: Jennifer Lopez, مدیر عامل شرکت منشور مدرسه شبکه کارمن مدارس علوم و فناوری که عمدتا در خدمت دانش آموزان کم درآمد در Milwaukee, Wisconsin.

“ما دانش آموزان با آن مواجه هستند مراقبت از خواهر و برادر جوان و کار و داشتن محیط خانه که در آن آنها می توانند بی سر و صدا این امتحانات,” او گفت:.

هیئت کالج می گوید این کار با همکاران به کشتی هم براش وام بگیرم و دستگاه های Wi-Fi را به مدارس سراسر کشور است که درخواست آنها.

والدین دیگر نگران امتحانات در دسترس بودن را به فرزندان خود معلول است.

در اسکاتسدیل, آریزونا, امیلی Heetland گفت دخترش, مرسدس بنز, نارساخوانی و تایید شده است برای تست امکانات رفاهی از جمله زمان اضافی و برای برخی از بخش ها به عنوان خوانده شده با صدای بلند.

اما در مارس 11, چند روز قبل از او برنامه ریزی شده بود به AP U. s. History exam, مرسدس دریافت یک ایمیل از دانشگاه مدیره اطلاع او از یک موضوع تاثیر خود را اقامت. ایمیل منسوب مشکل به یک “پردازش خطا” او گفت:.

Heetland است و با توجه به دو گزینه: او می تواند در این آزمون در تاریخ برنامه ریزی شده در ممکن است, اما او نمی خواهد زمان بیشتری نیاز داشت. و یا او می تواند در این آزمون با اقامت در ماه ژوئن.

‘هیچ کس به من کمک کند’: آموزش و پرورش ویژه خانواده های مبارزه با کروناویروس تعطیلی مدارس

Heetland گفت: دختر او را مورد مطالعه قرار داده است برای ماه ها و مبارزات با به یاد بیاورید بنابراین مصرف یک AP آزمون بعد از کلاس به پایان می رسد ممکن است تحت تاثیر عملکرد خود را. اما او نیز نیاز به زمان بیشتری است.

“این فقط یک بازی بسیار حساس راه حل” Heetland گفت.

هیئت کالج, اما می گوید دانشجویان تایید شده برای تسهیلات توسط مارس 27 مهلت دریافت, تمدید زمان طول اولیه آزمون دوره. اگر آنها از دست رفته است که مهلت آنها گفته شد آنها تست می تواند در طول آرایشی دوره برای دریافت زمان طولانی.

کمک: Alec Johnson, Milwaukee Journal Sentinel

آموزش و پرورش پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. بنیاد گیتس ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>