اقتصاد ایالات متحده از دست 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل و نرخ بیکاری افزایش یافت و به 14.7% — هر دو رکورد — تخمگذار لخت starkest تصویر و در عین حال از فلج روده پانچ تحویل داده شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

فقط در یک ماه طول تاریخ دلتنگ عملکرد ناگهان دستمال مرطوب تمام ملت کار سود پس از رکود بزرگ از 2007-09.

اقتصاددانان بررسی شده توسط بلومبرگ پیش بینی 22 میلیون شغل و 16 درصد نرخ بیکاری است.

واژگونی شده است سر نخ ریسی: نرخ بیکاری را لمس کرده بود و 50 سال اخیر از 3.5% در ماه فوریه قبل از افزایش به 4.4% زیر ماه در میان در اوایل اثرات بحران است.

سهم آمریکایی ها مشغول به کار و یا به دنبال شغل — که با هم تشکیل می دهند که نیروی کار — سقوط از 62.7% به 60.2% پایین ترین سطح از سال 1973. بسیاری از افرادی که مشاغل از دست رفته به نظر نمی آید برای کار به دلیل ترس از ابتلا به این ویروس در حالی که شکار کار مراقبت از بیمار و بستگان و یا تماشای بچه ها بودند که در خانه در حال حاضر که مدارس تعطیل هستند. همچنین با اندازه اقتصاد توقیف شد و چند شغل در دسترس است.

کاهش داشته و نرخ بیکاری از افزایش و حتی بیشتر.

احتمالا امیدوار ثبت نام: از 20.6 میلیون نفر از کارگران که مشاغل از دست رفته در آوریل 18 میلیون و گفت: آنها در موقت اخراج نشان می دهد سهم عمده ای از این مشاغل می تواند دوباره در زمانی که اقتصاد بازگشایی.

آوریل آستین ، شماره منعکس ملت پاسخ اضطراری به آن بدترین بحران بهداشتی در یک قرن.

اکثر ایالت تعطیل غیر ضروری کسب و کار و صادر stay-at-home سفارشات شروع در اواسط ماه مارس برای محدود کردن گسترش ویروس بسته شدن رستوران ها و مراکز سینما دفاتر و سالن های ورزشی و معطل ماندن دهها میلیون نفر از کارگران است. همراه با یک سفر و صنعت گردشگری است که تا حد زیادی زمین به توقف برخی از 30 درصد از اقتصاد امریکا تبخیر شده و از اثرات موج به یقه سفید, کسب و کار و کارکنان خود را.

رنگ پریده گزارش اشتغال بود که به طور گسترده ای پیش بینی شده پس از 22 میلیون آمریکایی ظ مدعیان بیمه بیکاری در هفته منتهی به اواسط مارس شغل نظرسنجی. از آن پس دیگر نه میلیون کارگر باید به دنبال منافع هر چند آنها به احتمال زیاد محسوب می شود در میان مه زیان کار است.

این در حالی است که برای اولین بار مدعیان نمایندگی بهترین زمان واقعی سنج از اخراج اشتغال گزارش ارائه می دهد دقیق تر خواندن. بسیاری از مردم به دنبال مزایای بیکاری در طول این بحران شده اند furloughed در حالی که دیگران را به حال خود ساعت کاهش می یابد.

که پیشنهاد وجود دارد ممکن است کمتر زیان کار از نرخ بیکاری. در همان زمان سیاست های اقتصادی موسسه تخمین زده است که به عنوان بسیاری از 14 میلیون نفر از کارگران نمی تواند درخواست برای مزایای به دلیل ضعف تلفن و سیستم های کامپیوتری به طور بالقوه تورم آوریل حقوق و دستمزد ضرر و زیان است.

مارس خالص حقوق و دستمزد ضرر و زیان منعکس کننده نه تنها اخراج بلکه یک شیرجه رفتن در استخدام. فرصت های شغلی کاهش یافته است 28 درصد از اوایل ماه مارس با توجه به Glassdoor, جستجوی کار سایت.

در حالی که اعداد متناوب اقتصاد چشم انداز میان مدت نامشخص است. بیش از 40 متحده را آغاز کرده اند اجازه می دهد کسب و کار به حدی بازگشایی هنوز هم با وجود افزایش تعداد coronavirus موارد است. با فرض اینکه همه گیر برطرف تابستان اقتصاددانان انتظار جامد بازیابی در نیمه دوم سال است.

اما طولانی مصرف کننده احتیاط و موج دوم ممکن است از این ویروس به احتمال زیاد برای ادامه یافت نشد فعالیت های اقتصادی حداقل تا یک واکسن در دسترس است و احتمالا در اوایل سال آینده اقتصاددانان می گویند. مودی تجزیه و تحلیل پیش بینی است که نرخ بیکاری را تا پایان سال 2020 در یک هنوز-افزایش 9 درصد.

یک معیار کلیدی برای پخش در روز جمعه گزارش شده است که سهم زیان کار است که به طور موقت گلدمن ساکس می گوید. در ماه مارس نزدیک به نیمی بودند نشان می دهد کسانی که شغل می تواند بازگشت نسبتا به سرعت به عنوان اقتصاد بازگشایی.

مایکل Hurley, 33, از Havertown پنسیلوانیا به طور موقت از دست داده و کار خود را به عنوان یک کیفیت استاندارد مدیر یک شرکت بازاریابی در اواخر ماه مارس زمانی که شرکت درب-به-درب مصرف کننده در نظرسنجی ها تعطیل شدند.

او کاربردی برای مزایای بیکاری است اما هنوز هم در انتظار تایید. هرلی نامزد شانون است که هنوز هم کار دوم-معلم کلاس اما این زوج گرفته شده است یک ضربه بزرگ به درآمد خود را. آنها در حال خرید مقدار زیادی از ماکارونی و برنج خود را به کشش مواد غذایی دلار و نگه داشتن ترموستات در 67 درجه است.

اگر Hurley نمی دریافت مزایای بیکاری هفته آینده او می گوید: او باید به دنبال یک دستی-کار و کار است به طوری که زن و شوهر می تواند پرداخت اجاره و لوایح دیگر.

“من به نقطه ای که من بودجه بسیار کم” او می گوید.

هرلی فارغ التحصیل از کالج در طول رکود بزرگ در سال 2009 او را مجبور به کار به عنوان یک ادعا تعدیل برای یک شرکت بیمه با وجود کسب و کار رشته مدیریت. او می گوید که او سخت کار می کرد برای افزایش به یک مدیر کار در خارج قبل از فرود موقعیت فعلی خود را.

“من احساس می کنم مثل من شروع به دست آوردن بخار,” او می گوید. در حال حاضر او نگرانی دیگری رکود می تواند خنثیسازی بسیاری از دستاوردهای خود را. “من فقط از دست دادن تمام بخار من به دست آوردن?”

هرلی شرکت به او گفت که آنها انتظار دارند به rehire او زمانی که اقتصاد بازگشایی. “آنها می گویند که آنها در حال آمدن است اما هستند ؟” او می گوید. “این یک سطح نیست.”

گسترده تر علیه اندازه گیری soars

14.7% نرخ بیکاری برجسته تنها بخشی از قتل عام اقتصادی مجموعه offf با شیوع. گسترده تر اندازه گیری بیکاری-که شامل آمریکایی ها, کار پاره وقت, حتی اگر آنها می خواهند شغل تمام وقت دلسرد کارگران که به دنبال متوقف و بیکار – پریدم از 8.7 درصد به 22.8 درصد و بالاترین در تاریخ ثبت شده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de