آمریکایی ها رد تهمت پاسخ به جورج فلوید مرگ و تظاهرات سنجی پیدا کردن

آمریکایی ها ناراضی هستند با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به مرگ جورج فلوید به دست متعاقب آن تظاهرات و راه او را در برخورد با ایران و به طور کلی با توجه به چهار نظر سنجی های منتشر شده در این هفته.

مرگ فلوید که کشته شد, وقتی که, مینیاپولیس, افسر پلیس دوخته و او را به زمین با زانو به گردن خود آورده ایالات متحده آمریکا تاریخچه مشکل از ایران و بازگشت به خط مقدم آگاهی ملی است.

فلوید را قتل شده است را محکوم کرد توسط دموکرات ها و جمهوری خواهان در یک لحظه نادر از توافق دو حزبی. اما احساسات در مورد تظاهرات در سراسر ایالات متحده آمریکا – که برخی از آنها منجر به خرابکاری و غارت و درگیری با پلیس – تر شده اند تقسیم شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از جمهوریخواهان از جمله سناتور. تام پنبه از آرکانزاس به نام برای یک نظامی پاسخ برای کنترل ناآرامی. بسیاری از جمله وزیر دفاع علامت Esper و رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش به شدت رد کرد که رویکرد است.

نظر سنجی از CBS News, کالج امرسون رویترز/ایپسوس و Monmouth University یافت می شود اکثر آمریکایی ها از رد تهمت دست زدن به تظاهرات و زمینه مسائل نژادی.

تنها امرسون کالج نظرسنجی انجام شد و پس از معترضان مسالمت آمیز پاک شد از اطراف کاخ سفید در روز دوشنبه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند به بازدید از نزدیکی یک کلیسا که آسیب دیده بود شب قبل از. حرکت به تمسخر سابق مقامات نظامی از جمله ژنرال بازنشسته جیمز Mattis تهمت اولین وزیر دفاع که به شدت سرزنش رئیس جمهور در بیانیه ای در روز شنبه.

در اینجا چیزی است که پای صندوق های رای در بر داشت:

مغلوب ساختن پیشی جستن کم علامت در مسابقه

در مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و فلوید مرگ و تظاهرات متعاقب آن:

  • کالج امرسون – تصویب 36%, رد 47% و 17% خنثی/بدون نظر
  • رویترز/ایپسوس – تصویب 33 درصد رد 55%

در مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و مسابقه در روابط عمومی:

  • ایسنا – تصویب 33 درصد رد 58%

ایمان تهمت توانایی اداره روابط:

  • Monmouth University – برخی و یا یک معامله بزرگ از 40 درصد است. نه خیلی زیاد و یا هیچ در تمام 60 درصد

انتخابات سال 2020

هر چند اکثریت در منموته نظرسنجی می گویند که آنها را کم و یا هیچ اعتماد به نفس در مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی اداره روابط 52 درصد می گویند که حداقل برخی از ایمان سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به انجام این کار و 46 درصد نیست.

“مسابقه همچنان تا حد زیادی یک همه پرسی در وقت. واکنش اولیه مردم به ناآرامی های نژادی در این کشور نشان می دهد که اکثر رای دهندگان احساس مغلوب ساختن پیشی جستن است نه رسیدگی به وضعیت همه که خوب گفت:” پاتریک مورای مدیر Monmouth University نظرسنجی موسسه.

اکثر آمریکایی ها در منموته نظرسنجی می گویند نژاد نمی خواهد بازی یک عامل مهم در انتخابات است.

در اینجا این است که چگونه مردم می گویند که آنها خواهد رای اگر انتخابات برگزار شد در حال حاضر:

  • Monmouth University – بایدن 56 درصد تهمت 41%
  • رویترز/ایپسوس – بایدن 42 درصد تهمت 35%
  • کالج امرسون – بایدن 47 درصد تهمت 43%

پشتیبانی از تظاهرات

در حالی که بسیاری از سمت چپ باید در حمایت از تظاهرکنندگان و عنوان شیوع خشونت برخی از محافظه کاران را محکوم کرده اند صحنه به عنوان یاغی شورش.

CBS اخبار نظرسنجی یافت 46% تایید این تظاهرات 38% رد و 16 درصد خنثی هستند. حدود 1 در 6 مورد (17 درصد) تایید غارت آن صورت گرفته است و 76 درصد رد. بیش از 1 به 5 می گویند سوزاندن یک پلیس مینیاپولیس حوزه بود توجیه شکلی از اعتراض و 65 درصد آن را می گویند نیست.

روابط

نظر سنجی در بر داشت که فلوید مرگ ساخته شده است که آمریکایی ها بدبین در مورد وضعیت روابط.

اکثریت آمریکایی ها می گویند در کالج امرسون نظرسنجی که روابط فقط به عنوان بد (30%) و یا بدتر (25%) از آنها در طول دوران حقوق مدنی. یک همشهری نظرسنجی منتشر شد دوشنبه در بر داشت تعدادی گفتن وجود دارد پیشرفت در جهت پایان دادن به تبعیض علیه سیاه پوستان کاهش یافته و به 56 درصد از 79% در ماه مارس 2014, زمانی که کشور مشخص سالگرد 50 از عبور از حقوق مدنی عمل می کنند.

امرسون کالج نظرسنجی همچنین نشان داد 54% اکثریت خوشبین است که همه چیز را بهبود بخشد. بیست و شش درصد می گویند که آنها خواهد ماند در مورد مشابه و 20% انتظار آنها بدتر خواهد شد.

شصت و یک درصد از پاسخ دهندگان در رادیو فردا بررسی می گویند روابط نژادی در ایالات متحده آمریکا هستند “به طور کلی بد است.” در حالی که 17 درصد می گویند روابط در حال گرفتن بهتر و 42 درصد می گویند که آنها در حال بدتر شدن و 39 درصد می گویند که آنها بدون تغییر هستند.

پنجاه درصد می گویند آمریکایی های آفریقایی تبار در صورت “بسیاری” از تبعیض و 31 درصد می گویند آنها “،” دوازده درصد وجود دارد که می گویند “فقط کمی” تبعیض و 5 درصد وجود دارد که می گویند “هیچ در تمام.”

52% اکثریت می گویند مردم سفید “شانس بهتری برای گرفتن پیش در جامعه امروز” در حالی که فقط 3 درصد می گویند همان سیاه و سفید از مردم. چهل و دو درصد می گویند که آنها بر این باورند که سطح از فرصت برابر برای هر دو مسابقه.

دیدگاه ها در مسابقه متفاوت است به شدت توسط حزب سیاسی: 57 درصد از جمهوری خواهان می گویند که آنها بر این باورند روابط به طور کلی خوب است در مقایسه با 13 درصد از دموکرات ها و 38 درصد از مستقل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de