سرمایه گذاران آمریکایی که می خواهند به انجام کاری در مورد بی عدالتی اساسا از شانس

آمریکا در حال سوختن است, تکان خشم بیش از یک نظامی حضور پلیس و یک حس ناتوانی جنسی در یک سیستم اقتصادی است که اجازه می دهد تا دریافت غنی غنی در هزینه از هر کس دیگری.

تاپیک ناراحت کننده تناقض در اقتصاد آمریکا: این خانه از هر دو بیش از حد سرمایه داری و ذاتی do-gooder ضربه که در آن شهروندان معروف خیریه تر از کسانی که در بسیاری از کشورهای دیگر.

در عین حال برای هر آمریکایی که می بیند تصاویر از بی عدالتی اجتماعی شایع نابرابری یا ناکارآمد نهادهای مدنی و می خواهد به “انجام کاری” وجود دارد چند گزینه در واقع برای قرار دادن یک پول که در آن یک ارزش هستند. به بزرگترین اقتصاد جهان است شکسته و سخت برای مهار و آن شرکت ها بیش از حد قدرتمند برای بسیاری از افراد به تحریم. و همه بیش از حد اغلب, ساخت تغییر در سطح محلی به معنی برخورد با میراث سال ها از سیاست های طراحی شده به نفع ثروتمند.

“بیشتر” مسئولیت اجتماعی سرمایه گذاری’ به عنوان ما در حال حاضر آن را انجام دهد نتواند از آنجا که بیشترین بی عدالتی را نمی توان اندازه گیری شده در سطح شرکت گفت:” پرت Tolle, موسس, زندگی + آزادی شاخص.

تولی رویکرد رمان به کمیت تاثیر آزادی در سرمایه گذاری است برداشت توجه رسانه ها, صنعت و تمجید. در سال 2019 که MarketWatch برفلد صندوق ارز داد و ستد او راه اندازی به سرمایه گذاری در آن ایده های تولی گفت: “این آزادی است که اجازه می دهد تا بازارهای در حال ظهور از دیروز برای تبدیل شدن به بازارهای توسعه یافته از فردا.”

در عین حال, خود, صندوق, آزادی 100 در حال ظهور در بازار ETF FRDM, +2.50%, سرمایه گذاری تنها در بازارهای سهام در کشورهای در حال توسعه با آزادی بیان, آزادی مطبوعات و حق اعتراض و همچنین دولت در پاسخگویی به علت روند و حکومت قانون است.

“در یک سیستم است که اجازه می دهد تا برای کسانی که همه چیز بی عدالتی می تواند اصلاح شود” تولی گفت: در مصاحبه ای در ماه مه.

تولی نوآوری — قابل اندازه گیری راه را به کمیت تاثیر اجتماعی خوب — می ایستد در یک صنعت است که بسیاری از ناظران پیدا کردن ریاکارانه در موضوع مسئولیت اجتماعی است. “ESG کامل, تقلب” اشاره کرد venture capitalist Chamath Palihapitiyav گفت CNBC در ماه فوریه است.

به عنوان MarketWatch گزارش شده برخی از بزرگترین وال استریت حمایت بودجه ورزشی که با “مسئولیت اجتماعی” برچسب های سرمایه گذاری در, سرمایه گذاری است که هیچ چیز به جز. سه خیابان دولت ETFs که استفاده از عبارت “ذخایر سوخت های فسیلی رایگان” در نام خود را باید به طور کلی سوخت فسیلی قرار گرفتن در معرض به عنوان بالا به عنوان 7.4٪.

اما تولی روش نیز تنها نشان دهنده یک سبد سهام در بازارهای در حال ظهور نه توسعه یافته هستند و با این نسخهها کار بهترین زمانی که در مقایسه با کشورهای, به جای شرکت ها و یا مناطق مترو و یا افراد در برابر یکدیگر. صندوق باز شده است 12 ماه جذب کرده است $22 میلیون دلار سرمایه گذار دارایی. آن را از دست داده و 11 درصد از آن قیمت سهم در آن زمان حتی به عنوان S&P 500 SPX +0.82% به دست آورده است 11 درصد است.

آمریکایی ها ممکن است به راحتی در این واقعیت است که بدون توجه به آنچه شرایط در ایالات متحده در حال حاضر آن باقی مانده است بسیار آزادتر از, می گویند چین و یا روسیه است. اما که می تواند احساس بسیار سرد آسایش به خصوص در لحظه ای که این حقوق ممکن است احساس فرسایش.

ببینید: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به بسیج نظامی برای سرکوب اعتراضات

جزئیات:احمق من دو بار ؟ برای کسب و کار و مصرف کنندگان coronavirus است که بحران مالی بیش از همه دوباره

جایی که جاش لوین امیدوار به ایجاد یک تفاوت. او رئیس استراتژی افسر و از بنیانگذاران OpenInvest یک شرکت است که توسعه ابزار برای مشاوران مالی به دلخواه مشتری اوراق بهادار منعکس کننده ارزش های فردی.

“نژادپرستی یک گهواره به گور سیستمیک موضوع است که چرا نا امیدی در حال جوش را روی”

— جاش لوین CSO و بنیانگذاران OpenInvest

OpenInvest شاخص ساخته شده در اطراف برخی از آشنا علل اجتماعی — کاهش انتشار گازهای گلخانه ای تعطیل از زندان-مجتمع صنعتی حمایت از زنان رهبران بلکه نژادی عدالت است.

این شرکت با ایجاد ابزار سرمایه گذاری به دلیل, به عنوان لوین قرار دادن آن وجود دارد که به لحاظ تاریخی یک شکاف بزرگ در مسئولیت اجتماعی سرمایه گذاری فضا در آن موضوع است. اما نژاد پرستی یک گهواره به گور سیستمیک موضوع است که چرا نا امیدی جوش بیش از.”

“به منظور رویکرد سیستمیک موضوع شما می توانید با استفاده از خود رای و ایجاد تغییرات سیاسی اما از طریق دارایی های خود را, شما همچنین باید یک قطعه از کنترل از این اشخاص که در حال قدرتمند تر از بسیاری از دولت” لوین گفت MarketWatch.

برای مبارزه با نژادی و بی عدالتی OpenInvest شاخص صفحه نمایش برای معیارهای مانند عضو هیئت مدیره ورود نیروی کار تنوع و شرکت های که آلوده ترین در جوامع از رنگ. اخیرا آن را نیز آغاز کرده است به سرمایه گذاران اجازه می دهد به هدف جغرافیای آیا اجازه می دهد تا افزایش سرمایه گذاری در شرکت هایی که استخدام افراد در یک فقیر بخشی از کشور و یا به سرمایه گذاران اجازه محروم از یک دولت است که اجرا قوانین آنها تشخیص قابل اعتراض است.

ببینید: ETFs در می آورد انصاف به امور مالی می گوید: تجاوز+ پیشگام بارنی فرانک

در حالی که تولی بر آزادی در بازارهای نوظهور لوین فکر می کند شرکت های بزرگ خوب بکار بردن قدرت بیشتر از بسیاری از اجزای دولت آنها را شایسته هدف برای تغییر. اما این نیز مهم است به خاطر داشته باشید که داد و ستد عمومی شرکت فقط یک قطعه — اگر زیادی از اقتصاد به طور کلی.

زمانی که مردم ابراز تمایل به “انجام کاری” با پول خود را, آنها ممکن است فکر جوامع محلی و خدمات عمومی است که فورچون 500 عظیم ممکن است به نظر می رسد که کمی تاثیر مستقیم بر.

پس از همه, بسیاری از آنچه آمریکایی ها را برای اعطا در این جهانی روز-به-روز — “هنگامی که شما به نوبه خود بر روی شیر و آب بیرون می آید و یا شما درایو کردن یک خیابان که هموار” — مدیون وجود آن به $3.9 تریلیون دلار اوراق قرضه شهری بازار اشاره کرد دانیل Bergstresser یک استاد امور مالی در nanyang دانشکده کسب و کار.

آن ممکن است وسوسه انگیز به تلاش برای دعوت از سرمایه گذاران دیگر به تامین مالی خدمات عمومی—و نه فقط زیرساخت اما مدارس جامعه فضاهای آموزش و پرورش و بیشتر. اما به عنوان Bergstresser با اشاره به, در سال های اخیر خلاق شهری تامین مالی اغلب به معنای ناامید نهادهای عمومی قابل توجه معاملات با وال استریت که نمی رویم تا به خوبی برای جامعه است.

رهگیری به تازگی به دنبال اخیر بحران آب از دو آمریکایی شهرستانها: فلینت و پیتسبورگ پنسیلوانیا به خصوصی به نام شرکت آب Veoli.

OpenInvest را لوین می گوید که چرا شرکت خود را در حال کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به ارائه دسترسی به انواع دیگر دارایی ها و سرمایه گذاری است. “سرمایه گذار آینده خواهد شد که یک نمونه از ESG سهام, ESG درآمد ثابت رمزنگاری و میکرو سرمایه گذاری,” او گفت:. در حال حاضر “سرمایه گذاری در کسب و کار متعلق به!”

برای Bergstresser که می گوید: “بسیاری از مزخرف که فروخته می شود به عنوان” ESG,'” طنز وجود دارد در وال استریت با عجله به کسب درآمد از مسئولیت اجتماعی سرمایه گذاری.

“بسیاری از اهداف اجتماعی مسئول سرمایه گذاری ها چیزهایی هستند که در نسل قبل ما گفت: در حال مسئولیت دولت” او گفت:. “هستند بسیاری از نیات خوب در مسئولیت اجتماعی سرمایه گذاری, اما بسیاری از آن را نشان دهنده یک ضمنی دادن در آنچه که دولت قادر به انجام و بر این ایده است که غنی مردم باید مالیات پرداخت کنند.”

در یک کشور که ممکن است احساس مانند آن را به از دست دادن آن روح جمعی آن را حتی بیشتر مهم است به یاد داشته باشید اجتماعی قرارداد Bergstresser اشاره کرد.

مرتبط:مالی و بازار مسکن نجات چپ بسیاری از آمریکایی ها در پشت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de