خطوط هوایی آمریکا پرواز خواهد کرد در ظرفیت کامل — فقط 3 خطوط هوایی ایالات متحده را مسدود وسط صندلی در پروازهای داخلی

خطوط هوایی آمریکا آل, -1.98% آمده است تحت بررسی برای تصمیم خود را برای جلوگیری از وسط صندلی در پرواز به نام جلوگیری از coronavirus انتقال — اما بسیاری دیگر از شرکت های هواپیمایی گرفته اند و این همان موضع.

حامل هفته گذشته اعلام کرد که با شروع بحباله نکاح در اوردن,., ژوئیه 1 را از سر رزرو پرواز به ظرفیت کامل.

پیش از این شرکت هواپیمایی گفته بود این امر محدود کردن آن پرواز به 85 درصد ظرفیت و بلوک مشخصی صندلی را به اطمینان حاصل شود اجتماعی فاصله پردازنده هواپیما خود را. حرکت رو به جلو به مسافران هشدار داده خواهد شد اگر پرواز خود را در حال رفتن به شلوغ می شود و با توجه به فرصت برای تعویض پروازها رایگان.

گذشته از آمریکا و دیگر شرکت های هواپیمایی که نمی دربندی ظرفیت پرواز و یا مسدود کردن صندلی شامل ایالات UAL, -0.46%,
Allegiant ALGT, -0.84%,
روح ذخیره -0.39% و خورشید در کشور است.

این حرکت کشیده شده انتقاد از دولتی و کارشناسان بهداشت و درمان. “ما فکر نمی کنم این پیام حق” رابرت Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شهادت در طول یک کمیته مجلس سنا جلسه در روز سه شنبه. “این واقعا مهم است که افراد, آیا [در آنها] یک اتوبوس یا قطار یا هواپیما اجتماعی هستند فاصله به درجه ای که امکان پذیر است.”

دلتا یکی از تنها چند خطوط هوایی ایالات متحده برای جلوگیری از وسط صندلی در آن پرواز به ترویج بیشتر اجتماعی فاصله پردازنده هواپیما در طول coronavirus بیماری همه گیر.

گتی ایماژ

در همان جلسه Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: تغییر سیاست در آمریکا “چیزی است که از نگرانی است.” هر دو Fauci و Redfield ساخته دیدگاه در پاسخ به یک سوال از بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.), که پرسید چرا دولت کار نمی کند برای جلوگیری از “آن نوع از فعالیت است.”

An American Airlines سخنگو گفت: این شرکت بود “تزلزل” در تعهد خود را به ایمنی. “ما می دانیم که مشتریان ما در حال قرار دادن اعتماد خود را در ما به هر جنبه ای از سفر خود را امن است و ما متعهد به انجام درست آن” سخنگوی گفت: در یک ایمیل.

“ما چندین لایه از حفاظت در محل برای کسانی که پرواز را با ما از جمله های مورد نیاز, چهره, پوشش, پیشرفته, روش های تمیز کردن و قبل از پرواز COVID-19 symptom checklist — و ما در حال فراهم کردن انعطاف پذیری بیشتری برای مشتریان خود را به تغییر برنامه سفر و همچنین” سخنگوی اضافه شده است.

سه نفر دیگر از خطوط هوایی ساخته شده حرکت می کند به کاهش ظرفیت: Alaska Airlines Frontier Airlines و غربی.

خطوط هوایی آمریکا است که نه تنها در آن موضع. در واقع تنها سه متحده بر اساس شرکت های هواپیمایی — دلتا DAL, -1.24%,
هاوایی HA -1.92% و JetBlue JBLU, -2.11% — مسدود کرده اند و وسط صندلی به طور کامل در پروازهای داخلی, کاهش ظرفیت در هواپیما خود را قابل ملاحظه ای است.

سه نفر دیگر از شرکت های هواپیمایی را ساخته اند که حرکت می کند به کاهش ظرفیت.

هواپیمایی آلاسکا ALK, -1.54% بلوک “انتخاب” صندلی.

Frontier Airlines بلوک 20 از وسط آن صندلی در هر پرواز را به مشتریان گزینه ای را برای خرید یک صندلی خواهد شد که بیشتر به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته. در یکی از هواپیمایی های معمولی هواپیما یک در پنج کرسی را تضمین خالی وسط صندلی کنار آنها. “این یک تایید اندازه گیری ما را در هر پرواز — نه یک “ما بهترین تلاش’ سناریو” جنیفر de la Cruz, مرز, مدیر, شرکت, ارتباطات, گفت, MarketWatch در ایمیل.

Southwest Airlines LUV -1.08% متعهد شده است که هیچ یک از آن پرواز خواهد بود رزرو بیش از دو سوم کامل از طریق سپتامبر. 30. جنوب غربی نمی, اختصاص کرسی بنابراین وسط صندلی باز باقی می ماند, اما مسافران را تشویق به لحاظ اجتماعی فاصله تا آنجا که ممکن است زمانی که آنها در هیئت مدیره.

اما کارشناسان نیز مورد سوال اثربخشی اجتماعی فاصله در هواپیما به عنوان یک رویکرد برای جلوگیری از انتقال این ویروس است که باعث COVID-19 در هواپیما. برای کاهش احتمال قرار گرفتن در معرض سطح بسیار پایین “به شما خواهد نیاز به صندلی چگالی بسیار پایین است که این امر می تواند غیر عملی به کار گیرند هواپیما, اقتصادی” بایرون جونز و مهندس و استاد در دانشگاه ایالتی کانزاس گفت: نمایندگان مجلس در جلسه هفته گذشته قبل از مجلس نمایندگان فرعی در فضا و هوانوردی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de