آمازون جف بزوس روند در توییتر به کاربران بحث امکان و او را تبدیل به یک trillionaire

ثروتمندترین مرد جهان خواهد شد و حتی غنی تر در چند سال اول trillionaire و جهانی همه گیر تنها ممکن است سرعت بخشیدن به این روند است.

جف بزوس نام روند در توییتر به عنوان یک مسلما مورخ مطالعه ساخته شده به دور است که پیش بینی آینده ثروت Amazon.com مدیر عامل.

Amazon.com’s AMZN, +0.46% فروش در صدر 75 میلیارد دلار در سه ماهه اول, رانده شده توسط تقاضا در طول همه گیر است که نگهداری افراد در خانه و با توجه به در خانه تحویل خدمات از همه چیز از مواد غذایی به تجهیزات ورزش.

با توجه به بلومبرگ میلیاردرهای شاخص ارزش خالص بزوس افزایش یافته است از $125 میلیارد دلار در مارس 12 به $143 میلیارد دلار در مارس 5, هر چند که شده است یک خط راست بالاتر همانطور که نمودار زیر نشان می دهد.

ارزش خالص جف بزوس در طول سه ماهه اخیر


بلومبرگ

او نیز مجبور به ترک مقدار زیادی از ثروت خود را به همسرش از طلاق اقدام ژوئیه گذشته.

سهام آمازون تا حدود 28% در سال به تاریخ هر چند راه پیش رو می تواند یک بیت rocky پیش رو که این شرکت متعهد به صرف 4 میلیارد دلار یا بیشتر برای توسعه تست قابلیت برای تمام کارکنان آن برای COVID-19, “افزایش تمیز کردن” از امکانات آن; و “دستمزد بالاتر ساعتی برای تیم است.” هزینه های اضافی برای مقابله با این بیماری همه گیر ممکن است از بین بردن این شرکت در سه ماهه دوم سود.

جزئیات:آمازون اجرایی می گوید که او ترک در اعتراض به اخراج کارگران که صحبت کردن

اما آمازون به احتمال زیاد باقی می ماند یک مورد علاقه در میان سرمایه گذاران بالقوه برای موج دوم ویروس و بیشتر مستندات نمی تواند رد. بد نیست اخبار در تمام بزوس.

بر اساس یک نظرسنجی از Comparisun محتوا و مقايسه پلت فرم برای کوچک و متوسط کسب و کار بزوس می تواند رسیدن به وضعیت به عنوان اولین بار در جهان trillionaire توسط 2026. که بررسی به نظر می رسد حداقل چند ماه و MarketWatch رسیده است به این شرکت برای دیدن اگر آنها هر گونه اطلاعات به روز شده.

در اینجا خود را نمودار از ثروتمندترین مردم جهان را و چگونه آنها به هزار میلیارد دلار ثروت دایره.

توضیح خود روش Comparisun گفت: آن را تجزیه و تحلیل بازار سرمایه از 25 بالاترین ارزش شرکت ها در بازار بورس نیویورک با توجه به Macrotrends و ارزش خالص جهان 25 ثروتمندترین مردم با توجه به فوربس در هر دو مورد مصرف در پنج سال گذشته از اطلاعات (از سپتامبر 16th, 2019).

آنها سپس محاسبه میانگین سالانه درصد رشد بیش از پنج سال گذشته تقاضا است که نرخ رشد برای سال آینده به آمده تا با یک ایده چگونه آن مقدار را تغییر دهید.

صحبت از بزوس قریب الوقوع trillionaire وضعیت راه دور در توییتر در روز پنج شنبه و اجازه دهید فقط می گویند وجود دارد مقدار زیادی از خشم و همچنین یک عنصر از احترام:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de