آمازون راننده در دیترویت واریز در توییتر, برگ, بسته پر از ون با کلید در احتراق. در اینجا به همین دلیل او آن را انجام داد.

در یک صدای جیر جیر که رفته ویروسی 22 ساله آمازون راننده گفت که او را ترک دوشنبه, پیاده روی کردن و رها کردن خود را تحویل کامیون در یک ایستگاه گاز در دیترویت محله.

بسیار برای آمازون لبخند.

“من فکر نمی کنم آن را دریافت کنید بیش از 10 میلیون تعاملات” Derick لنکستر گفت: مطبوعات آزاد بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. “من فکر کردم آن را خواهید برای دریافت بیشتر شبیه به 50 ‘دوست’ و 20 رسانهها — و آن روز است.”

لنکستر در توئیتر خود نوشت که او “ترک آمازون” و اضافه کرد که او در سمت چپ ون در ایستگاه های گاز و “آن را پر از گاز شوخ طبعی کلید در سیستم جرقه زنی.”

توییت زده وتر با بسیاری از مردم است.

در واقع او گفت: او را بدست پیام های توییتر از مردمی گفتن او الهام گرفته و آنها را به ترک بیش از حد. اما او اضافه کرد که نبود آنچه او انتظار می رود و نه آن را به این دلیل او را به توییتر.

“این نه منعکس کننده استانداردهای بالا ما برای تحویل همکاران” آمازون گفت: در یک ایمیل به مطبوعات آزاد. “ما در حال در نظر گرفتن این موضوع به طور جدی و به بررسی این موضوع هستند و اقدام مناسب.”

در میان نارضایتی که منجر لنکستر به ترک: او گفت که او در اواخر شدن به خواهر اخیر جشن فارغ التحصیلی چرا که او مشغول به کار بود و او احساس فشار ثابت به ارائه بسته بیشتر — و به انجام آن سریع تر است.

پرداخت شرایط: آمازون کارگران بازگشت به قبل از coronavirus پرداخت با کاهش به ساعتی پرداخت افزایش

لنکستر گفت: پس از او ون او به نام Lyft و به خانه رفت تا او به خود آمد حواس ساعت بعد از آن و بازگشت به ایستگاه های گاز و منتظر کسی از آمازون به انتخاب کنید تا ون.

او همچنین در توییتر و ارسال عکس در مورد اینکه چرا کار خود و سلامت روان نبود به ارزش $15.50 یک ساعت.

پس از همه گیر شروع آمازون کارگران در سراسر کشور را به نام بیمار در اعتراض برگزار شد و تظاهرات به منظور بالا بردن آگاهی در مورد آنچه آنها می گویند ناامن هستند و شرایط سخت کاری.

و به همه گیر ترس و بسته حجم — افزایش تحویل شرکت ها تلاش کرده اند برای حفظ سرعت.

در مارس کارکنان مترو دیترویت مرکز پاسخگویی آمازون که در آن سه نفر را آزمایش مثبت برای COVID-19 راه می رفت خاموش ، آنها گفتند که می خواستم Romulus انبار تعطیل شود برای تمیز کردن کامل.

این آخر هفته تظاهرات و راهپیمایی در خارج از خانه از شرکت آمازون جف بزوس.

در 8:39 بعد از ظهر, Lancaster ارسال شده در 13 دقیقه بی حرمتی تصویری توضیح داد که چرا او راه می رفت ، او گفت که او بیدار شدن از خواب در ساعت 9 و 9:15 صبح به کار و تا 9 یا 10 پس از ارائه 200 بسته است.

و پس از آن او می خواهم به خواب بیدار شوید و دوباره آن را انجام دهد.

لنکستر ویدئو تضاد به احساس خوب کارگر-عکس های شرح داری که این شرکت شده است پخش به تلویزیون آگهی های بازرگانی.

لنکستر گفت: بعد از آن در جداگانه فیلم او فرستاده شده به مطبوعات در بعد از ظهر چهارشنبه که او تاسف خود را ارسال چشمگیر خروج در رسانه های اجتماعی به دلیل آن احتمالا صدمه دیده خود را در آینده چشم انداز کار اما نه ترک.

دنبال فرانک Witsil در توییتر: @fwitsil.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de