الهام میلان در blackface واکنش: ‘من در blackface, من, نیکول ‘Snooky’ Polizzi’

بازیگر Alyssa Milano می گوید: او هرگز به نظر می رسد در blackface — که نیکول “Snooky” Polizzi قهوهای مایل به زرد او پوشیده بود.

رسانه های محافظه کار شده اند وزوز در مورد میلان “blackface رسوایی” بیش از یک مطرح تصویر از یک سال 2007 “Funny or Die” تصویری skit.

نگاهی به فیلم نشان می دهد که میلان هرگز در blackface — او در Snooky چهره او گفت:.

“جناح راست دیوهایی هستند با استفاده از یک هنوز هم از این خنده دار و یا می میرند تصویری که در آن (ما) parodied Snooky از ساحل نیوجرسی ایم” میلان در ژوئن 27. “اگر شما نگاه کنید به صفحه نمایش گرفتن که آنها با استفاده از, شاید شما می توانید آنها را تعطیل با یک لینک به کل فیلم.”

میلان بازبینی این موضوع در ژوئن 30.

“زیر عکس من parodying جرسی شور و Snookie را قهوهای مایل به زرد” میلان هنوز توییتی. “Snookie را قهوهای مایل به زرد (او یک یار راه) شایسته parodying به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن ‘قهوهای مایل به زرد’.”

تمام اعضای بازیگران “جرسی شور” و اکنون “جرسی شور تعطیلات خانواده” در حال برنزه. “تی” در “GTL” گرفتن عبارت مخفف “قهوهای مایل به زرد.” “G” مخفف “بدنسازی” و “ل” می ایستد برای لباس های شسته شده.

بیشتر: جرسی شور roomies به علاوه Uncle Nino های بازیگران تپه در, افراد مشهور, دشمنی خانواده

بیشتر: Jersey Shore: نیکول Polizzi می گوید او Snooky فروشگاه یک مکان امن برای جورج فلوید پوستر

بیشتر: Snooky فضای یادآوری نشانه آن است که آن را به یک دوره جدید بین نیوجرسی و بازیگران ساحل جرسی

میلان ستاره های تلویزیون و سینما فعال بوده مترقی باعث از ’80s در.

“انصراف از فرهنگ است که weaponized راست/پوتین” توییتی میلان. “اطلاع می دهد که آنها هدف قرار دادن & چه روند. آنها در تلاش برای صدمه زدن به تهمت ترین منتقدان? آره. اطلاعات غلط مبارزات انتخاباتی آغاز شده است. هوشیار در آنچه که شما در پست در رسانه های اجتماعی. حقیقت هنوز هم مهم است.”

یک درخواست برای نظر از Polizzi که اعلام کرده است که او را ترک نشان می دهد نه بازگشت از فشار زمان.

Chris Jordan یک Jersey Shore بومی را پوشش می دهد, سرگرمی و امکانات را برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه, New Jersey. او جوایز متعدد شامل به رسمیت شناختن برای داستان در هر دو بروس اسپرینگستین و “جرسی شور.” تماس با او را در @chrisfhjordan; [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>