الکس سانتوس سخت پرتاب برانکس بومی آماده برای MLB پیش نویس لحظه

در سرما مارس روز دو سال پیش 30 پیشاهنگی سفر به Monsignor McClancy برای دیدن کوئنتین هولمز ملکه مدرسه بسیار رتبه ارشد مرکز fielder.

زمانی که هولمز در زمان خود در خفاش تمام پیشاهنگی توجه نزدیک پرداخت می شود. McClancy را حریف مونت سنت مایکل بی ربط بود — تا زمانی که مربی خوب Stampfel درج دانشجوی سال دوم right-hander الکس سانتوس به بازی در بعد نوبت.

“من هیچ ساختگی” کوه سنت مایکل مربی به یاد می آورد با خنده در یک مصاحبه تلفنی. “ناگهان همه از یک پیشاهنگی که نیست پرداخت هر گونه توجه به ما, شما می توانید ببینید به آرامی شروع به نزدیک شدن به backstop و شکستن خود اسلحه رادار. شما فقط می تواند با شنیدن وزوز است که می گذرد.”

بعد از بازی یکی از پیشاهنگان به او نزدیک.

“چه کسی است که بچه ؟” را تحت تاثیر قرار ارزیاب خواسته Stampfel. “شما باید به مراقبت از او را. او برای رفتن به یک خوب است.”

طلایه درست بود.

دو سال بعد سانتوس برتر دبیرستان چشم انداز در منطقه, پیش بینی اول و یا دور دوم انتخاب کنید در این هفته کوتاه MLB پیش نویس است. سخت-پرتاب برانکس بومی و مریلند signee با اواسط-90s fastball به طور پیوسته پیشرفت از آن لحظه خود بیرون آمدن به عنوان Stampfel آن را توصیف کرد. او رتبه 45 در میان تمام پیش نویس چشم انداز بیس بال آمریکا 56 توسط MLB خط لوله است و تا به حال زوم جلسات با 15 تیم های مختلف.

“برای ما, آن را مانند خرج کردن من wake me up, این یک رویا است؟’ “پدر الکس سانتوس Sr. گفت.

Alex Santos
الکس سانتوسالکس سانتوس Sr.

خانواده و شور و شوق آنها برای این ورزش تحت فشار قرار دادند 18 ساله سانتوس در این جهت. پدر و عموهای همه بازی بیس بال در پورتوریکو. او پرتاب یک سنگ از استادیوم یانکی بنابراین او می تواند بشنود Bleacher موجودات’ رول تماس بگیرید. خانواده اغلب با حضور در بازی وجود دارد تا زمانی که سانتوس خود درایو برای رسیدن به این مرحله در یک روز شد تمرکز.

در 13 یک احتمال برخورد در زمان رویاهای خود را به سطح بعدی. سانتوس Sr. و پسرش مشغول به کار بودند در ون Cortland پارک زمانی که آنها ملاقات ملوین پرز سابق جزئی اتحادیه با اتباع. پرز ارائه شده سانتوس برخی از نوسان راهنمایی و او را به صحبت کردن به پدرش در مورد برنامه سفر تیم Citius بیس بال. سانتوس خواهد به او بپیوندید. پدر او بعدها یک صاحب بخشی از Citius آکادمی بیس بال در مانت ورنون.

“این بهترین چیزی است که تا کنون اتفاق افتاده است به الکس حرفه ای من می خواهم که به می گویند:” سانتوس Sr. گفت.

پرز به حال مربی زمان محلی عمده leaguers مانند اندرو Velazquez و جیمز Norwood و دیدم شباهت در سانتوس به ویژه اخلاق کار خود را و ورزشکاری. او ایجاد یک ساختار با سانتوس Sr. به قالب پسر خود را به نخبگان چشم انداز. که شامل کار کردن با یک مربی شخصی جوئل رامیرز که قطار عمده leaguers در offseason و چند سال گذشته در آوردن یک متخصص تغذیه. برای رسیدن به این نقطه سانتوس تا به حال به رها کردن برخی از آزادی اکثر نوجوانان لذت ببرید.

“به خصوص در اوایل خود را در بیس بال حرفه ای هنگامی که شما واقعا گرفتن دیده می شود وجود دارد واقعا بیرون رفتن با دوستان خود,” او گفت:. “[شما] وقف خود را به بیس بال.”

در اوایل پدرش به او فشار. اما به عنوان سانتوس بهبود او مایل به انجام کار اضافی برای دریافت اضافی پرتاب جلسه یا بیشتر در حال اجرا است. جوان سانتوس خواهد بود کشیدن یکی از مسن تر به میدان.

“من می گویند” بیایید نگاهی به یک استراحت,’ ” سانتوس Sr. گفت. “او خواهد گفت” هیچ پاپ ما رو برای رفتن.’ “

وزوز واقعا رشد در تابستان گذشته زمانی که 6 پا-3, 215 پوند سانتوس در یک سری از نقد های برتر کشور چشم انداز اتفاقاتی که در زمان او را به پنج لیگ برتر ورزشگاه به او یک طعم و مزه خود را بالقوه آینده. او دعوت شده به مراسم تحلیف چشم انداز توسعه خط لوله در سه هفته اردوگاه های اجرا شده توسط MLB و ایالات متحده آمریکا بیس بال در فلوریدا و در بازی اول دبیرستان All-Star Game مترقی در زمینه سرخپوستان’ خانه پارک.

“او ایستاده بود — او قطعا بهترین بازو در شمال شرقی آن تیم در طول تابستان” یک طلایه دار گفت. “من فکر می کردم بیشتر وجود دارد fastball در آن وجود دارد زمانی که او بالغ می شود و کمی قوی تر است. روی موبایل و کامپیوتر در تعارض است اما دیدم فرصت به علاوه نیش به آن نوسان-و-miss بشه. “تا آنجا که در حال projectable او تا به بسیاری از مسائل شما به دنبال.”

Alex Santos (l) with Yankees legend Derek Jeter
الکس سانتوس (l) با یانکی ها افسانه Derek Jeterالکس سانتوس Sr.

هنوز هم وقتی پرسید که چه سانتوس’ بزرگترین دارایی است که پرز نمی دریغ. “شخصیت” او گفت:. یک بار در ماه او کمک می کند تا در مانت ورنون, دادن غذا به بی خانمان ها. او با این نسخهها کار با اعضای Citius بیس بال آکادمی پس از خود را تمرین. با وجود دلاوری هایش در تپه سانتوس هرگز به دنبال درمان متفاوت در مونت سنت مایکل. او همان wide-eyed underclassman به عنوان او به عنوان یک زمان چشم انداز در سال های بعد.

“همه موفقیت او تا به حال تغییر نکرده او” Stampfel گفت. “او همیشه فقط می خواستم به یکی از بچه ها.”

اما البته او متفاوت بود. در این هفته او واقعا می تواند جداگانه خود را. آخرین دبیرستان بازیکن از شهرستان برای دریافت پیش نویس در بالا و دو دور بود, جالب اینجاست که هولمز (64 کلی) در سال 2017 — این McClancy بازیکن پیشاهنگی آمد که برای دیدن مارس بعد از ظهر زمانی که آنها کشف کردند سانتوس. آخرین بازیکن از دبیرستان خود را برای دریافت انتخاب شد Collin ماهانی (48 دور) در سال 2001. از دست دادن ارشد خود را سال به این بیماری همه گیر کوروناویروس دشوار بود اما پس از یک استراحت مختصر او شده است قادر به پیدا کردن پرتاب همکاران و تمرینات با رامیرز و پرز. او پرتاب اغل گاو یا حشم جلسات با استفاده از Rapsodo واحد که اجازه می دهد تا تیم برای نظارت بر پیشرفت خود را.

در حال حاضر خود را می آید لحظه ای بزرگ.

“آیا من اشتباه نمی کنید, آن را کمی خسته کننده اعصاب” سانتوس گفت. “اما من خودم را در یک موقعیت عالی, و آن را واقعا خوب برای دیدن همه کار سخت من قرار داده ایم در سال آینده به سود زیادی به من.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de