نه می تعجب نبرد سخت پزشکان نیویورک — اما یک میله توفنده خود را زوم ساعت خوشحال بود قطعا.

برخی از دو ده جراحان از دانشگاه استونی بروک در بیمارستان Suffolk County شوکه شده بودند که سابق مشت یانکی ها پریدند در تماس خود را با کلمات تشویق برای خود خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“شما فقط رفتن برای رفتن تا آنجا که نگرش خود را. نگرش را تعیین ارتفاع” A-Rod گفت: در طول زوم جلسه جمعه در ساعت 5 بعد از ظهر “من آرزو می کنم همه موفق باشید و ما را بهتر و قوی تر زمانی که ما آمده ایم از این. قطع در آن وجود دارد.”

استنی بروک جراح Anish شاه Yankees fan که سازمان هفتگی ساعت و خوشحال گفت: او رسیده به الکس رودریگز آبجو شرکت پرزیدنت و پرسید: اگر جهان سری قهرمان و 14-زمان-ستاره خواهد بود بازی به صحبت با همکاران خود را.

Dr. Anish Shah
دکتر Anish شاهاستونی بروک گروه پزشکی از عمل جراحی

“به یک میله پیوستن به ما بگویید که چقدر کار ما به معنی به او و هر کس دیگری در خارج وجود دارد — شما می توانید بپرسید نه برای چیزی بیشتر بیشتر, نشاط بخشی” شاه گفت: پست در روز شنبه.

او گفت: “ما در حال رفتن به می آیند و دور از این همه گیر است بهتر است و من فکر می کنم برخی از حقیقت وجود دارد که. ما قصد داریم تا حد زیادی به یادگیری و به دست آوردن مقدار زیادی از آن را,” او اضافه شده است.

شاه بود در بازی 2 از دستگاه های کمک شنیداری در سال 2009 با دوستان خود و از روی علاقه به یاد می آورد تماشای یک میله کراوات بازی در پایین 9th inning در برابر مینه سوتا دوقلوها محوری postseason لحظه در یانکی ها’ راه خود را به 27 سریال های روز دنیا.

شاه گفت: ساعات خوش به کمک جراحان اتصال و نگه داشتن روحیه بالا به عنوان آنها زمین آمار برای کمک به درمان COVID-19 بيمار.

“این یک راه بسیار خوبی برای ما در تماس باشید چرا که ما در حال کار در شیفت های مختلف در همه بخشهای مختلف بیمارستان, بنابراین ما با هم تا آنجا که ما قبل از” شاه گفت.

“ما در حال جراحان و این یک بیماری تنفسی به طوری که از لحاظ جسمی طاقت فرسا به این شده است وجود دارد مقدار زیادی از چالش های روانی نیز هست. ما استفاده می شود به کار با طب, اما همه ما در حال رفتن به خارج از محدوده آسایش ما کمک کند.”

هر دو شاه و یک میله موعظه مثبت در طول بحران بهداشت و درمان.

“شما در حال رفتن به دیدن یک نظم جهانی که بیشتر قدردان و سپاسگزار تر” A-Rod گفت.

“و من فکر می کنم من متوجه شده ام که مردم به طور کلی شده اند بیشتر سخاوتمندانه بیشتر فروتن و من فکر می کنم که چیزی در این جهان استقبال برای اطمینان حاصل کنید.”

شاه شد و در حال حاضر سپاسگزار برای همکارانش و تلاش جمعی از کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور است.

The surgeons were delighted to see Rodriguez (third column, fourth row down) join their video call.
جراحان خوشحال شدند رودریگز (ستون سوم و چهارم ردیف پایین) خود را به پیوستن به تماس تصویری.استنی بروک گروه پزشکی از عمل جراحی

“هر زمان که ما چیزی به عنوان بخشی از یک تیم ما می توانید از طریق هر چیزی” شاه گفت.

“همه شده است بسیار مشتاق در مورد کمک کردن به عنوان بسیاری از راه های ممکن و انجام همه چیز را به مطمئن شوید که ما مراقبت از این بیماران به عنوان به عنوان بهترین ما می توانیم برای صاف و منحنی غلبه بر این بیماری همه گیر” شاه اضافه شده است.

“به عنوان سخت به عنوان آن شده است آن بوده است و آن را بسیار پرارزش است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de